Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

6 hours ago, Div said:

 

RIK: Na referendumu 6.510.233 glasača

 

Kako?
Zavod za statistiku procenjuje da Srbija ima oko 6.890.000 stanovnika, nije valjda samo 380.000 maloletnih. Ko se nalazi na biračkim spiskovima, Svi stanovnici "Ustavne" Srbije, zajedno sa Kosovom, onda bi morali da organizuju izjašnjavanje, a kasnije i izbore, i na Kosovu, ako ne mogu, ako nemaju kontrolu na teritoriji Kosova, makar to zvali i privremeno okupiranom teritorijim, referendum i izbori su nelegitimni.

 

Ako se prihvata faktičko stanje onda je Ustav nelegitiman, ako se ne prihvata onda je to nedostatak razuma.

 

 

 

 

 

pa podelio drzavljanstva i ovima i RS,  pa Kosovo, a ima dosta i Sirijaca i Avganistanaca 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Jedno hipoteticko pitanje ?   Dali mislite da bi AV u slucaju da pukne ozbiljniji sukob izmedju  Rusije i NATOa oko Ukrajine , mogao da pokusa avanturu na Kosovu?  Pogotovo ako bi ga kao piuna pogurao Putin?  Iskreno mislim da ako Rusija uopste i napadne Ukrajinu to nece svakako uciniti pre proleca..  A tad su i ovde izbori , pa ako Vucic nanjusi da pada...
   Koriscenje napaljenih srba od strane Rusa za njihove interese ne bi bilo ni prvi ni zadnji put.
Jedno je politicki pad, a sasvim drugo politicki pad i Hag( ootuzba za ratne zlicine). Mislim da potcenjujete Vucica zestoko, nalapao se on tako da ce u slucaju da izgubi izbore zapaliti iz Srbije piti koktelcice na nekoj plazi do kraja zivota. Nije on ni najmanje glup, ovo bi mozda uradio Vulin,on nece sigurno...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Helmet said:

Jedno je politicki pad, a sasvim drugo politicki pad i Hag( ootuzba za ratne zlicine). Mislim da potcenjujete Vucica zestoko, nalapao se on tako da ce u slucaju da izgubi izbore zapaliti iz Srbije piti koktelcice na nekoj plazi do kraja zivota. Nije on ni najmanje glup, ovo bi mozda uradio Vulin,on nece sigurno...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Ma na kojoj plaži bi pio koktelčiće, na crnomorskoj možda sa sve međunardnom poternicom uramljenom na zidu hacijende?

Link to comment
Share on other sites

Koja je fora sa ovim Insajder TV-om na Telekomu sto je pusten?

 

Hoce li biti oni onaj prepoznatljivi Insajder koji je imao nekoliko vec poznatih serijala i ne stranacki ostrascen ili ce se i oni prikloniti vladajucoj partiji? Meni je bas tesko da zamislim njih kako botuju za SNS, mada u ovoj zemlji me nista ne bi iznenadilo.

Bas sam se iznenadio kad sam saltao kanale na Supernovoj i video taj kanal kod njih. Cuo sam da trebaju da krenu sa kanalom, ali sam bio siguran da ce to ici na SBB mrezi. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Kako je saopštilo Ministarstvo spoljnih poslova, državljani Srbije će moći da izađu na referendum u Nemačkoj, Francuskoj, Hrvatskoj, Švajcarskoj, Italiji, Norveškoj, Rusiji, Belgiji, Luksemburgu i Austriji.

U ostalim državama, tvrde u tom Ministarstvu, nije ispunjen osnovni kriterijum za otvaranje glasačkih mesta – minimum 100 prijavljenih glasača.

 

Dakle, referendum je uspešan i ako izađe 50 glasača i ZA glasa 26, ali se ne može otvoriti glasačko mesto ako se ne prijavi bar 100 glasača. Ne bi me čudilo da za izbore bude potrebno bar 100 prijavljenih koji će glasati za SNS.

Link to comment
Share on other sites

Генерал Делић поручио је Александру Вучићу: „Доста је понижавања Срба и Србије. Аустралијском амбасадору да се моментално уручи демарш са захтевом да напусти Србију “.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

"Učesnici skupa skandirali su protiv vakcinacije, a među okupljenima je bila i ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Darija Kisić Tepavčević, koja je i članica Kriznog štaba za suzbijanje epidemije korona virusa u Srbiji."

Edited by Accuphase
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard pinned this topic
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...