Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

 
Kao što rekoh vec, pored tih sendviča sa kulenom i edamerom, mogu da se napasu i jaja. Bilo bi lepo da taj dan bude pljusak i vetar kao ovih dana, da se lepo i okupaju posle sendviča i jaja.

Beskicmenjaci...

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

 

Jel' samo meni ovo sumnjivo u pogledu autentičnosti? Mislim, ne samo zato što je ovo mogao napisati bilo ko, već zbog sadržaja, pogotovo ove tačke 7. Nekako je potpuno nadrealna. Maltene kao da ju je pisao neko opoziciono nastrojen sa namerom da se sprda sa SNS-om.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Kronostime said:

FwJs8l7WIAEwtqd?format=jpg&name=small

 

Govedo!


Ne volim onaj momenat kada se Vucicu i masineriji pripisuju omnipotentne sposobnosti.

 

Ali moram da priznam da mi je bio malo sumnjiv momenat onog patrijarhovog govora.

 

Naravno usledile su jake reakcije gradjanske Srbije sto su videli i nacionalno opredeljeni protestanti koji se sada mozda pitaju da li zele da izlaze na ulice zajedno sa onima koji ne poatuju crkvu.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

Tako da ako je bilo ekstremnih reakcija i zaljubljenici u SPC bi trebalo da znaju sta je tu reakciju izazvalo.

Ali znaš sigurno i sam da "zaljubljenicima u SPC", kada im neko dirne u crkvu, proradi reptilski deo mozga i isključuje im se sposobnost racionalnog razmišljanja i promišljanja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa ne vidim ja tu neku slučajnost. Ja bukvalno verujem da postoji tipa obična viber grupa u kojoj su AV, Mali, Brnaba, Žeks, patrijarh, DJV, Suzi i ekipa... Obično se na kraju uvek pokaže da je nešto tako okamovski banalno.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Smrtokapa said:

Jel' samo meni ovo sumnjivo u pogledu autentičnosti? Mislim, ne samo zato što je ovo mogao napisati bilo ko, već zbog sadržaja, pogotovo ove tačke 7. Nekako je potpuno nadrealna. Maltene kao da ju je pisao neko opoziciono nastrojen sa namerom da se sprda sa SNS-om.

 

50 minutes ago, McLeod said:

I ja mislim da je fejk.

 

Vise me nista ne moze iznenaditi. Lik je toliko opsednut i pedantan da me ne bi cudilo da je licno diktirao. I onu fejk fotografiju sa skupa su verovatno oni napravili. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Smrtokapa said:

Ali znaš sigurno i sam da "zaljubljenicima u SPC", kada im neko dirne u crkvu, proradi reptilski deo mozga i isključuje im se sposobnost racionalnog razmišljanja i promišljanja.

 

Pa da, ali onda idemo dalje. Ako zaljubljenik u SPC ne reaguje na prozivanja rodno senzitivnog jezika istovremeno koristeci rodno senzitivnu rec jadnica, ali reaguje na reakciju na to, on nije zaljubljenik u SPC, nego anticivilizacijski sljam sa dna kace sto bi rekao nas predsednik.

 

Pa onda idemo jos dalje da kazemo da dokle god imamo mucenje vode, relativizacije i menjanje teza, dok nam Vodja objasnjava sta je malo, a sta mnogo i broji nas u glavu, a ovi nebitni likovi poput patrijarha izlete tu i tamo sa ovakvim izlucevinama, a "the narod" reaguje eventualno na napad na potonje, ne i njihove izlucevine, sta to govori o narodu uopste?

 

Bukvalno kao pesmica, ne moze Vucic da bude izrod koji je nametnut kad vlada ovoliko dugo uz simbolican otpor.

 

Mora da smo bar malo mi krivi, a najvise su krivi oni koji ce pristati da idu na taj svesrpski skup za dve nedelje jer jbg plase se da dobiju otkaz imaju sitnu decu kuci. E pa dok se 100 hiljada ljudi plasi da dobije otkaz, a i ono, besplatan put do Beograda, malo da se zableji, bice nam ovako.

Edited by McLeod
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites




Ne volim onaj momenat kada se Vucicu i masineriji pripisuju omnipotentne sposobnosti.
 
Ali moram da priznam da mi je bio malo sumnjiv momenat onog patrijarhovog govora.
 
Naravno usledile su jake reakcije gradjanske Srbije sto su videli i nacionalno opredeljeni protestanti koji se sada mozda pitaju da li zele da izlaze na ulice zajedno sa onima koji ne poatuju crkvu.
 
 


Nacionalno opredeljeni protestanti (šta bre ovo znači?) , ako im ne smeta šta im radi crkva, patrijarh i ta klika gamadi, neka ne izlaze jer u stvari i ne podržavaju proteste protiv nasilja pošto je ono za šta se zalažu ti crkvenjaci bas sve suprotno od modernih civilizacijskih vrednosti. Sa takvima nemam šta da šetam zajedno nigde.
A ako takvi smatraju da im ne poštujemo crkvu, pa u pravu su i ne daj boze da ikad poštujem takvu crkvu.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smrtokapa said:

Jel' samo meni ovo sumnjivo u pogledu autentičnosti? Mislim, ne samo zato što je ovo mogao napisati bilo ko, već zbog sadržaja, pogotovo ove tačke 7. Nekako je potpuno nadrealna. Maltene kao da ju je pisao neko opoziciono nastrojen sa namerom da se sprda sa SNS-om.

Rekla bih da je tacka 7 autenticna: dan, dva ranije, na nS ili N1 emitovan je (auto)snimak telefonom sredovecnog coveka koji u pola glasa saopstava dojavu insajdera iz neke opstine u kojem pomenuti navodi bas to, da je na naruceno 10 000 sendvic kifli, da mora da se koristi kvalitetna sunka i sir Gauda....i da su povecane kvote clanova koje opstinski odbor mora da uputi za Bg.

To sto se u opstinskim odborima SNS nalaze polupismeni, tupavi i ostali bashibozluk kojima sve moras da crtas, drugo je pitanje. Prvo je kako smo mi pametni, obrazovani gradjani sveta zavrsili pregazeni ovakvim bednicima.

 

Edited by Pletilja
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Juče, smirujem mladje dete (42) i kažem, biće sve dobro, vidi im se kraj a posle ćemo da im sudimo za sve.....ćuti ćerka pa kaže mama, ne možeš da lustriraš milion ljudi.....stvarno, ne mogu, lustrirace se oni sami kad ostanu bez podrske ove izopačene bande da im čuva ledja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Pletilja said:

Rekla bih da je tacka 7 autenticna: dan, dva ranije, na nS ili N1 emitovan je (auto)snimak telefonom sredovecnog coveka koji u pola glasa saopstava dojavu insajdera iz neke opstine u kojem pomenuti navodi bas to, da je na naruceno 10 000 sendvic kifli, da mora da se koristi kvalitetna sunka i sir Gauda....i da su povecane kvote clanova koje opstinski odbor mora da uputi za Bg.

Znam, što kaže i @40Wins gore, da ništa ne bi trebalo da me čudi. Samo, ako je ovo autentično, pokušavam da uhvatim tu snsovsku logiku po kojoj je potrebno dekretom određivati kvalitet šunke i sira i da voda mora biti flaširana u Srbiji. Ako bi bilo tako, znači da su negde nekako zbog toga već imali problema. Dakle: 1. neko iz stranke je krao na šunci i siru; 2. neko se bunio zbog kvaliteta istih 3. neko se bunio jer pije stranu vodu.

Ovo pod 1. je očekivano, ali pod 2 i 3 bi značilo da su se oni jadni i poniženi ljudi pobunili. Ali ne zato što ih ucenjuju i vodaju po zemlji kao stoku, već zato što sendvič nije ukusan i zato što odbor ne poštuje kampanju kupujmo domaće.

Eto, zamišljam to i ne znam da li mi je više smešno ili tužno.

 

24 minutes ago, Pletilja said:

Prvo je kako smo mi pametni, obrazovani gradjani sveta zavrsili pregazeni ovakvim bednicima.

Neki deo mora biti i do nas.

Edited by Smrtokapa
slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, djura.net said:

U prokupackoj bolnici I DZ ide spisak vec danas da se upisuju ko ide za BG 26og. Ko ne ide, mora da napise zasto ne ide. Verujem da je slicna situacija svuda.

U prokupackoj bolnici je bolje da probaju da izlece nekog u istoj  - mortalitet im je na zavidnom nivou.

:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Smrtokapa said:

Ali znaš sigurno i sam da "zaljubljenicima u SPC", kada im neko dirne u crkvu, proradi reptilski deo mozga i isključuje im se sposobnost racionalnog razmišljanja i promišljanja.

Takvi su ionako skloni padu i ne treba racunati na njih. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...