Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

7 minutes ago, Venger said:

Takodje, poznato mi je koliko bi tesko bilo zataskati jedan takav zlocin koji se prema navodima iz medija dogodio u kaficu u centru grada, te sam zakljucak izneo na osnovu toga.

Ni najmanje. Za početak, dovoljno je to što je WC u podrumu i što je muzika bila glasna. To što je WC duže vrijeme zaključan samo po sebi nije sumnjivo, toliko puta sam morao iz kafića da trčim u prirodu zbog nekih koji unutra spavaju, povraćaju, pijani su toliko da nisu u stanju da se otključaju, drogišu se, ili se seksaju. Bukvalno sad prije dvije nedelje smo bili u pabu u kom su morali da obijaju vrata od sopstvenog WC-a zbog klinca Engleza koji je od 14h krenuo da gleda fudbal i do 19h bio toliko pijan da je bio upišan, usran, ispovraćan i nesposoban da sam izađe iz WC-a.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Clash said:

Kada nisu bile petarde i vatrometi toliko dostupni koristio se karbid za prangijanje i buku. Karbid pomesan sa vodom daje acetilen koji je zapaljiv i kad se to odradi u buratu eto eksplozije i lansiranja bureta.

To se na Klisi( a i na drugim mestima) radilo jos osamdesetih godina XX veka ali najcesce sa malim kanticama od boje ili masti.

Jeste, ali su to tada radile dve, tri budale "poznate policiji" krišom pa pobegnu, a ovo sad je dokaz onoga sto tvrdim, da zato što se drzava 35 godina ne meša u svoj posao ovako zauzeta svećenjem ognjišta, budalaština ima tendenciju da eskalira, sa sve ovim kamionima, i slicnim stvarima, i zato i mere kojima je tu budalastinu moguće prognati iz civilizovanog drustva eskaliraju. Npr, sad je bilo moguće sasijecanje tog kamionskog divljastva u korenu, kažnjavanjem zbog trubljenja i remećenja javnog reda bukom preko 80dB. Uskoro kad nenormalni i to normalizuju, to neće biti dovoljno, nego će morati da se primeni bazuka.

 

Najgori su ipak popovi, koji sve to aminuju umesto da svakodnevno cele godine drže propovedi protiv divljastva i paganstva koji se tu proglasavaju za religiju, a ne da jednom godisnje dan pre toga promrmljaju nesto reda radi. Hrisćani bre. Ljube bliznjeg svog. I neće na svoj narod. Sveštena lica. Duhovnici.

 

BTW videh juče kad sam bio u poseti kod nekih, valjda je bio na B92, vrte više puta kako u Grckoj nekakvi plivaju za krst. Mozda je i tamo to nekakav novokomponovani "obicaj" ne znam, ali namera onolikog ponavljanja toga u dva, tri sata je verovatno "evo vidite, nisam samo ja lud nego i onaj". Lepo, lepo.

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ambasador Hil, Cadez je onaj pozadi sa naocarima i ostalo su biznismeni ili bizMismeni, znam nekoliko, nisu preterano bitni.

 

Pretpostavljam da je bio neki sastanak ambasada SAD - privrednici, sad da l' Hil zna s kim se sastaje to je drugo pitanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, McLeod said:

Ambasador Hil, Cadez je onaj pozadi sa naocarima i ostalo su biznismeni ili bizMismeni, znam nekoliko, nisu preterano bitni.

 

Pretpostavljam da je bio neki sastanak ambasada SAD - privrednici, sad da l' Hil zna s kim se sastaje to je drugo pitanje.

kad je mogao da svari Željka Mitrovića ovi ostali su mu laganica,  odlično zna s'kim se sastaje ali mir nema alternativu🤔

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, McLeod said:

Ambasador Hil, Cadez je onaj pozadi sa naocarima i ostalo su biznismeni ili bizMismeni, znam nekoliko, nisu preterano bitni.

 

Pretpostavljam da je bio neki sastanak ambasada SAD - privrednici, sad da l' Hil zna s kim se sastaje to je drugo pitanje.

Kako nije bitan Tahir Hasanović i Aleksandra iz MK Group ?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Beonegro said:

Hvala.

Nisam prepoznao Marka Prdeža, ne vide mu se lakirani noktići na ovoj fotografiji...

Ćelavi skroz desno je Vesa Jevrosimović iz ComTradea?

Ove ostale ne prepoznajem ni spomoću prijatelja, da ne kažem uz pomoć prijatelja.


 

Bold:

 

:roflmao:
 

A ovo za Vesu Com Trade, ne bih provalila da je to on ni uz pomoc prijatelja.

 

:classic_ohmy:
 

Time flies 

 

Zeks mu dodje kao “elon musk” za sirotilju u Alan Ford Srbija.


To Hil sa satro preduzetnicima. Mora da se grohotom smeje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Constantin said:

Kako nije bitan Tahir Hasanović i Aleksandra iz MK Group ?

Izuh-zetno, skoro kao Ivana Veselinović i Milka Forcan nekad u Delti, ili ona njihova psiho wnb naslednica od 37 kila što je sad uhljeb u Ministarstvu za Jadna Ulaganja

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Beonegro said:

Mislio sam na jednu Mariju, ona je (bila?) neka savjetnica, nekakva siva eminencija, znam preko nekih drugih poznanica uhljebica da su je se svi tamo plašili.

E pa sad je Marko tamo glavni i "sive eminencije" se menjaju.....svako zaslužuje svoju oportuniti i nosi Kosmodisk :s_d:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Ambasador Hil, Cadez je onaj pozadi sa naocarima i ostalo su biznismeni ili bizMismeni, znam nekoliko, nisu preterano bitni.

 

Pretpostavljam da je bio neki sastanak ambasada SAD - privrednici, sad da l' Hil zna s kim se sastaje to je drugo pitanje.

E cuj Hil ne zna s kim se sastao.

Dosao na slavu nenajavljen pa oni bili tu i trazili da se slikaju sa njim pa nije mogao da ih odbije.

Pa mislim Mece brate, ovo kao sto Andrej se slucajno slikao sa Zvonkom, Danilo slucajno sa nekim navijacima…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...