Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

25 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Ozbiljno oboljenje. 

Ако не знаш, не видиш или не желиш да видиш, ово на првој слици "опонаша" Исуса Христа и заиста је дегутантно. 

Даље, није ми јасно чему ове заставе овде ? Ово је ваљда прајд њихов ? Чему ове силне заставе није ми баш најјасније, ако је неко ко подржава ово рад да ми појасни.

Edited by Дејо
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Дејо said:

Ако не знаш, не видиш или не желиш да видиш, ово на првој слици "опонаша" Исуса Христа и заиста је дегутантно. 

Даље, није ми јасно чему ове заставе овде ? Ово је ваљда прајд њихов ? Чему ове силне заставе није ми баш најјасније, ако је неко ко подржава ово рад да ми појасни.

 

Provociraju vas, sta drugo da ti kazem. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Дејо said:

Ако не знаш, не видиш или не желиш да видиш, ово на првој слици "опонаша" Исуса Христа и заиста је дегутантно. 

Даље, није ми јасно чему ове заставе овде ? Ово је ваљда прајд њихов ? Чему ове силне заставе није ми баш најјасније, ако је неко ко подржава ово рад да ми појасни.

Zašto degutantno? Da li možeš da mi daš neki citat Isusa gde kaže da gej nije okej i da mu to smeta?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Provociraju vas, sta drugo da ti kazem. 

Није то провокација, нажалост. Камо среће да је провокација.

 

1 minute ago, Nicklord said:

Zašto degutantno? Da li možeš da mi daš neki citat Isusa gde kaže da gej nije okej i da mu to smeta?

Нема потребе за оваквим контра питањима, мени не сметају гејеви или како се већ пише, али да ти скрнавиш на овај начин Исуса Христа и да тим вређаш  вернике је заиста језиво. Ако хоћеш да те прихвати неко, ово је последње што би неко требао радити, а верујем да су и већини те популације овакве појаве дегутантне.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Дејо said:

Ако не знаш, не видиш или не желиш да видиш, ово на првој слици "опонаша" Исуса Христа и заиста је дегутантно. 

Даље, није ми јасно чему ове заставе овде ? Ово је ваљда прајд њихов ? Чему ове силне заставе није ми баш најјасније, ако је неко ко подржава ово рад да ми појасни.

 

Ovo je Euro Pride, dakle centralni događaj ove godine za celu evropu. Degutantno je tebi oponašanje Isusa Hrista. Ali to je sloboda izražavanja. Kao kada u novinama neko nacrta Hrista, Alaha ili Budu pa se sprdaju sa njim. No ne vidim da neko u Srbiji protestuje tada. Biće da je samo mržnja prema LGBT u pitanju a ne šta oni rade.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Klotzen said:

 

Ovo je Euro Pride, dakle centralni događaj ove godine za celu evropu. Degutantno je tebi oponašanje Isusa Hrista. Ali to je sloboda izražavanja. Kao kada u novinama neko nacrta Hrista, Alaha ili Budu pa se sprdaju sa njim. No ne vidim da neko u Srbiji protestuje tada. Biće da je samo mržnja prema LGBT u pitanju a ne šta oni rade.

 

Па чекај, да ли ја имам сада слободу да просестујем против овога, кад већ постоји та слобода изражавања ? 

Подвлачим, против нормалних људи који шетају немам ништа против, али против оваквих који раде ове ствари, па онај један што се скида го, да простите, и показује дупе...па шта рећи... 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Дејо said:

Нема потребе за оваквим контра питањима, мени не сметају гејеви или како се већ пише, али да ти скрнавиш на овај начин Исуса Христа и да тим вређаш  вернике је заиста језиво. Ако хоћеш да те прихвати неко, ово је последње што би неко требао радити, а верујем да су и већини те популације овакве појаве дегутантне.

Pa zanima me samo zašto vređa vernike. Gde je Isus rekao da njemu smetaju ovakve stvari? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Дејо said:

Није то провокација, нажалост. Камо среће да је провокација.

 

Pa sta je onda? Ovo sto Boskic napisa? NATO okupacija, sirenje satanisticke ideologije i unistavanje tradicionalnih porodicnih vrijednosti? Inace zastave raznih zemalja se uvijek pojavljuju na Prideu jer uvijek dolaze ucesnici iz raznih zemalja plus ne vidim apsolutno nijedan racionalan razlog zbog kojeg bi zastava BiH bila problem u Beogradu ili zastava Srbije u Sarajevu. 

 

1 minute ago, Дејо said:

Нема потребе за оваквим контра питањима, мени не сметају гејеви или како се већ пише, али да ти скрнавиш на овај начин Исуса Христа и да тим вређаш  вернике је заиста језиво. Ако хоћеш да те прихвати неко, ово је последње што би неко требао радити, а верујем да су и већини те популације овакве појаве дегутантне.

 

Postoje mnogo mnogo gora skrnavljenja i krscanstva i islama od samih uposlenika organizacije koje propagiraju te vjere od ovog Isusa u LGBT zastavi al to ocito nije problem nego hajmo jebat pederima mater. Plus ne vidim zasto bi uopce to smetalo nekome, ima covjek apsolutno pravo na to jer time ne propagira nikakvo nasilje, cista sloboda. Sad sto su ovi moderni vjernici ekstremno senzitivni i smeta im sve sto se ne uklapa u njihov malogradjanski svjetonazor nije moj problem, a ni ovog sto se obukao u Isusa. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Дејо said:

Ако не знаш, не видиш или не желиш да видиш, ово на првој слици "опонаша" Исуса Христа и заиста је дегутантно. 

Даље, није ми јасно чему ове заставе овде ? Ово је ваљда прајд њихов ? Чему ове силне заставе није ми баш најјасније, ако је неко ко подржава ово рад да ми појасни.

A gde piše da je zabranjeno oponašati bilo koga?

 

Ne vidim nikakav problem ni u zastavama BiH niti Ukrajine.

4 minutes ago, Дејо said:

 

Па чекај, да ли ја имам сада слободу да просестујем против овога, кад већ постоји та слобода изражавања ? 

Подвлачим, против нормалних људи који шетају немам ништа против, али против оваквих који раде ове ствари, па онај један што се скида го, да простите, и показује дупе...па шта рећи... 

Eto, i ja ne volim litije niti gradske slave, ali zaista ne bih išao na protest protiv toga ako bi se organizovao niti bih ikome branio da slavi šta god hoće.

Link to comment
Share on other sites

Разликујемо се онда добрано.

 

Моје мишљење је да са оваким иступима, наступима ова популација чини само себи контраефекат. Убеђен сам да би ситуација за ту популацију била много другачија да се овакве појаве не дешавају. 

То је само моје мишљење, покушавам да све реално сагледам и ничија права да не повредим, али неке границе морају постојати.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Дејо said:

Разликујемо се онда добрано.

 

Моје мишљење је да са оваким иступима, наступима ова популација чини само себи контраефекат. Убеђен сам да би ситуација за ту популацију била много другачија да се овакве појаве не дешавају. 

То је само моје мишљење, покушавам да све реално сагледам и ничија права да не повредим, али неке границе морају постојати.

Super - nego daj objasni kako je ovo skrnavljenje? 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Дејо said:

Ја морам вас да питам, је ли ви мене зезате мало са овим постовима и овим што ви пишете 😄 ?


Nema verovatno nikakvih problema da se  (vi? ) ljubitelji crkvenih i porodicnih vrednosti okupite svakog dana i da drzite litije ili sta god vam srce ishte. 
 

krenite vec jednom u tu obnovu moralnih vrednosti, svaki dan pichite ta litije ako treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Дејо said:

Ја морам вас да питам, је ли ви мене зезате мало са овим постовима и овим што ви пишете 😄 ?

Niko te ne zeza. Poenta je, sve to nije tvoja stvar da se time baviš. To sve sa tobom nema ama baš nikakve veze. Osim ako ne podržavaš onu glupost disko popova i ovakvih kao ovaj iz Dveri da tobože postoje nekakve "vrednosti i tradicije vašeg društva i štetno je donositi drugačije ideje i pojave trt trt kenj kenj" . Pa šta je to tu, neki kult? Pa ko ne prihvati te "vrednosti, ideje i tradiciju" tog kulta, ima da mu otpadne patka, jel to? Jer tako izgleda kad ovi pocnu da kenjaju, kao da je to neki kult. E pa jbg, normalni ljudi neće da budu članovi kultova. A ovo sve što si navodio kao primer sa tobom nema nikakve veze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Дејо said:

 

Па чекај, да ли ја имам сада слободу да просестујем против овога, кад већ постоји та слобода изражавања ? 

Подвлачим, против нормалних људи који шетају немам ништа против, али против оваквих који раде ове ствари, па онај један што се скида го, да простите, и показује дупе...па шта рећи... 

 

Naravno da imaš, organizuj protest protiv vređanja Isusa Hrista i pokazivanje dupeta, dobiješ dozvolu i ideš na ulicu kao i oni. Ali nemaš prava da im braniš da oni protestvuju za stvari koje su njima bitne na koji god oni to način žele ako to ne krši zakon. I Zadruga i Parovi krše sve moralne principe pa niko ne protestuje protiv njih tako da ne vidim zašto vam u ovom slučaju to smeta a u drugima ne.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Дејо said:

Ако не знаш, не видиш или не желиш да видиш, ово на првој слици "опонаша" Исуса Христа и заиста је дегутантно. 

Даље, није ми јасно чему ове заставе овде ? Ово је ваљда прајд њихов ? Чему ове силне заставе није ми баш најјасније, ако је неко ко подржава ово рад да ми појасни

 Hoće da vas naguze pa vas mame zastavama i drugim simbolima. Neki se pale na zastave, neki na isusa pa koji se primi, taj ga dobije i postane lgbt. Prosto. Čuvaj se i dupe uza zid, da ne dobiješ majmunske boginje. 

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Дејо said:

 

Па чекај, да ли ја имам сада слободу да просестујем против овога, кад већ постоји та слобода изражавања ? 

Подвлачим, против нормалних људи који шетају немам ништа против, али против оваквих који раде ове ствари, па онај један што се скида го, да простите, и показује дупе...па шта рећи... 

Naravno da imas svako pravo da protestujes protiv cega god hoces.

Naravno da nemas pravo da sprecavas da se neciji drugi protest odrzi.

Prosto.

Edited by Clash
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Clash said:

Verovatno su okačili negde onu poruku kao na graničnim prelazima Merdare i Jarinje i tako objasnili raji da to što učesnici Europrajda šetaju nije šetnja. Tako sve funkcioniše u ovoj zabokrečini, ili igraš kako AV svira ili te medijski razapnu i nema te nigde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...