Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

26 minutes ago, Devil In My Pants said:

 Nikakav ona glas razuma nije vec ide tamo gde ide novac.

 

 

Otvorila sam da procitam to sto kaze Puzo pritom ne pratim gde ide i sta radi karleusa

ali ovo ne zvuci kao da ce da ona na tome da zaradi neki veliki novac:

 

"Sa desne strane, na ulici, verskim obeležjima na odeći i srpskom zastavom u ruci, vidimo momka koji se zove Veliko Ražnatović. Po zanimanju je bokser, bez većeg sportskog uspeha. Otac mu je bio ozloglašeni ratni zločinac i profiter, vođa paravojne jedinice i notorni kriminalac Željko Ražnatović. Veljko ima 25 godina i izjašnjava se kao strejt muškarac i veliki vernik", napisala je Karleuša

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Mama_mia said:

 

Otvorila sam da procitam to sto kaze Puzo pritom ne pratim gde ide i sta radi karleusa

ali ovo ne zvuci kao da ce da ona na tome da zaradi neki veliki novac:

 

"Sa desne strane, na ulici, verskim obeležjima na odeći i srpskom zastavom u ruci, vidimo momka koji se zove Veliko Ražnatović. Po zanimanju je bokser, bez većeg sportskog uspeha. Otac mu je bio ozloglašeni ratni zločinac i profiter, vođa paravojne jedinice i notorni kriminalac Željko Ražnatović. Veljko ima 25 godina i izjašnjava se kao strejt muškarac i veliki vernik", napisala je Karleuša

 

 

Ne kazem da ce da zaradi jer je ona diva gej lobija, ali kad bi postala popularna u krugovima litjasa..prica bi joj bila drugacija. 

 

Ona kad prica o moralu pa morala je...njen prvi muz iz porodice karic, ne bi ona tad imala nista ni protiv arkana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ne kazem da ce da zaradi jer je ona diva gej lobija, ali kad bi postala popularna u krugovima litjasa..prica bi joj bila drugacija. 

 

Ona kad prica o moralu pa morala je...njen prvi muz iz porodice karic, ne bi ona tad imala nista ni protiv arkana.

Njen verenik je jedan od arkanovih ubica a i njena je stigao metak. A ni sa tatom se baš ne može posebno pohvaliti pošto je to jedan stari udbaš upleten u mnoge likvidacije. Obično galami da bi podigla svoju popularnost pošto današnja Srbija voli te lajave šta god da laju.

Edited by Perkos2
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Da, ali to su sve palanacke price onih koji jedino sto znaju je da se deru protiv svega, i da svakome nalaze zamerke. Poenta je da je ona uvek na strani lgbt, i nije joj ovo prvi put da pise slicne tekstove o ovim majmunima koji su se ranije samo drali a sad litijaše. I zato ce negde biti zapamceno da je u vezi te teme 2022 godine u Srbiji među 90% majmuna bilo i nekoliko normalnih, i jedan od tih je bila i ona. 

 

A gde su glumčine i slični da dignu glas kad vide da nešto nije u redu u zemlji? Ili muzicari, pisci, razni naucnici, qrtzi, paltzi... ako već "opozicija" ne nalazi za shodno da se oglasi.  Šta rade, duvaju popovima...u bradu, izigravajući fen? Pa nemaju kad da stanu na stranu ugnjetenih. Sve sam srbski umEtnik.

 

Zato su ih...samo nisu...i svi su oni u istom kolu tako da mi uopste nije zao ni jednog od svih njih sta god da mu se desava sad ili bilo kada. Svi su oni ugnjetavači, a takvima i treba da se dešavaju loše stvari.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Advokat Čedomir Stojković podneo inicijativu za razrešenje predsednika Vučića zbog otkazivanja Evroprajda

„Predsednik Republike nama ustavnu nadležnost da zabranjuje niti dozvoljava bilo čija javna okupljanja. Sloboda na javno okupljanje je neprikosnoveno pravo gađana koje se ne može i ne sme ograničavati iz bilo kog drugog razloga sem onih koji su navedeni u Ustavu (bezbednost, zdravlje, moral, prava drugih)“, navodi se u saopštenju.

Saopšteno je i da je Alksandar Vučić suprotno Ustavu preuzeo nadležnost za ostvarivanje prava na javno okupljanje od Vlade, a potom je „tako uzurpiranu nadležnost iskoristio da povredi prava građana iz člana 54 Ustava i zabrani im javno okupljanje, dok je istovremeno za sve to naveo da je razlog politički i da će se javno okupljanje dozvoliti kada „vreme bude malo srećnije, kada bude bilo manje laži i izmišljanja“ čime je ostvarivanje ljudskih prava, među koje je spadaju i pravo na okupljanje i pravo na život, uslovio „srećnim vremenima“, i „izostankom laži i izmišljanja“, piše u saopštenju.

 

 

23 minutes ago, Perkos2 said:

 Obično galami da bi podigla svoju popularnost pošto današnja Srbija voli te lajave šta god da laju.

 

Ti verujes ovo sto si napisao da danasnja ili jucerasnja ili sutrasnja srbija voli lajave sta god laju? Ili to kazes tek da kazes a da ne razmislis ....

 

 

Pa gde si video da neko u srbiji stice popularnost tako sto ce da javno iznosi stvari o nasledniku vekovima prepopularne srpske majke? Pa gde u srbiji ti mozes da kazes da je taj heroj ratni zlocinac, posebno `ratno siroce` taj decko veljko?

 

Ili devil kad nagadja ako bi JK postala popularna medju litijasima tada bi ... pa kako da postane popularan ne samo medju litijasima vec u vecinskoj srbiji ako ima onakav stav kakav je iznela? Mene samo cudi da je vec nisu spalili ili okacili na terazije....Ko se raduje tom njenom iskazu? Recite to, da ga podrzim odmah!

 

Ne uocavate nelogicnost? Da ste rekli karleusa nema veze s pevanjem i nikada ne moze da bude popularna kao pevacica, ali ne, vi kazete da ona stice popularnost iznoseci najnepopularnije izjave.....izjave koje mogu samo da zakopaju za dno da nikad vise ne izviris.

 

 

neverovatno :lol_2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Plus, i treba da ide za pare, pa ona ih nije ukrala, kakva god da joj je muzika. Zato što peva za pare je i boli ona stvar za te srbstvujuce i moze da im kaze sta stvarno misli o njima.  I Sting je isao da svira na svadbi kad je neki od ovih ruskih lopova udavao ćerku, pa nije postao rusofil. Ja ne bih išao, ali eto on jeste, ne znam zbog čega, jer pare ima, ali svejedno, nije u tome poenta, nego da sve ove glumčine i slični koji se ne oglašavaju, ili su i oni zadrti buzdovani koji su protiv slobode i prava na lični izbor, ili su kurve i beskičmenjaci pa "neće da se zameraju" palanački, niti "narodu" niti državnoj sisi koju svi sisaju. Šta god da je od ta dva, svakako su obične srbende jer je i jedno i drugo karakteristika srbendi, a JK ispada da nije od te fele. Nije ni bila. Ima one slike sa krstovima i raspećem ili tako nešto, eto ni to ne poštuje. Težak izdajnik srbstva, što će reći, normalna. A da li je njena muzika kič to nije važno. Važno da srbendama i kleronacionalistima drma kavez, jer ko im klati koske. Ona nema problem sa time da im uzme pare, ali oni nisu njen narod, napisao relativno davno dr Antonic. Ne za JK, nego za sve "autosoviniste" i slicne koji "mrze sve sto je srpsko", sto bi bilo ponasanje kao divljak, svuda i na svakom mestu, na primer ove gradnje i nadogradnje i gde treba i gde ne treba, i progon svega što nisu oni, i tako te stvari.

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

devil i perkos su mi prekinuli misao o ovoj tuzbi, pisu nelogicnosti:lol_2: i ja odmah prekinula ovu bitnu tuzbu

 

ali to sve ima veze jedno sa drugim pa mi nije zao....Sada da li je ova inicijativa za razresenje predsednika daje na popularnosti? Da li ce ova kancelarija da postane broj jedan ili ce zajedno sa tuzbom i inicijatarom da bude marginalizovana? Kao i ova vest koju niko nece ni da komentarise, osim sto ima jedan komentar kaze -

Sanja

30. avgusta 2022. u 19.36

Srbija nije protiv Europrajda,u Srbiji su se Parade ponosa odrzavale i pre,sada jednostavno nije vreme za to :lol_2:

 

Da i ovo pise iz iste kancelarije - „Kako se ovakvim postupanjem predsednika Republike uspostavlja opasni presedan, to je nužno da Ustavni sud po zahtevu 1/3 poslanika Narodne skupštine utvrdi navedene povrede ustava, a potom da Narodna skupština razreši predsednika“, zaključuje se u saopštenju.

 

 

Naravno narodna skupstina jedva ceka da uradi po predlogu i inicajatorima dodeli orden cime ce dobiti nevidjenu popularnost za poslove kojima se bave, bas kao karleusa koja ce pevati u litijama i narodnim skupstinama i na trgovima za nove godine - svi ce je obozavati. Kostunica ce da djuska sa milosem jov.

Link to comment
Share on other sites

Mozda neki brzo zaboravljaju ali kod mene nije to običaj. Jelena Karleuša je baš ono sve najgore što se danas može videti u Srbiji i jedno njeno prozivanje Arkanovog sina neće to kod mene nikad promeniti. Da se ja pitam i nju i ceciliju bi zatvorio u neku sigurnu kuću i zabranio im da bilo gde izlaze a pogotovo da se pojavljuju u javnosti i daju izjave. Meni je zanimljivo to da se čak i jedna JK može podržavati samo zato što je lajanje ovog puta usmerila na određenu osobu ovog puta Veljka Ražnatovića. Eto uspela je ima barem još par novih fanova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije tacno, pogresno se shvata taj tekst. Nije bitno lajanje protiv ovog nesrecnika, on je potpuno nebitan, nego je tekst podrska lgbt pokretu, i pravu na izbor, i normalnom svetu gde su ovakvi kao sa te litije marginalizovani i u zatvorima ako javno govore to sto ovde govore, kao onaj pop i slicni, a ovde je vecina vrsnjaka ovog bilmeza ista kao on, jebo ih putin sve. Sta, da ne treba mozda da ih zalim kad bi izazvali neko sranje pa izginuli tamo? Evo sad cu. Plus, ako je protivnik srbendizma i kleronacionalizma, i podrzavanje Satane licno je OK.

 

A ovo iznad, pa i taj jedan komentar je ocigledno botovski. Mogu misliti, grandiozna misao "nije sad vreme za to". Što ih pitaju za trafiku koju su obijali dok gori Hilandar. Pa i da nije bot, kao sto jeste, oni ce drugima određivati kad je za šta vreme. Pravi nenormalnici. A za ciscenje ulica, sta im tu smeta? Nesto sa Kosovom sigurno. Muke su to.

 

Nije ni za njih vreme, pa ni mesto, nikad nije ni bilo, jer vise pripadaju onim mestima sa slika koje je slao DJ_Vasa, pa nikako da pandrknu vec jednom, svi, ili da se humano presele tamo kod svoje duhovne brace.

Edited by Milenko Puzigaca
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mama_mia said:

Advokat Čedomir Stojković podneo inicijativu za razrešenje predsednika Vučića zbog otkazivanja Evroprajda

„Predsednik Republike nama ustavnu nadležnost da zabranjuje niti dozvoljava bilo čija javna okupljanja. Sloboda na javno okupljanje je neprikosnoveno pravo gađana koje se ne može i ne sme ograničavati iz bilo kog drugog razloga sem onih koji su navedeni u Ustavu (bezbednost, zdravlje, moral, prava drugih)“, navodi se u saopštenju.

Saopšteno je i da je Alksandar Vučić suprotno Ustavu preuzeo nadležnost za ostvarivanje prava na javno okupljanje od Vlade, a potom je „tako uzurpiranu nadležnost iskoristio da povredi prava građana iz člana 54 Ustava i zabrani im javno okupljanje, dok je istovremeno za sve to naveo da je razlog politički i da će se javno okupljanje dozvoliti kada „vreme bude malo srećnije, kada bude bilo manje laži i izmišljanja“ čime je ostvarivanje ljudskih prava, među koje je spadaju i pravo na okupljanje i pravo na život, uslovio „srećnim vremenima“, i „izostankom laži i izmišljanja“, piše u saopštenju.

 

 

 

Ti verujes ovo sto si napisao da danasnja ili jucerasnja ili sutrasnja srbija voli lajave sta god laju? Ili to kazes tek da kazes a da ne razmislis ....

 

 

Pa gde si video da neko u srbiji stice popularnost tako sto ce da javno iznosi stvari o nasledniku vekovima prepopularne srpske majke? Pa gde u srbiji ti mozes da kazes da je taj heroj ratni zlocinac, posebno `ratno siroce` taj decko veljko?

 

Ili devil kad nagadja ako bi JK postala popularna medju litijasima tada bi ... pa kako da postane popularan ne samo medju litijasima vec u vecinskoj srbiji ako ima onakav stav kakav je iznela? Mene samo cudi da je vec nisu spalili ili okacili na terazije....Ko se raduje tom njenom iskazu? Recite to, da ga podrzim odmah!

 

Ne uocavate nelogicnost? Da ste rekli karleusa nema veze s pevanjem i nikada ne moze da bude popularna kao pevacica, ali ne, vi kazete da ona stice popularnost iznoseci najnepopularnije izjave.....izjave koje mogu samo da zakopaju za dno da nikad vise ne izviris.

 

 

neverovatno :lol_2:

Ovde se slažem s perkosom i devilom -ona misli da je emancipovana, ali nije ni blizu.

Njeni stavovi o pravim muškarcima, džentlmenima, ja sam samo žena priča govore to.

Plus se slizala sa vesićem i dobila  koncert za NG.

S druge strane, kad nema istinske podrške, ova interesna se makar čuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vučić:

Quote

Kako je istakao, "odluke Vlade će biti poštovane".

- Ako je neki skup zabranjen, on je zabranjen, i te odluke će se poštovati - istakao je on. (...)

- Može da zove Bajden, Putin, Zelenski... Neće biti promene te odluke, država meri bezbroj puta, a kada preseče, odluke države se poštuju

https://www.blic.rs/vesti/politika/odluke-vlade-ce-se-postovati-vucic-o-evroprajdu-ako-je-neki-skup-zabranjen-on-je/n9zn2re

 

Nije baš Bajden...

 

 

Edited by erwin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Europride nije lokalni dogadjaj, nego medjunarodni za koji se same drzave kandiduju. Pa zamisli da dobijes organizaciju EP u kosarci na primer i onda kazes E ne mozemo da organizujemo, nije bezbedno. Nece se igrati ove godine.

 

MIslim da se zvalonja ipak malo vise preigrao i potcenio znacaj ovog dogadjaja. Sto ne platis na mostu, platices na cupriji. Nisu samo ovde ovi zgubidani sa litija, nego strah da sve preraste i opste nezadovoljstvo zbog lose eknomske situacije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ras kass said:

Europride nije lokalni dogadjaj, nego medjunarodni za koji se same drzave kandiduju. Pa zamisli da dobijes organizaciju EP u kosarci na primer i onda kazes E ne mozemo da organizujemo, nije bezbedno. Nece se igrati ove godine.

 

MIslim da se zvalonja ipak malo vise preigrao i potcenio znacaj ovog dogadjaja. Sto ne platis na mostu, platices na cupriji. Nisu samo ovde ovi zgubidani sa litija, nego strah da sve preraste i opste nezadovoljstvo zbog lose eknomske situacije.

Ma ni EU neće ništa uraditi žvalavcu...

Samo nema otvaranja klastera i to je to...pa ista priča već 11 godina na žalost 😞

vide i oni kakav je tu narod, ne možeš pomoći nekome ako on to ne želi ( a narod u Srbiji, čast izuzecima, sebe ne vidi kao deo Evrope i zapadne civilizacije).

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ima tu (ipak) jedna stvar - da vlast nema tako otvoreno negativan stav prema Prajdu, ne bi ni tzv.branitelji porodicnih vrednosti bili stimulisani na neskrivenu agresiju prema njima i nekaznjeno uzimanje "pravde" u svoje ruke.
Ne bi im palo na pamet da se ovako ponasaju u blizini Prajda negde na Zapadu.

Hocu reci: raspolozenje vecine i karakter vlasti se prozimaju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...