Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Just now, koca popovic said:

Da odmah kazem da Basaru CITAO redovno dok je bio u normali. Ali odkad je presao TAMO ne citam ga. Tako da , nemoj lebati da ga navodisili citiras ovdje. Ne zbog mene, nego zbog toga sto je presao na govnastu stranu.

STo da ne, mene bas nasmeju nekad njegova baljezganja, trezan verovatno nikada i nije:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, koca popovic said:

Pa sta da ti kazem . Sa vecinom njegovih stavova sam se slagao. Ali da ode na ONU stranu ne mogu da svarim.

Mene, ko god da je otisao na onu stranu, sem ajde Mikija Manojlovica, njega sam bas gotivio, bas jer je imao retko sjajne stavove, nije iznenadio..sve sam to odavno provalio da su prodane duse..ne jer sma strasno pametan, nego jer je to bilo previse ocigledno, po meni..Basra barem zna zabavan biti, nenamerno..dok Bilja Keler, npr. sve je izopacenija..Kusturicu sam, istina gotivio takodje, kao umetnika pre svega,a i neosporan je intelktualac, medjutim, prso je i on odavno ocigledno..

Edited by Harmonika
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve se slazem sa tobom. Za Mikija se slazem. Bas sam ga gotivio, ali ovo uvlacenje rezimu ne razumujem.Covjek je trebao biti uzor  cijeloj ex YU, onje sada samo jedno govno. Jer ni ovi iz vladajuce partije ne vide ga kao neko nacionalno blego nego  ga vide samo kao trnutno orudje u svojim rukama. Teska budala. Na zalost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci, Hrkalovicka optuzi Neshu, a ovi su to znali od ranije, ali eto ostavimo Neshu da bude ministar vojni do kraja mandata da slucajno ne padne rejting. Ziv nisam da saznam kako ce se izvuci ovi.Setimo se onog malog sto su mu nasli 300k u duseku, Djuku molera, Babica ubicu pa oni su svi sjebani vise nego inace.

 

Ovaj iz Namenske je morao da crkne da bi neki oblik pravde dosao u ovu zemlju. Sad mogu i da kazu da je bio kriv i nikom nista.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Drug Crni said:

Bezbroj je primera u poslednjih 35. godina.

Mislim, sad konkretno, Konstrakta, ako je sve pukalsucajnost? Pznato mi je da  smo inace najgore zlo na svetu..

19 minutes ago, McLeod said:

Miki Manojlovic je oduvek bio oportunisticki mucak. Ne znam sta je imalo da se gotivi kod njega. Sa druge strane mnogi glumci su takvi samo se nisu autovali.

Ne znm ja pamtim drugacijeg Mikija, doduse, ispade na kraju da je sve to bilo fasada..

Link to comment
Share on other sites

Ranko Pivljanin...
Dok je bio zaposlen u 'Blicu" rado sam citao njegove kolumne. Pisao ih je i kad je napredovao do zamenika gl. i odg. urednika lista. Sve do jednom.

Naime,pre nekih 7-8 godina napisao je kolumnu o pogubnosti politika vodjenih na ovom prostoru i posledicama koje su one ostavljale na zemlju i ljude. Pa je tako,po pogubnosti, uspeo da uporedi Milosevica i Djindjica...ja sam izneverovao.
E,tad sam rekao: Ranko,da se ne ljubimo..

Prema tome..kad neko u istu ravan stavi Milosevica i Djindjica,moze ovako da laprda i na temu ruske agresije na Ukrajinu. Sto mu tesko?
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mnogi intelektualci iskazuju mentalitet slican onom koji je u nasoj folk kulturi pripisan Bugarima.

 

Cutis, smrdis, ides linijom manjeg otpora, uvlacis se nadredjenom u dupe, istovremeno si frustriran i cekas pravi trenutak da zabijes nekome noz u ledja.

 

Sto se Pivljanina konkretno tice, za neke stvari je u pravu, za neke nije. Kad prica o velikim stvarima, smrdi na DSSovca na kilometar. Kad to provalis, sve sto kaze, a da ima veze sa politikom, ne vredi 5 para.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, djole said:

 

16 minutes ago, Harmonika said:

A najjace je sto to sa radom nece krenuti pre 2027, ako i tad..reklama, bre, i da sluzi kao izgovor za litijum..

Cek, bre, da vidimo o cemu se radi - mozda bude ovo:

 

long-beach-resort-hotel.jpg

 

i nije slagao.:smiley33:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, koca popovic said:

Da odmah kazem da Basaru CITAO redovno dok je bio u normali. Ali odkad je presao TAMO ne citam ga. Tako da , nemoj lebati da ga navodisili citiras ovdje. Ne zbog mene, nego zbog toga sto je presao na govnastu stranu.

 

Nije dobro kada uspevaju da te setaju ... trebalo bi ipak imati licni stav a ne da te jedan basara vrti kao list na vetru

...  i basara svakako ne menja narativ, njega niko ne moze da seta da bude cas ovakav cas onakav - isti je uvek. Ljudi koji citaju nisu.

 

14 hours ago, Harmonika said:

STo da ne, mene bas nasmeju nekad njegova baljezganja, trezan verovatno nikada i nije:classic_biggrin:

 

...a ja bez nagadjanja da li je nesto verovatno ili nije, tvrdim da basara nije humorista koji zasmejava, on samo drzi ogledalo okrenuto ka drustvu, pojedincu i pojavama - znaci to je smesno kada se drustvo ili pojedinac ili pojava ugleda u tom ogledalu

 

Nije lepo ni citirati pakosni Smailovickin izraz tipa `basarina baljezganja` posebno ako ti ta gospodja nije idol koji bi da citiras.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, koca popovic said:

 Ne zbog mene, nego zbog toga sto je presao na govnastu stranu.

 

22 minutes ago, Mama_mia said:

 

njega niko ne moze da seta da bude cas ovakav cas onakav - isti je uvek. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Inace, na temu Konstrakte, i slova Z, Antonela Riha je cak objavila da su to stvarno stolovi koje RTS inace upotrbljava..ali, valjda je i ona nacistkinja..
Pa i slovo z se inače upotrebljava...
Mnogo ljudi je pomislilo da ima veze. Ako je toliki broj imalo asocijaciju na rat, sigurno je neko iz rts-a takođe imao sličnu pomisao.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...