Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

27 minutes ago, Darko said:

Kakva šamarčina ostatku Srbije, odzvanja u Australiji. 

 

Ne, sve je "nirmalno"...pa svi politički analitičari su bili gosti kod Žeksa Koksa. Jedino ne znam da li je Darko Obradović bio sam ili je njegoca supruga bila s njim i davila sa Pašanjanom negde po ćoškovima. Naravno, za one koji ne znaju, radi se o Biljani Šahramanjan Obradović. Ćk je bio i onaj, mislim da je iz Telegrafa, sa bradicom nalik ženskom polnom organu. Jedino nisam u spotu primetio Jovanu Jeremić. Razumljivo, ko će primetiti svi su bili višlji od 1,50 m....

Link to comment
Share on other sites

Pisete u siframa. Zasto svi moramo da budemo upuceni u sve? Ono je zeljko mitrovic nesto proslavlja, verovatno pubertet i to je sve sto se moze razumeti. Kakav odjednom bracni par Obradovic to tek nije jasno, ali ni uplitanje `pukija` (za one koji su bezali sa indonezanskog to je zenski polni organ na tom jeziku).

 

Samo malo da je jasnije nista vise.

Edited by Mama_mia
o
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Mama_mia said:

Pisete u siframa. Zasto svi moramo da budemo upuceni u sve? Ono je zeljko mitrovic nesto proslavlja, verovatno pubertet i to je sve sto se moze razumeti. Kakav odjednom bracni par Obradovic to tek nije jasno, ali ni uplitanje `pukija` (za one koji su bezali sa indonezanskog to je zenski polni organ na tom jeziku).

 

Samo malo da je jasnije nista vise.

 

Ma nisu šifre, nego slabo pratiš, ali i ništa ne propuštaš:

 

Ovo je "puki"...

 

spacer.png

 

Ovo je Bilja:

 

spacer.png

 

Ovoj gu muž, Darko:

 

spacer.png

 

Ostali, koje sam pomenuo, svakog jutra idu od Pinka, preko B92, TV Prve, Kurira, Blica, K1 zajedno sa Obradovićima, i svi završavaju na Informer TV i hvale mudru politiku Vodje....

Link to comment
Share on other sites

@Constantin

 

hvala na pojasnjenju, ali ova pojava komentatora setaca sa televizora na televizor nije nista novo....bar deset puta sam to primetila a od toga devet puta ovde pominjala. Obradovici su manje vise ok. Volela bih da znam prezimena onih nekih kretena komentatora i analiticara koji su zreli za `goli otok` a ne za ispiranje ispranih mozgova. Mozda je slucajnost ali i to sto sam primetila da uvek bude jedan gost koji je za `ovo` a drugi je kao za `ono` pa se oni kao nesto suceljavaju i nerviraju jedan drugog. Ima jedan kockasti najgori tupoumnik koji je ova planeta videla....svuda ga ima da siri proistocnu doktrinu i zapisava zapad....Pronaci cu ga sve sa slikom da se divimo tom magarcu...

 

Jednom sam videla Ostojic prelistava stampu i na svakoj novini stoji zalepljen poklon to je neka ikona i on ih uklanja da bi procitao ono sto pise ispod ....Gost mu preteci kaze - ostojicu ostojicu nesto ti smetaju ikone ha? Ikona je spas za srbiju i slicna tirada je sledila....a sta to vredi kad ne znam ko je govedo nisam cula najavu.

 

i sta na kraju zakljucim - sve su to proklete neznalice koje su dosle do svojih pet minuta jer je ubijen Djindjic pa im se moze, nema konkurencije. Svoji su na svome. I tako vec dvadeset godina.....ne vidim da je to nekome zasmetalo osim sporadicno posle kafe ili godisnjeg odmora pa kao taj neko lenjog duha primeti se da je nesto trulo u Srbiji ali obavezno i u Danskoj`....i` rusija i amerika su mi podjednako drage ...ili - sta ce srbija da ide u eu kad je ona vec u evropi ....tako idu te floskule srpskih dinosaurusa i dinosauruskog podmlatka. Ako znate na koga mislim....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Obradovići nisu OK. Možda oni prosipaju izvesnu količinu "filije" i dobru količinu "fobije" pa na izgled mogu da budu prihvatljivi za ljubitelje tog narativa, ali količina duvanja u dupe Vučiću, meni je neprihvatljiva. Od litijuma do služenja vojnog roka. Kosovo se podrazumeva. Uzgred, smaranje sa Pašanjanom je razumljivo zbog "zemljačke veze" ali to nije nešto čime ćeš, skoro u svakoj emisiji da ga rabiš.

 

Najotrovniji su Nebojša Krstić i Dejan Vuk Stanković. Drugi ešalon su bolesni rusofili, kao Dragan Petrović, Pavić, Dejan Miletić, mladji Šešelj i armija novopridošlih, koji su ili rodjeni posle Djindjićevog ubistva ili su bili bebe.

 

Voleo sam da gledam Ostojića, i uživao kako nervira Komrakova. Nema više Komrakova, ali više nema ni prelistavanja Danasa. Naredila Joka, dobila biznise od države i svako jutro, onako simpatično kroz nos, lobira za litijum.

 

Nekog sam zaboravio, ne namerno.

 

Daj fotke da ih dešifrujemo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Constantin said:

 

Voleo sam da gledam Ostojića, i uživao kako nervira Komrakova. Nema više Komrakova, ali više nema ni prelistavanja Danasa. Naredila Joka, dobila biznise od države i svako jutro, onako simpatično kroz nos, lobira za litijum.

 

Nekog sam zaboravio, ne namerno.

 

Daj fotke da ih dešifrujemo...

 

Nekako cu da pronadjem ali kao sto kazes da si nekog zaboravio, ne bih da zaboravim one glavne koji najvise iritiraju zbog odvratnih neistina.

 

Inace opet nesto nisam razumela a to je ono u boldu. 1. Da li je Komrakov preminuo? Ako nema vise Komrakova i istovremeno nema prelistavanja Danasa, da li to znaci da je niko drugi nego socijalista Komrakov bio pobornik prelistavanja Danasa?

 

Opet bih zamolila da se ne pise nejasno jer se tako citav smisao dovodi u zabludu. Pazi molim te - umro ili nema Komrakova i nema ni Danas. Krstim se.

 

edit> tko je hebena Joka?

Edited by Mama_mia
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mama_mia said:

 

Nekako cu da pronadjem ali kao sto kazes da si nekog zaboravi, ne bih da zaboravim one glavne koji najvise iritiraju zbog odvratnih neistina.

 

Inace opet nesto nisam razumela a to je ono u boldu. 1. Da li je Komrakov preminuo? Ako nema vise Komrakova i istovremeno nema prelistavanja Danasa, da li to znaci da je niko drugi nego socijalista Komrakov bio pobornik prelistavanja Danasa?

 

Opet bih zamolila da se ne pise nejasno jer se tako citav smisao dovodi u zabludu. Pazi molim te - umro ili nema Komrakova i nema ni Danas. Krstim se.

 

Nema više...nije prisutan, negde s početkom leta je nestao iz emisije, ne znači da neće da se vrati. Uostalom, toliko je SPS-ovaca i JUL-ovaca reciklirano, a Danas je nestao s pojačanjem lobiranja za litijum. Ništa se ne prepušta slučaju. Da je Komrakov umro, napisao bih tako, nestao je. Ne znam kako i ne zanm gde. Komrakov je zgražavao nad člancima Danasa.

Da ponovim, nisu u isto vreme izašli sa K1...

:krstipd4:

Link to comment
Share on other sites

Ovi koje si mi razotkrio, lice na obicne `placenike` recice sve sto NEKO zeli, sutra ce kad pobedi `Djilas ili Solak` da se kunu da su ih uvek podrzavali i vodice njihovu `politicku liniju` kao svoju a zgrazavace se nad Vuckovicem :lol_2: 

 

...ali oni koje pokusavam da pronadjem istinski veruju u ono sto govore. Oni nece promeniti retoriku ni pred prekim sudom.

Edited by Mama_mia
c
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Mama_mia said:

Ovi koje si mi razotkrio, lice na obicne `placenike` recice sve sto NEKO zeli, sutra ce kad pobedi `Djilas ili Solak` da se kunu da su ih uvek podrzavali i vodice njihovu `politicku liniju` kao svoju a zgrazavace se nad Vuckovicem :lol_2: 

 

...ali oni koje pokusavam da pronadjem istinski veruju u ono sto govore. Oni nece promeniti retoriku ni pred prekim sudom.

Mogla si bar da udeliš jedan lajk za trud 🤗

 

Aj čekam da vidim te likove koji su egzemplari....👍

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Constantin said:

Mogla si bar da udeliš jedan lajk za trud 🤗

 

Aj čekam da vidim te likove koji su egzemplari....👍

 

Ne verujem da ti je stalo da lajkujem one slike koje si postavio ...pa da ispadne da lajkujem njih a ne tvoj trud 

 

Ali jednog sam `ulovila` prezime Laban. Neki `sluzbenik` ...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mama_mia said:

 

Ne verujem da ti je stalo da lajkujem one slike koje si postavio ...pa da ispadne da lajkujem njih a ne tvoj trud 

 

Ali jednog sam `ulovila` prezime Laban. Neki `sluzbenik` ...

 

 

 

 

 

Good catch.

Laban je tipican primjer svega sto je pogresno radjeno posljednjih 35 godina, i balvana kojeg mozes obrazovati i obuci u sto odijela, ali ce iz njega uvijek zraciti primitivni Balkanac koji ce lizati dupe onome ko u tom trenutku vlada Rusijom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Mama_mia said:

 

Ne verujem da ti je stalo da lajkujem one slike koje si postavio ...pa da ispadne da lajkujem njih a ne tvoj trud 

 

Kakav smešan izgovor  :lol_2:

 

12 minutes ago, Mama_mia said:

 

Ali jednog sam `ulovila` prezime Laban. Neki `sluzbenik` ...

 

 

 

 

Budaletina....najviše priča prilikom neke debate, smara beskonačno i žali se kako je naravnopravan, po vremenu, sa ostalim učesnicima, na svoju štetu....

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Vidis 

 

26 minutes ago, Constantin said:

 

Bratislav JUgović, SNS...ništa posebno. Nemoj da te brine, jedino ako ti se svidja baš :whistling:

 

...hm sada bi na ovo tvoje iznad, neko ko nije ja poceo da uzvikuje - ucitavanje ucitavanje.....

 

Ali ja to ne radim jer objasnjenja mi stoje uvek pri ruci. A objasnjenje je da sam vrlo jasno napisala da cu da izbacujem sve tv setace koje ne podnosim. Ili si zaboravio ili si danas opasno duhovit? Sta je od toga?

 

 I vratimo se na tog Jugovica, bolje objasni sta znaci nista posebno ako je to specijalna vrsta seljacine koja se vrti na programima i prosipa najgluplje konstrukcije....Zasto se takvi pozivaju nego da vrse `obuku` neobucenih....Meni je on u rangu onih skandaloznih sa cijim nabrajanjem jos nisam zavrsila. 

 

Nece opet da ti se omakne, da pomislis da je rec o svidjanju kada i ako nastavim sa nabrajanjem uzasnih gostiju malih ekrana? Znam nece.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mama_mia said:

Vidis 

 

 

...hm sada bi na ovo tvoje iznad, neko ko nije ja poceo da uzvikuje - ucitavanje ucitavanje.....

 

Ali ja to ne radim jer objasnjenja mi stoje uvek pri ruci. A objasnjenje je da sam vrlo jasno napisala da cu da izbacujem sve tv setace koje ne podnosim. Ili si zaboravio ili si danas opasno duhovit? Sta je od toga?

 

 I vratimo se na tog Jugovica, bolje objasni sta znaci nista posebno ako je to specijalna vrsta seljacine koja se vrti na programima i prosipa najgluplje konstrukcije....Zasto se takvi pozivaju nego da vrse `obuku` neobucenih....Meni je on u rangu onih skandaloznih sa cijim nabrajanjem jos nisam zavrsila. 

 

Nece opet da ti se omakne, da pomislis da je rec o svidjanju kada i ako nastavim sa nabrajanjem uzasnih gostiju malih ekrana? Znam nece.

 

 

 

Mislim da je benigan, kao i svaka SNS krpa Aleksandra Vučića i nisam ga prepoznao kao "šetača". Nema kvantitet. Mnogo je manje prisutan od navedenih....

Link to comment
Share on other sites

To vec ne znam koliko je gde puta gostovao dovoljno je setao cim sam ga uopste zapazila....Ali necemo da merimo ko vise ko manje. 

 

Naravno ima jedan stoput vise od ovog se pojavio ali opet ne znam prezime (ni ime) tako da umesto njega da kazem ima jedan bas bas cest gost - Drecun.

 

 

I da se negativno pohvalim, od svakog od navedenih sam cula samo po jednu recenicu i vec donela negativan zakljucak. Nije bilo tesko.

 

 

Edited by Mama_mia
slova
Link to comment
Share on other sites

Najureni iz Slovenije od strane lovačkog udruženja.  Harali po Bosni dok su imali 90% JNA iza sebe, čim su suparnici naoružani morali Ameri da zovu i spašavaju Banjaluku.

 

U Japanu bi takvi izvršili harakiri, u septičkoj jami koja se lažno predstavlja kao država su heroji. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

https://www.blic.rs/vesti/politika/dr-dragan-milic-nevidjeni-incident-u-opstini-medijana-zbog-uklonjene-slike-putina/cf8z2vj

 

Quote

Dr Dragan Milić napisao je na svom X profilu da se juče dogodio neviđeni incident u zgradi opštine Medijana pošto je, kako je rekao, radnik uprave napao dva većnika jer je uklonjena slika Vladimira Putina na samom ulazu u zgradu.

 

Iako je Milic ispao majmun u vezi izbora, do nivoa da sam pomislio da je jos jedan Vucicev trojanac, ipak bih mu dao sansu ako bi izasao na parlamentarne izbore. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...