Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Opet svi u svijetu protiv Srba - Putin ljubi i grli Koreanca, a izmakao se Miloradu Dodiku. Nema veze Milorade, US Treasury misli na tebe i na tvoje poslove.

Link to comment
Share on other sites

Ove godine mi golovi koje Madjarima daju fudbaleri koji su djeca imigranata u Svajcarsku i Njemacku pruzaju poseban uzitak - podsjeca na Jesse Owens momente... Pa i onda kada neki od tih fudbalera kao Gundogan podrzavaju nekog drugog diktatora...

Edited by ters
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto UEFA i FIFA jednom zauvijek ne rastjeraju navijacka govna i zabrane im prisustvovanje na svim utakmicama u Evropi. Samo krenu po spisku kreditnih kartica kojima su platili karte za utakmicu Albanija-Hrvatska  u svakom dijelu stadiona iz kojeg su se oglasavali.

Edited by ters
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mama_mia said:

Sta bi region dao samo da ima samo neki mali, najmanji delic Vucica....zato je srbija onaj bogati tigar jer ga ima celog. :classic_love:

 

Slažem se potpuno, mislim da bismo mogli dosta da se obogatimo kad bismo ga izvezli. :classic_smile:

 

Vidim sada na vremenskoj prognozi da je Bog-Faraon naredio i zahlađenje za sutra, možda bude i nekih padavina.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

CIA Doca iz Niš "ogrebao se od Amera" za još jedan aparat u vrednosti od 200 000 € i to nije sve. Hitno pronaći sponzora da pozlati ona slova na niškog Kardiohirurgiji što se zahvaljuje američkoj vojsci...makar DJ Vučićević precrko od muke.....

 

spacer.png

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  

 

 

 

 

6 minutes ago, Selina said:

  
У по бурне црне ноћи
Феруз-паша из сна скочи.
Жижак дркће, к'о да чита
страву санка с бледа лица.
Феруз-паша каду пита:
Камо кључи од тамница?...
Три године како труну -
ох, хајдучки пеп'о клети!
Па још ни сад мира нема, -

у сан дође да ми прети!

 

6 minutes ago, Selina said:

Dacic i misica iz Zitoradje koja kaze da je u diplomatiji i da je on njen sef:

 

 

 

Velika prašina u javnosti se podigla nakon što je misica Javorka Ramić (20) iz Žitorađe, tokom gostovanja kod Jovane Jeremić ispričala da je završila saobraćajnu školu, da vozi kamion, i da kao student jednog privatnog fakulteta radi u Ministarstvu spoljnih poslova, te je pozdravila svog “šefa” Ivicu Dačića. Tim povodom juče se oglasio i sam Dačić, navodeći da se misica nespretno izrazil

 

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/dacic-misica-msp-zitoradja/

 

Edited by Selina
Link to comment
Share on other sites

On 6/23/2024 at 11:10 AM, Constantin said:

Na pamet mi pade pesma od Jappe iz 80-tih...Majmun radi, što majmun vidi :ss: ....naravno, naslov pesme, pre svega.

 

spacer.png

 

 

 

 


Svi oni imaju trenere javnog govora i jedna od preporuka je da položaj ruku bude ovakav. Spojene ruke iznad kukova kao znak samopouzdanja i autoriteta. Znam jer sam prošao kroz isto. Samo što su oni još pre 7-8 godina angažovali neke Izraelce a ja za trenere imao glumce sa FDU. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

19 hours ago, Мџе said:


Svi oni imaju trenere javnog govora i jedna od preporuka je da položaj ruku bude ovakav. Spojene ruke ...................................

 

Drze ruke kao da su u crkvi na parastosu...sto znaci da im je Porfirije trener javnog govora....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...