Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

On 6/15/2023 at 4:13 PM, Snjofko said:

Ja sam uvek tu, ali ne valja ruta.

 

Evo promenjeno je. Ide se direkt na Mostar, bez kruzenja do Autokomande.

 

Sto se mene tice, ja se ponasam kao u vojsci. Ovo je ruta - u redu. Menjamo rutu - u redu. 

 

Smatram da se protesti vode kako treba, i svestan sam da je ovo maraton, i to jako dugacak maraton. Teme su odlicne, ljudi korektni, brojnost dobra, uticaj proruskih politicara minimiziran. Sve sto okruzuje protest mi se svidja. Mislim, ovi skakavci nas jebu 11-12 godina bez problema, nije bas za ocekivati da ce 3 setnje to da rese. I uvek, ali uvek se treba setiti zbog cega su protesti nastali. I ja bih jako rado da odemo do Pinka ili da okruzimo Informer i RTS, ali mislim da to u ovom trenutku nije pametno. A nadam se da ce doci i do toga, ako bude potrebe.

 

Ja bih licno svaki put ubacio neku vrstu pritiska na RTS. Ljudi ce uvek gledati RTS dnevnik i slusati Radio Beograd prvi program, ko god da je na vlasti. Idealno je da se na njima cuju price ne glumaca i profesora, nego bas obicnih ljudi koji su najebali od ovih govana. 

 

Opet, verujem da ja ljudi koji su ukljuceni u organizaciju protesta sve ovo znaju 10 puta bolje od mene. I zato, petak/subota, 18/19h, setnja/okruzivanje, ja sam tu.

Edited by pantelia
  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ters said:

Bokan najavljuje rat sa NATO-om na TV sa nacionalnom frekvencijom: 

 

 

 

Kako je bezobrazan.Je li on ovim priznao da Srbija indirektno salje maskirane ljude na Kosovo da prave nered(mi "mi kao Rusija tajno pomazemo i prelazimo granicu")

 

A sto se tice rata sa NATOM pa trajalo bi 2h i proglasili bi smo kapitulaciju.A on bi se sakrio u misiju rupu(kao svi huskaci) samo narod nastradao opet.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Kako je bezobrazan.Je li on ovim priznao da Srbija indirektno salje maskirane ljude na Kosovo da prave nered(mi "mi kao Rusija tajno pomazemo i prelazimo granicu")

 

A sto se tice rata sa NATOM pa trajalo bi 2h i proglasili bi smo kapitulaciju.A on bi se sakrio u misiju rupu(kao svi huskaci) samo narod nastradao opet.

Ja ne znam odakle vam uopšte pretpostavke nekakvog rata s NATO ? Mi smo, još malo, pa obema nogama u NATO....pre ćemo da zaratimo s Gvinejom Bisao...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Constantin said:

Ja ne znam odakle vam uopšte pretpostavke nekakvog rata s NATO ? Mi smo, još malo, pa obema nogama u NATO....pre ćemo da zaratimo s Gvinejom Bisao...

Pa ja znam da nece biti rat sa NATOM. Nego je li slusas sta ova budala prica na nacionalno frekvenciji?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A pa..Don Dule...ja sam kroz život mnogo vremena protraćio na budale. Naučio sam valjda nešto...[emoji847]

Oću da kažem, nisam gubio vreme na tu budalu. Izvini ako sam učinio da se osećaš neprijatno. Nije mi bila namera.[emoji2958]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Constantin said:

A pa..Don Dule...ja sam kroz život mnogo vremena protraćio na budale. Naučio sam valjda nešto...emoji847.png

Oću da kažem, nisam gubio vreme na tu budalu. Izvini ako sam učinio da se osećaš neprijatno. Nije mi bila namera.emoji2958.png

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ma dobro bre Konstantine, mi ne shvatamo ozbiljno ovog lika ovde...Ali veruj mi neko ga shvata i to je problem.

Nego sto je on tamo u prime time...To je problem.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Ma dobro bre Konstantine, mi ne shvatamo ozbiljno ovog lika ovde...Ali veruj mi neko ga shvata i to je problem.

Nego sto je on tamo u prime time...To je problem.

Naravno. To su najopasniji ljudi. Obrazovani, elokventni, i kad oni upakuju propagandu to je u rangu Dr.Nestorovića za ove koji misle da su pametni, a ne znaju gde su šuplji. To je popriličan broj glasača na kraju krajeva.

 

Evo, spominjali smo Batu Gašića. Spominje na Skupštini da je nedostajući snimak, tih famoznih oko dva minuta, dostupno i svako može da ih vidi. Još javno poziva i porodicu Gligorijević i advokata i novinare..svako može da ostvari uvid. I sad, to kome je namenjeno kaže, "lepo kaže čovek ništa ne kriju".....samo što niko ne pita zašto je uopšte tih dva minuta bilo izopšteno iz celog snimka ? Da li je u medjuvremenu tih dva minuta "frizirano"...ja imam ozbiljne sumnje da jeste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za poplave su odgovorni Karleusa koja je pjevala dodole za kisu i Bata Gasic koji ne zna da upali masinu za kontrolisanje vremena... Nedostaju mu dvije stranice iz uputstva za rukovanje...

 

 

Edited by ters
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Quote

ХЕРОЈ НЕМАЊА!

 

Немања Богосављевић је приметио рано јутрос око 06.00 сати да је један стуб моста на Западној Морави између Мрчајеваца и Слатине нестабилан. 

 

Одмах је обавестио саобраћајну полицију. Приметио је аутобус пун турски држављана како иде према мосту и поред тога што је саобраћај возилима преко три тоне преко овог моста забрањен од новембра прошле године.

 

Препречио је пут колима аутобусу и спречио да пређе мост. У међувремену је стигла саобраћајна полиција и искључила аутобус из сабраћаја. 

 

Десетак минута касније, на њихове очи, мост се урушио. 

 

Немања је спречио велику трагедију и прави је херој! 💪

 

 

  • Like 13
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freethrow said:

 

Palma je stariji i možda ima tu statičku old man snagu, ali je Basta agilniji i ima bolju staminu i ground and pound. Težak izbor, možda ipak Basta u drugoj rundi.

 

Bastu ne podnosim, svadjali smo se žestoko, ali navijam za njega...TKO u 1. rundi...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...