Jump to content

ATP finals Torino


Милица

Recommended Posts

Siner nije iskoristio poklon, i sada sledi ozbiljan raspad ........................ koliko je Medvedev superioran na mentalnom planu u odnosu na sve igrace sem naravno jednog .......................... veliki minus mladog Italijana je taj drugi servis, i naravno, trenutak kada mu protivnik posalje malo kracu loptu, a ovaj treba da se namesti na udarac .........................

Link to comment
Share on other sites

Ako prvi set premotamo mec je bio fantastican. Bravo za obojicu :thumbup:

Siner napreduje polako ali sigurno. 

Promenio je servis, vise ne spaja noge pred udarac nego zadnja ostaje iza. Bice od njega veliki sampion. 

Slazem se sa @alcesta Beretinijeva igra je druga liga u odnosu na ovo sto radi Siner. 

 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Da li je neko sore loser može da se vidi tek posle poraza, ne u toku meča kad još može da ga dobije. To što igrači rade i kako se ponašaju u toku meča je nešto drugo.

Novak radi više stvari koje mi smetaju i kad dobija i kad gubi, ali kod Danila nisam primetila ništa specijalno, ume da se pokači sa publikom ali to mi je najčešće baš zabavno :classic_biggrin:

Edit: e da, bilo je ono guranje kamere nogom u Sinsinatiju, ali inače se ne mogu ničeg drugog setiti.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...