Jump to content

ATP finals Torino


Милица

Recommended Posts

Zverev bolji u taj brejku, precizni servisi, plus Novak nije uspeo da ga probije sa raznim varijacijama udaraca. Sada ce biti dosta teze, ali hajde da vidimo, kako ce se stvari odvijati do kraja.

Just now, Dracarys said:

Novak i ako je imao šansu da osvoji titulu, više je svakako nema. Da bi pobedio Zvereva bi trebalo da maklja sa njim do 12 i onda bi mu ostalo samo 15h za odmor.

nije valjda finale sutra u 15 h?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Tako bi trebalo.

 

Nikad nije u večernjem terminu

Ja sam ubeđena da sam gledala neka finala Londona u 7 uveče, ali možda sam pomešala...

 

Ništa, promena taktike, ovaj set da probam da ne gledam pa možda nešto pomogne :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Ja sam ubeđena da sam gledala neka finala Londona u 7 uveče, ali možda sam pomešala...

 

Ništa, promena taktike, ovaj set da probam da ne gledam pa možda nešto pomogne :smiley33:

Izgleda da sam ja pomešao, prethodna finala jesu bila od 7. Videćemo u koliko sati će staviti Italijani.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Izgleda da sam ja pomešao, prethodna finala jesu bila od 7. Videćemo u koliko sati će staviti Italijani.

Vidim na njihovom sajtu da program sutra počinje u 14.30 sa dublovima, a pošto se karte prodaju za jednu sesiju, skoro sigurno neće čekati do 7 uveče za finale singla, oko 5 možda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milica said:

Ja cu sad da hvalim Zvereva i njegovu frizuru :classic_rolleyes: pa se mozda raspadne i on, bar do kraja drugog seta.

Opasno napada, oterao Novaka 3metra od osnovne linije. 

Ne moze mu Novak trenutno nista u razmenama, sve zavisi od Sasenke, plus mu je servis na 50%. Ne verujem da ce ovde uopste biti tri seta, sve ide ka finalu Meda-Sale, gde ce po prvi put posle duzeg vremena, po meni ovaj drugi imati nesto vece sanse za pobedu ...........................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Konacno jedan ritern pod jajca, i eto brejka ............................

Mislim da je Zverev u ovom mecu pogodio najmanje 4-5 drugih servisa, gde je lopta bukvalno kacila liniju, sto bi u normalnim okolnostima obicno bile dvostruke servis greske ...................................

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...