Jump to content

ATP finals Torino


Милица

Recommended Posts

Da ne opteretim stranu mnogo, desi mi se s telefona da imam problem s učitavanjem, pa da ne pravim drugima probleme.

 

Mislim da je zapisano u zvezdama da Novak i Rubljov ove godine ne mogu da se sretnu, tako da sumnjam da će mu biti u grupi :classic_biggrin:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

aJtXw5O.jpg

U petak je odrzana konferencija za stampu na kojoj su bili prisutni predstavnici Atp, italijanske teniske federacije i ministarstva sporta (Gaudenzi, Binaghi i Vezzali). 

Spoiler

IrB9iP5.jpg

Bice to je 52. izdanje turnira i narednih 5 godina ce se odrzavati u Torinu. Turnir pocinje u nedelju 14. I traje do nedelje 21. novembra. Ucestvuju osam najbolje plasiranih singl i 8 dubl igraca.

Mecevi ce biti podeljeni u 2 sesije, prva od 11.30 i druga od 18.30. Finale u nedelju u 14.30.

Do sada je prodato oko 120 hiljada karata (15 miliona eura, koliko od karata zaradi jedna dobra fudbalska ekipa za 2 godine-kaze Binaghi), dozvoljeni kapacitet je 80%, medjutim podneli su zahtev za 100%.

Gaudenzi rece da vakcinacija nije obavezna i da Novak nije rekao da nije vakcinisan vec da nece da se izjasnjava po tom pitanju. 

Obzirom kakva je situacija bila u vezi korone u momentu kad su poceli sa renoviranjem hale i ostalim pripremama, svi su presrecni da ce se event odrzati pred publikom. 

Verujem da ce Italijani to organizovati majstorski, mnogo bolje i sa vise stila od Engleza :classic_smile:

Edited by Milica
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ove godine je turnir dosta slabiji od prethodnih godina, još imajući u vidu da Cicipas nije baš najboljeg zdravstvenog stanja, čim je preskočio Pariz, znači jedina dva protivnika koja su sposobna pobediti Novaka su Medvedev i Zverev. Iz tog razloga menjam mišljenje i mislim da bi bilo dobro da Zverev bude u Novakovoj grupi, da ne bi morao sa njim da igra u SF, a bilo bi poželjno i da Medvedev ima težak meč protiv Zvereva pred Novaka.

 

Velika je verovatnoća da opet gledamo finale Đoković-Medvedev. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Ove godine je turnir dosta slabiji od prethodnih godina, još imajući u vidu da Cicipas nije baš najboljeg zdravstvenog stanja, čim je preskočio Pariz, znači jedina dva protivnika koja su sposobna pobediti Novaka su Medvedev i Zverev. Iz tog razloga menjam mišljenje i mislim da bi bilo dobro da Zverev bude u Novakovoj grupi, da ne bi morao sa njim da igra u SF, a bilo bi poželjno i da Medvedev ima težak meč protiv Zvereva pred Novaka.

 

Velika je verovatnoća da opet gledamo finale Đoković-Medvedev. 

to pod uslovom da Novak pobedi Zvereva, pa da Zverev (kao 2. u grupi) ide na Madevedeva u SF. U tom slucaju bi Medvedev dosao u SF odmorniji od Zvereva (ili Novaka) i imao prednost.

Ne znam sta je bolje.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Tim je zavrsio proces rehabilitacije,kaze da je prezadovoljan stanjem ruke. Poceo je da trenira i zaigrace na egzibicionom turniru u Abu Dabiju u decembru. 
Vakcinisao se. 

Jedino sto ne znam je da li je jos uvek u emotivnoj vezi sa onom cirkuskom umetnicom. :smiley33:

Izgleda da jeste, vest iz avgusta, nije tako davno, btw bas su slatki na fotki iz teksta (o njoj)

https://www.archysport.com/2021/08/vienna-artist-lili-paul-roncalli-and-tennis-star-dominic-thiem-in-love-regional/

Ali da ne izlazimo suvise iz glavne teme cekajuci pocetak turnira :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...