Jump to content

Pariz


Boxy

Recommended Posts

4 minutes ago, attolini said:

27 poena na mrezi😂...u Parizu...

 

Covek koji je poznat kao zid, dobije mec na servis volej...neunistiv je..

Pa sad je Medvedev taj koji je zid, mora se probati nešto drugo da ne bi svaki poen trajao po 30 udaraca.

2 minutes ago, Losmi17 said:

Kao da je zavrsio filoloski ili ziveo 10 godina tamo.

Mislim da i jeste živeo tamo godinama, valjda su se njegovi odavno preselili u Francusku ako sam dobro ispratila.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Losmi17 said:

Ovo je bio uzasno visok nivo tenisa od oba igraca.

Ne secam se slicnog meca na mastersima prethodne 2 do 3 godine.

Vec ste pomenuli, ali Danil parla francuski za sve pare.

Kao da je zavrsio filoloski ili ziveo 10 godina tamo.

On zivi ovde tj u Monaku vec desetak godina (najmanje)

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Pa sad je Medvedev taj koji je zid, mora se probati nešto drugo da ne bi svaki poen trajao po 30 udaraca.

 

 

.

 

Da, bilo je frustrirajuce gledati kako nema vise sta da "baci" na njega...krenes da ga vozis - popijes uglove, igras po sredini- tesko sacekas gresku...Bas je dobar Medvedev, bice interesantno videti sta ce dalje spremiti jedan drugom...

 

.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na prethodnom mecu Danilovom na kom sam bila, u dvorani su bili rekli Medi tokom onog malog govora na terenu posle meca kako lepo govori francuski i Meda je rekao otprilike "Pa jeste ja se ovde ustvari osecam kod kuce, ja jesam rus ali odavno zivim u francuskoj ustvari u Monaku ali to je isto Monako je Francuska " pocela publika da vice uaaaaaa :classic_laugh:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, ciao said:

Na prethodnom mecu Danilovom na kom sam bila, u dvorani su bili rekli Medi tokom onog malog govora na terenu posle meca kako lepo govori francuski i Meda je rekao otprilike "Pa jeste ja se ovde ustvari osecam kod kuce, ja jesam rus ali odavno zivim u francuskoj ustvari u Monaku ali to je isto Monako je Francuska " pocela publika da vice uaaaaaa :classic_laugh:

 

The most Medvedev thing hahha kakav lik ❤️

Link to comment
Share on other sites

Nijedan olimpijski šampion se sigurno neće stideti te titule, a to što se ATP svađa sa ITF-om ne umanjuje značaj zlata na OI, iako je u tenisu manji nego u drugim sportovima. Ako ništa drugo na svim drugim velikim turnirima imaš priliku svake godine.

Inače kad su Rafa i Endi osvojili zlato davali su se i poeni.

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

DC, ATP Cup i onaj ranije cup u Dizeldorfu (jedini Troicki sve osvojio :classic_biggrin: Troicki = GOAT :classic_biggrin: ) su timska takmicenja, i kao takva (po mom misljenju) nerelevantna za razmatranje GOATstva i poredjenje singl igraca prosto jer pojedinac zavisi od drugih igraca iz sopstvene zemlje. Npr. Tsitsipas i Dimitrov nema sanse da se docepaju ovih titula, dzabe im njihov kvalitet.

 

Mada Big3 imaju sva trojica DC "titulu", pa to kao poredjenje otpada. A ni Novaku titula na ATPCupu ne predstavlja neku prednost nad ostalom dvojicom.

Edited by wwww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

Ovaj trenutni DC i ne znaci nesto, ali onaj pravi je znacio, iako nije donosio poene.

Upravo tako. Mada mislim da će status i OI i DC zavisiti sve više od odnosa top igrača prema njima. Kao što vidimo i u drugim sportovima da se menja odnos profesionalaca prema igranju za reprezentaciju.

 

Doduše ne znam kakve veze sve ovo ima sa turnirom u Parizu :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Upravo tako. Mada mislim da će status i OI i DC zavisiti sve više od odnosa top igrača prema njima. Kao što vidimo i u drugim sportovima da se menja odnos profesionalaca prema igranju za reprezentaciju.

 

Doduše ne znam kakve veze sve ovo ima sa turnirom u Parizu :classic_biggrin:

 

Mogu svi najbolji da igraju DC, meni je to takmicenje izgubilo svu draz i postao nivo nekog random turnira serije izmedju 250 i 500.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Mada ipak treba naglasiti da je van Svetske grupe ostao isti princip takmičenja, što je odlično za manje zemlje da i dalje mogu da gledaju svoje tenisere kod kuće.

 

To je zato sto Pike i kompanija tu nisu videli neku zaradu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...