Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

“He’s bought in, and I think he’s quietly put together one of the biggest offseasons of his career,” Pelinka said. “You can just tell. He’s got a very serious tone about him. Last year didn’t unfold the way that any of us wanted, and I think everyone’s gonna come back with a chip on our shoulder, and AD’s gonna lead us with that. I think he’s working hard. I know he’s working really hard on his body. Just excited to see what he’s gonna do.”

 

@delgado @Dracarys samo da nekako izgura sezonu zdrav i bice to druga prica.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Realno je pakao da budeš u ofisu Niksa svi oće da ih očerupaju, a da postaviš neki nivo treba realno godine i godine da skupiš neke iole vredne štihove za koje posle kažeš ne može, ne dam po cenu da ništa ne napravimo a nemaš vremena jer imaš rulju i vlasnika debila sa druge strane koji ti stežu omču. 

 

Sa druge strane jako simpatična neka pričica da Ejndž kao neće dati Mičela Majamiju jer ga je Rajli napušio nešto javno pre sto godina kao da ti ljudi po tim ofisima tako funkcionišu hahah 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Bobby Shurda said:

Realno je pakao da budeš u ofisu Niksa svi oće da ih očerupaju, a da postaviš neki nivo treba realno godine i godine da skupiš neke iole vredne štihove za koje posle kažeš ne može, ne dam po cenu da ništa ne napravimo a nemaš vremena jer imaš rulju i vlasnika debila sa druge strane koji ti stežu omču

 

leon rose kad legne da spava, masta kako je konacno dosao u opisanu situaciju 

 

tgif-vojko.gif

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marko said:

Mitchell ima najveće šanse da završi u Knicksima?

 

knicksi su godinama zagrejani za njega, jer osim što je dobar basketaš, rođen je u nyc.

ali ne mora to ništa da znači, jer svaki trejd rumor i veliki FA kreće sa pisanjem medija kako su knicksi u igri a onda realnost stupi na snagu.

 

za razliku od mnogih drugih slučajeva, knicksi sada imaju šta da ponude, videćemo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bobby Shurda said:

Realno ništa od ovoga sada se ne bi dešavalo da je matora izlapotina Fil Džekson birao Mičela umesto Nilikine sada bi se otimali Zvezda i Partizan ko će da ga pokupi iz Uniksa. 

 

zaboravio si cleanthony earlyja, jednu ili dve pozicije pre jokića.

za čoveka koji navodno ceni veliku guzicu kod centara, tu se žešće obrukao a onda posla kriminalce da rane clea u nogu.

 

po meni je jedini realan kiks na draftu preskakanje mikal bridgesa, to sam čak i ja znao da je igrač za nyk.

Link to comment
Share on other sites

mitchell je po meni SG sa opcijom da igra 2na2, nije plej.

meni nije nimalo glupo (iako se slažem sa kaosom i zdravim razumom, da je kombo brinson-donovan poslastica za protivnike defanzivno, iako mitchell ima fizikalije da igra odbranu i navodno je to radio super na koledžu)

 

ako već ne želiš da razvijaš omladinu, nego potpisuješ randlea, fourniera, pa brunsona, onda uzmi lepo i donovana, šta ima da se foliramo.

jedino što bi bilo dobro u celoj priči, utopiti fourniera kao salary match (tj 50ak% matcha) a sačuvati grimesa koji je odličan 3&D u najavi. 

to bi onda imalo smisla

 

pikovi + quickley/obi/jericho. bolje i to nego barrett. mada sam ubeđen i za quickleyja i za jericha da će biti dobri nba igrači ali potpisima brunsona i nitch loba jasno nema prostora.

Link to comment
Share on other sites

Btw, Mitchell nije rođen u NYC nego u Elmsfordu, to mu dođe kao Besni Fok njujorški. 

 

Mitchell je prošao put od najuzbudljivijeg beka lige do jasnog saznanja da je ipak feleričan. Al opet je viša klasa u odnosu na čika Brunsona, obrni okreni. Iako smatram da je combo Brunson - Mitchell žešće inkompatibilan, mogu da razumem ove iz Knicks FO da žele neku relevantnost i bar prvu rundu u Njujorku, publika bi poludela. Još kad ne bi morali da se odreknu Barretta, to bi bilo sasvim ok.

Link to comment
Share on other sites

Mitchell mi je no brainer za NYK. Ima i sjajan ugovor naredne 3 sezone 30 mil, 32,6 mil i 34,8 mil $ mada i PO 2025/26 ali tu ce vrvt uzimati max i ugovor mu se fino poklapa sa Brunsonovim kojem je plata jaca u startu i onda opada. E sad nekako da Knicksi zadrze Barretta a da se oslobode Fourniera i Randle i da 🔥🔥🔥

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Volume scoring ojebina. 

 

Oderace ih Jazz ko mlade majmune ko da gledam. 

Vjerujem da bi Knicksi a i uini voljeli da dovedu Luka alu jbg ne mere. Mitchell je odlican igrac koji ima svojih mana, na dobrom ugovoru. Moraju od neceg krenuti. Ako ga dovedu bez da daju RJ a da se nekako oslobode makar 1 od Randle i Fourniera meni je to top stvar.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

mitchell je po meni SG sa opcijom da igra 2na2, nije plej.

meni nije nimalo glupo (iako se slažem sa kaosom i zdravim razumom, da je kombo brinson-donovan poslastica za protivnike defanzivno, iako mitchell ima fizikalije da igra odbranu i navodno je to radio super na koledžu)

 

ako već ne želiš da razvijaš omladinu, nego potpisuješ randlea, fourniera, pa brunsona, onda uzmi lepo i donovana, šta ima da se foliramo.

jedino što bi bilo dobro u celoj priči, utopiti fourniera kao salary match (tj 50ak% matcha) a sačuvati grimesa koji je odličan 3&D u najavi. 

to bi onda imalo smisla

 

pikovi + quickley/obi/jericho. bolje i to nego barrett. mada sam ubeđen i za quickleyja i za jericha da će biti dobri nba igrači ali potpisima brunsona i nitch loba jasno nema prostora.

 

Ako Rouz ostane poznavajući Tibodoa vrlo je moguće da ne startuju Brunson i Mičel zajedno... 

 

Mislim razumem i tu bojazan oko ove dvojice zajedno ali ako je taj Tibodo neki mofo za odbranu eto mu prilike da dokaže pogotovo kod tog Mičela ako je stvarno voljni momenat glavni  problem, npr. Rouz u prvom mandatu u Niksima je po meni bio defanzivno i gori nego ovo što je Mičel igrao u Juti a i slična je situacija bila gde nije hteo da bude u NY na kraju je i zapalio. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mitchell je na koledžu, ako se dobro sećam, bio skoro pa vrhunski defanzivac. Svoju nenormalnu atletiku je koristio u tu svrhe. Međutim, kako se nametnuo kao ofanzivna sila u NBA, odbranu je bacio u kantu. Ja ga i dalje gotivim kao igrača iako je stvarno postao klasičan volume scorer, uzbudljiv je, atraktivan i deluje kao dobar karakter i dobar dećko van terena. Ne bih bio srećan da završi u raspalim Knicksima, tamo sreće nema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Bobby Shurda said:

 

Ako Rouz ostane poznavajući Tibodoa vrlo je moguće da ne startuju Brunson i Mičel zajedno... 

 

(slažem se sa ostatkom posta)

nema teorije da najplaćenija dva igrača ne startuju, tj jedan od (brunson logično), jer to jednostavno nije way of nba a verujem da nije potpisao ovde samo zbog love, već i zbog starter-statusa. rose se fino profilisao u tog second-unit vođu, čak i kada je freakin' elfrid payton startovao, tako da tu neće biti promena (osim ako ne ubace njega u trejd jer ima sličnu lovu kao furuna a godinu manje u ugovoru. to bi napravilo puno problema, kao npr pobunu furune i davanje grimesa)

Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2022 at 7:12 PM, Miki28 said:

Ne pratim Sunse toliko ali vrvt su procijenili da ne vrijedi max ugovora na 5 sezona koji bi isao na nekih 177/5 i da nisu spremni zbog tog ugovora da placaju porez s obzirom da su ponavljaci to bi bilo mnogo $. Sad stvarno ne bih da mozgam koliko bi otislo preko granice luxury taxa ali imas tacno odredjene formule koliko se naplacuje za koju kategoriju.

https://www.hoopsrumors.com/2022/03/hoops-rumors-glossary-luxury-tax-penalties-3.html

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

(slažem se sa ostatkom posta)

nema teorije da najplaćenija dva igrača ne startuju, tj jedan od (brunson logično), jer to jednostavno nije way of nba a verujem da nije potpisao ovde samo zbog love, već i zbog starter-statusa. rose se fino profilisao u tog second-unit vođu, čak i kada je freakin' elfrid payton startovao, tako da tu neće biti promena (osim ako ne ubace njega u trejd jer ima sličnu lovu kao furuna a godinu manje u ugovoru. to bi napravilo puno problema, kao npr pobunu furune i davanje grimesa)

Nije way of nba ali ne verujem da se nije nikad desilo pogotovo sa njima da nekome nešto obećaju a da bude drugačije, mislim jasno je će imati najviše minuta na spoljnim pozicijama ali čak i da startuju obojica opet kažem ne mora da znači da će većinu vremena igrati zajedno, mislim sve je ovo šbbkbb neću više da smatram povlačim se opet u ilegalu 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...