Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

@Miki28, ne moraš meni da objašnjavaš ko je durant. za mene je on najbolji igrač lige makar 7-8 godina

samo kažem kako mislim da bi franšize reagovale, čak i kada bi sve bilo moguće

 

ja nisam od onih koji smatraju da ne treba trejdovati za duranta. ako imaš rezon i resurse, to je prilika

 

Link to comment
Share on other sites

Lebron je uzeo 4 titule sa svojim cirkus pristupom.

 

KD da nije otisao u GS imao bi 0.

 

Lik ima ozbiljnih psihickih problema i ni 1 fransiza ne treba ozbiljno da ga razmatra u bilo kojim planovima na duze staze a instant kvalitet moze da donese samo tamo gde je vec sve poslozeno tipa neki Boston,Milvoki, mozda Majami...

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

@Miki28, ne moraš meni da objašnjavaš ko je durant. za mene je on najbolji igrač lige makar 7-8 godina

samo kažem kako mislim da bi franšize reagovale, čak i kada bi sve bilo moguće

 

ja nisam od onih koji smatraju da ne treba trejdovati za duranta. ako imaš rezon i resurse, to je prilika

 

Ma znam nego ovako pisem. Te "manje fransize" su prve u kuknjavi kako niko nece kod njih ali kad ti se otvori put do nekog kao KD, ne smijes da uzmes taj korak sa kojim ces postati itekako relevantan u proci za titulom.

Postovanje za GS sta su uradile ali za svaki GS imas neki OKC, imas neki Boston pa ajde i Denvera, Finiksa ili koga vec, koji su tu ali nema tog zadnjeg koraka jer ne smiju da izadju iz svije komfor zone odnosno da udju duboko u luxury tax.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Lebron je uzeo 4 titule sa svojim cirkus pristupom.

 

KD da nije otisao u GS imao bi 0.

 

Lik ima ozbiljnih psihickih problema i ni 1 fransiza ne treba ozbiljno da ga razmatra u bilo kojim planovima na duze staze a instant kvalitet moze da donese samo tamo gde je vec sve poslozeno tipa neki Boston,Milvoki, mozda Majami...

 

 

kad tako kažeš, i lebron da nije otišao u majemi imao bi maksimum dve

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Lebron je uzeo 4 titule sa svojim cirkus pristupom.

 

KD da nije otisao u GS imao bi 0.

 

Lik ima ozbiljnih psihickih problema i ni 1 fransiza ne treba ozbiljno da ga razmatra u bilo kojim planovima na duze staze a instant kvalitet moze da donese samo tamo gde je vec sve poslozeno tipa neki Boston,Milvoki, mozda Majami...

 

Lebron je imao koliko prije odlaska u Majami? Mogu i ja tako da se igram. U KD ima jos kosarke i sta cemo ako ode u neki tim i uzme 1,2,3 titule zaredom? 

 

Bez KD, GS ne bi prosao Hjuston i ne bi dobio Klivlend u finalu te 2 sezone. To ne zaboravi.

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

jel' imaš neku listu superstarova da ti precrtam sve nerealne ( :

ovako napamet: luka, jokić, curry, giannis, tatum, lebron, booker, leonard, lillard, booker, morant (svako iz različitih razloga)

 

kada makneš te igrače, da li je zaista neka razlika ogromna u brownu, georgeu, youngu ili nekom četvrtom

Mislim da Tatum, Lilard i Buker nisu nerealni, možda jedino Tatum, svi drugi su vrlo realni. Pogotovo Buker, dao bih ga na keca za KD, a i Netsi bi pristali.

KAT, PG13, AD, Tre, Batler, Midlton, Zion

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Lebron je imao koliko prije odlaska u Majami? Mogu i ja tako da se igram. U KD ima jos kosarke i sta cemo ako ode u neki tim i uzme 1,2,3 titule zaredom? 

 

Bez KD, GS ne bi prosao Hjuston i ne bi dobio Klivlend u finalu te 2 sezone. To ne zaboravi.

Sada je vec vece pitanje da li bi  Hjuston izborio 6 utakmica da je neki Wiggins bio umesto Hakija Harnsa ili Duranta.

 

Tako da ono...

 

Otprilike bilo koje krilo pribilzno all star kalibra.

 

Link to comment
Share on other sites

KD je na čvrstom četvorogodišnjem ugovoru, u pitanju je all time grate igrač koji svojim potpisom privlači i druge FA, veterane itd. Automatski si kontender.

Ako ekipa ima solidan core poput Atl,Sote, Majamija , Pho isporučuješ bilo koga za KD...toliko je prosto 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milos 3.14 said:

Mislim da Tatum, Lilard i Buker nisu nerealni, možda jedino Tatum, svi drugi su vrlo realni. Pogotovo Buker, dao bih ga na keca za KD, a i Netsi bi pristali.

KAT, PG13, AD, Tre, Batler, Midlton, Zion

 

jutros je išla vest za bookera

Phoenix Suns star Devin Booker has agreed on a four-year, $224M super max extension,

 

lilly je takođe dete portlanda, celu karijeru je tu, pa je takođe nerealan zbog toga, ne zato što su jednako dobri igrači. 

tatum i zbog toga i zbog godina i potencijala

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

KD je na čvrstom četvorogodišnjem ugovoru, u pitanju je all time grate igrač koji svojim potpisom privlači i druge FA, veterane itd. Automatski si kontender.

Ako ekipa ima solidan core poput Atl,Sote, Majamija , Pho isporučuješ bilo koga za KD...toliko je prosto 

Koja je tacno razlika izmedju ovog sada i buduce situacije za godinu dana?

 

Mozda mu se nece svideti oblik glave KAT ili boje kose Smarta....

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

jutros je išla vest za bookera

Phoenix Suns star Devin Booker has agreed on a four-year, $224M super max extension,

 

lilly je takođe dete portlanda, celu karijeru je tu, pa je takođe nerealan zbog toga, ne zato što su jednako dobri igrači. 

tatum i zbog toga i zbog godina i potencijala

TakoE. Booker je obezbijedjen u narednih 6 godina. U nekom najgorem slucaju moze biti na trade blocku za neke 3 sezone.

 

Lillard je vec sad izvjesno da zavrsava karijeru u Portlandu. Kad nije otisao proslo ljeto ili na trade deadline-u, ovo sad je zavrsena prica. I on ima oroduzenje na jos 2 godine i to je to.

 

Nisam siguran da je Tatum toliko nedodirljiv.

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Koja je tacno razlika izmedju ovog sada i buduce situacije za godinu dana?

 

Mozda mu se nece svideti oblik glave KAT ili boje kose Smarta....

 

 

Mozemo ovako spolja da pricamo, niko ne zna sta se sve tacno desavalo. Da li je KD htio Hardena? Ako ga nije htio, da li je htio da onda dobije Simmonsa, koji je sve uradio da presjedi sezonu kako bi dobio pare od ugovora? Zelio je da FO Netsa da dugogodisnji ugovor Irvingu. Stao je iza Irvinga. Tu mogu da razumijem upravu Netsa sto nisu htjeli da daju ali ocigledno je da KD i Irving imaju neku vezu cim je KD trazio da bude trejdovan. Da nemaju, vrlo lako bi se Netsi pregrupisali sa njim i doveli neke druge igrace jer je ocigledno da FO Netsa nije oroblem da udju duboko u luxury tax ali ne i da Irvinga produze. Sigurno cemo cuti vise o ovome u narednom periodu.

Link to comment
Share on other sites

ja bih danas menjao duranta za tatuma ali mislim da bi narod bostona, na čelu sa simmonsom, telima zaprečio prolaze i onemogućio trejd.

što je i razumljivo, jer, pored godina, postoji i emotivna veza sa igračem koji je odabran od strane bostona i razvija se u vrhunskog igrača (iako to nije sigurica)

 

---

nego, oklahoma thunder ima 7iljada pikova i par omladinaca druge lige talenata. da sam nets, ja bih to najpre uzeo

..edit kontam da imaju neke tuđe pikove koji bi i dalje bili dobri, iako su i thunder dobri

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

TakoE. Booker je obezbijedjen u narednih 6 godina. U nekom najgorem slucaju moze biti na trade blocku za neke 3 sezone.

 

Lillard je vec sad izvjesno da zavrsava karijeru u Portlandu. Kad nije otisao proslo ljeto ili na trade deadline-u, ovo sad je zavrsena prica. I on ima oroduzenje na jos 2 godine i to je to.

 

Nisam siguran da je Tatum toliko nedodirljiv.

Mozemo ovako spolja da pricamo, niko ne zna sta se sve tacno desavalo. Da li je KD htio Hardena? Ako ga nije htio, da li je htio da onda dobije Simmonsa, koji je sve uradio da presjedi sezonu kako bi dobio pare od ugovora? Zelio je da FO Netsa da dugogodisnji ugovor Irvingu. Stao je iza Irvinga. Tu mogu da razumijem upravu Netsa sto nisu htjeli da daju ali ocigledno je da KD i Irving imaju neku vezu cim je KD trazio da bude trejdovan. Da nemaju, vrlo lako bi se Netsi pregrupisali sa njim i doveli neke druge igrace jer je ocigledno da FO Netsa nije oroblem da udju duboko u luxury tax ali ne i da Irvinga produze. Sigurno cemo cuti vise o ovome u narednom periodu.

 

Pa znam ali koga boli uvo za njegove prohteve i deluzione zelje?

 

Ima ce ih svuda, ko hoce da ih super star od 35+ godina drzi kao taoce neke izvoli...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

ja bih danas menjao duranta za tatuma ali mislim da bi narod bostona, na čelu sa simmonsom, telima zaprečio prolaze i onemogućio trejd.

što je i razumljivo, jer, pored godina, postoji i emotivna veza sa igračem koji je odabran od strane bostona i razvija se u vrhunskog igrača (iako to nije sigurica)

 

---

nego, oklahoma thunder ima 7iljada pikova i par omladinaca druge lige talenata. da sam nets, ja bih to najpre uzeo

..edit kontam da imaju neke tuđe pikove koji bi i dalje bili dobri, iako su i thunder dobri

 

simmons ne bi dao browna a ne tatuma. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali kakav ugovor malom Simonsu lebtejebo, dovoljno bilo 2 meseca nabijanja brojki u tankerskoj ekipi za 100 milki na 4 godine. Dobro, ima lepo ime, ali sve i da ga častiš za tu činjenicu mnogo je kume. Brunson je makar odigrao nešto u PO za razliku od ovog malca.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

Izvini sto nije svaki superstar Tim Dankan.

Pa ne mora da bude Tim Duncan.

 

Ali treba da se postuje ugovor barem donekle.

 

Nema smisla potpisivati na 4 ili 5 godina super masne maxeve i onda posle godinu dana ako ti se nesto ne svidja trazis napolje, pri tom neko upuca toliko pikova, asseta i novca u tebe...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

 

jutros je išla vest za bookera

Phoenix Suns star Devin Booker has agreed on a four-year, $224M super max extension,

 

lilly je takođe dete portlanda, celu karijeru je tu, pa je takođe nerealan zbog toga, ne zato što su jednako dobri igrači. 

tatum i zbog toga i zbog godina i potencijala

Jeste to su igrači koji su važni za zajednicu, produžili su ugovore što može da bude + u trade-u . Za 35 godina NBA lige ovo se nije desilo, ekstremno retka prilika.

 

28 minutes ago, LordOfTerror said:

Koja je tacno razlika izmedju ovog sada i buduce situacije za godinu dana?

 

Mozda mu se nece svideti oblik glave KAT ili boje kose Smarta....

 

 

Možda se ni Bukeru ne svidi CP ijevo džangrizanje i digne sidro dogodine, šbb kbb

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Jeste to su igrači koji su važni za zajednicu, produžili su ugovore što može da bude + u trade-u . Za 35 godina NBA lige ovo se nije desilo, ekstremno retka prilika.

 

Možda se ni Bukeru ne svidi CP ijevo džangrizanje i digne sidro dogodine, šbb kbb

Kako sbb kbb???

 

Ako se desi par puta to valjda mozes da ocekujes?

 

Irving,Durant,Harden...

 

Valjda su dovoljno puta do sada dokazali da sve mozes da ocekujes od njih...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Čestitke @DameTime.

 

  Reveal hidden contents

ap_090911089838_sq-3271237f28995f6530d96

 

 

Ja prosto ne verujem da smo spojili dva dobra poteza u off sezoni. Ovo se nije desilo... X godina unazad. U znak zahvalnosti sledeće sezone pored PTB podržavam i vas, živi bili ❤️

2 hours ago, Darko said:

Dobar potpis. Hteo sam ga u Nuggetsima ali eto 😔

 

Jbg, jednom i nas sunce da ogreje.

1 hour ago, Miki28 said:

@DameTime e ako ti ovi postovi freethrowa ne pokazu sta ste doveli, onda jbg😀

 

Napadamo titulu bre, kreće loženje! 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, LordOfTerror said:

Kako sbb kbb???

 

Ako se desi par puta to valjda mozes da ocekujes?

 

Irving,Durant,Harden...

 

Valjda su dovoljno puta do sada dokazali da sve mozes da ocekujes od njih...

U Durantovom slučaju je prvi put.

Hoću da kažem da nema garancije da  to neće  da uradi bilo koji drugi igrač uključujući i Bukera, igračima se na žalost previše dozvoljava, njihova je liga

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pakuje se durantu ovde svašta

lik igrao 9 godina za thunder (supersonics), reč nije nikom rekao

obavio ceo ugovor sa dubsima berićetno, sign n trade im obezbedio

 

ovde u netsima (sam je birao, ko ga jebe) isto ćutao, igrao po 40mins dok svi obave svoje probleme i obaveze

stvarno ne mogu da ga doživim kao lika koji traži way out na prvi problem ili nešto što mu se ne dopada

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...