Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

9 minutes ago, Miki28 said:

Kako to? 

Sto se tice pikova Bruklina imali su ovaj ove godine, imaju '24 i '26 a '23, '25 i '27 pick swap. 

U KD trejdu ce dobiti dobre igrace i pikove.

Imaju Simmonsa kojem mogu da napumpaju cijenu u fullu.

Za Irvinga isto ima trziste. 

Ne znam kako je to isto?

 

 

Onda ova slika koju je okacio ggg nije tačna, po njoj su već razdelili prvu rundu u narednih 5 godina

Link to comment
Share on other sites

Da, Pelinka treba definitivno da ide all-in. 

Bolju ponudu Netsi od Davisa nece dobiti (ne znam sta sve treba jos da se isporuci da se poklope plate) sa Irvingom, Simmonsom i kompanijom svakako ne mogu racunati na srecu i tu bi se AD savrseno uklopio uz svoju psihofizicki polupanu bracu. Kao zajeban trio, a ne bi imali nikakav imperativ pobeda, + su svi relativno mladi i to je dobar core u narednim godinama...

 

  Realno, ne desava se pa skoro nikad da takve svemirske klase poput Kinga, Duranta, Curryja, ubuduce Doncica, Jokica, Giannisa zatraze TREJD, takve klase ce uvek potpisati za nove timove kao slobodni agenti (ili sign&trade nekad kao u slucaju Duranta, al poenta je ista). To je za ove CP3eve, Vesbruke, Hardeni, Irvinge i ostale...

 

 Kad takav igrac pokaze toliko nezadovoljstvo iako ima visegodisnji ugovor, realno istreses sve sto mozes da ga pribavis, ne pitas za cenu. Ne smem ni da zamislim kombo LBJ+KD i u ovim godinama sta bi radio, da ne pricamo da je KD verovatno jedini igrac uz kog RW ima smisla. Otvorili bi i njemu gomilu prostora, mogao bi da bude opasan role player.

 

 RileY moze da spremi ponudu Herro+Lowry+ko god vec, ali realno nije ni to paket koji zadovoljava Netse. 

Link to comment
Share on other sites

Free agent F Bobby Portis is returning to the Milwaukee Bucks on a 4-year, $49M contract, his agent Mark Bartelstein of @PrioritySports tells ESPN.

 

 

Just now, Manu said:

 

Onda ova slika koju je okacio ggg nije tačna, po njoj su već razdelili prvu rundu u narednih 5 godina

Nemam pojma, ne pratim ga.

Ne mogu da se trejduju pikovi 1 runde uzastopne godine. Svaka ekipa mora da ima pika svake druge godine mada i to moze da se zaobidje ali je komplikovana prica.

Sto se tice pick swapa, Hjuston ima pravo da te 3 godine ( '23, '25 i '27 ) bira povoljniji pik od svog i Bruklinovog.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Hahahha, mocni Pelinka i njegovo poslovanje, ostalo smo bez drugog najboljeg igraca prosle sezone, lika bez koga ne bismo dobili ni 15 utakmica.

Uspeli smo da budemo jos slabiji nego prosle godine, ako je to ikako bilo moguce. Dao bih ovih $6.1 Patti Millsu. Bolji igrac ne postoji na trzistu niti ce hteti da igra za to...

 

 Sad je vreme za jedan blockbuster sa KD. Nesto trte mrte Finix, Hannibal Lecter Riley, a na kraju LeGM dovede Durantulu da zajedno ruse GS imperiju

Link to comment
Share on other sites

Free agent forward Joe Ingles reached an agreement with the Milwaukee Bucks, league sources tell @YahooSports.

 

Free agent Wesley Matthews has agreed to a one-year deal to return to the Milwaukee Bucks, sources tell @TheAthletic @Stadium.

 

@delgado evo ga prvi potpis

 

Free agent C Damian Jones has agreed to a two-year deal with the Los Angeles Lakers, sources tell ESPN.

 

 

Chris Boucher is returning to the Toronto Raptors on a three-year, $35.25M deal, his agent Sam Permut of @RocNationSports tells ESPN.

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Free agent center Dewayne Dedmon has agreed to a two-year, $9 million deal to return to the Miami Heat, agents Mike Silverman and Brandon Grier of @steinbergsports tell @TheAthletic @Stadium.

 

Free agent forward Thaddeus Young has reached an agreement with the Toronto Raptors on a two-year, $16 million deal with the addition of performance incentives, his agents Jim Tanner and Max Wiepking of @_tandemse tell @YahooSports.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Ovo uopste nije los potpis. Secam se da je bio sasvim solidan kao startni C 20/21 dok je Davis odsustvovao, na kraju smo ga otpustili zbog Dr. Drea, ali deckonja nije los igrac

Svakako upgrade u odnosu na Jordana, McGeeja i takve umnobolne likove, ima atleticizam i koristi ga, to je to. Nista spektakularno, ali odradice posteno svojih 15-20 minuta po veceri.

 

 Ajde sad dovodite Millsa, molim vas, kumim vas, takav igrac nam je neophodan

Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

Ovo uopste nije los potpis. Secam se da je bio sasvim solidan kao startni C 20/21 dok je Davis odsustvovao, na kraju smo ga otpustili zbog Dr. Drea, ali deckonja nije los igrac

Svakako upgrade u odnosu na Jordana, McGeeja i takve umnobolne likove, ima atleticizam i koristi ga, to je to. Nista spektakularno, ali odradice posteno svojih 15-20 minuta po veceri.

 

 Ajde sad dovodite Millsa, molim vas, kumim vas, takav igrac nam je neophodan

 

Treba dovest vanjskog koji je u stanju cunj sacuvat barem. Vec imas Nunna u toj Mills roli (ako u medjuvremenu nije umro, nista nije iskljuceno).

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gggggggg said:

lep ugovor simonsu.

 

 

I eto, toliko se pricalo o ugovoru Brunsona, a jedan potpuno nedokazani Anferni Simons dobije maltene isti novac.

 

Da 100 puta biram znam koga bih odabrao izmedju njih dvojice.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Simonsu je dat ovaj ugovor jer se smatra budućnošću franšize. Meni ne smeta + i ja znam koga bih uvek pre odabrala, naravno njega pre Brunsona. Jer uostalom, obojica se mogu ispostaviti kao one-time wonder. 😉 

 

Ma ok, i ti i ja smo subjektivni po pitanju njih dvojice. Namerno sam napisao post u takvom tonu da bih probao nekog od ostalih da nateram da odreaguje (:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manu said:

 

Ma ok, i ti i ja smo subjektivni po pitanju njih dvojice. Namerno sam napisao post u takvom tonu da bih probao nekog od ostalih da nateram da odreaguje 🙂

 

Hahaha, možda nikog nije briga za njih dvojicu. 😆 Ipak, mislim da su ova dva ugovora teško uporediva 1 na 1. Jer mi dajemo taj ugovor igraču kog smo draftovali kako bismo ga zadržali i kao neki zalog za budućnost ekipe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Manu said:

 

Onda ova slika koju je okacio ggg nije tačna, po njoj su već razdelili prvu rundu u narednih 5 godina

 

trebao sam ovako da bude jasnije

 

JoP1Jh3.png

 

 

18 minutes ago, Manu said:

 

I eto, toliko se pricalo o ugovoru Brunsona, a jedan potpuno nedokazani Anferni Simons dobije maltene isti novac.

 

Da 100 puta biram znam koga bih odabrao izmedju njih dvojice.

 

pod 'lep' nisam mislio ni dobar ni los, nego da nisam ocekivao ovolike novce da dobije. 

 

po meni ni jedan jos ne zasluzuje ovakav ugovor ali razlicite su situacije. nyk moraju nesto da dovedu i da urade za kao neki napad na playoff a portland mora da obezbedi klinca i uzda se u njegov potencijal. dobro je izgledao ali ipak je igrao u tankeru i to bez lillarda, pa treba videti kako ce izgledati kada ce se poceti ozbiljnije igrati i kada ne bude prva opcija, a mozda ni druga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Treba dovest vanjskog koji je u stanju cunj sacuvat barem. Vec imas Nunna u toj Mills roli (ako u medjuvremenu nije umro, nista nije iskljuceno).

 

Nunn vise moze da proba da udje u Monk-rolu, treba nam realno jedan jak spotup suter na kecu posto maloumnik nista ne moze da ubode.

Nemamo sa cime da dovodimo defanzivce, niko nece doci ni za ovaj $6.1M exception jer moze samo na 1god, a za mimimalac i tesko mozes da ulovis nesto kvalitetnije od Millsa

--garantovali smo ugovor ovom Stanley Johnsonu, on ti je za te pare jak bocni defanzivac i imas ovog malog Reavesa koji je hasler do koske + THT je odlican defanzivac samo je deprimiran. Treba svakako rasterati ovu polovnu bagru Ellington, Bazemore, Bradley i dobro staviti prst na celo ko se dovodi za mininalce. Pre bih kopao po G-ligasima i davao ove negarantovane ugovore, vise ce da grizu za contract. Jedan DJ Augustin je pomogao u sutu, kamo nece Mills. Za njega bih jedino iskesiraoovo govno od egzepsna... Vratili smo i onog Gabriela, i to nije lose u sustini + nema garantovan ugovor do kraja

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...