Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 hours ago, Darko said:

Ja tek sada provalio da je Detroit dao Granta za pick u 2025-oj. Ne razumem potez Detroita, zar nisu mogli nešto više da dobiju za njega?

 

prva kockica grofovog portlanda je složena.

poslednja sezona ugovora a u pitanju je dobar timski igrač, pod uslovom da počne ponovo da igra odbranu koju je batalio u pistonsima i koja mu je hleb & puter a da istovremeno ne poteže 15ak puta po tekmi, jer nikome to ne treba u životu.

 

pistonsi su dobili ovim 43 miliona cap spacea i pokušaće navodno da maxiraju aytona, kao što neko i napisa. čak i da ne uspeju (verovatno nisu velike šanse), imaju prostor za manevar i taj valjda 7. pik večeras.

 

inače, ne znam šta bi trebalo da znači "drugi najbolji asset pistonsa", pošto sam i ja ponekad drugi najbolji igrač svoje ekipe na basketu ali to ne znači da sam dobar.

blazersi moraju da nabave sad cca dva zaista dobra igrača, to je teži deo. ja bih dao anfernee simmonsa ako može da se pokupi takav neko uz pikove i dodatke.

 

 

edit

sad vidim da su uzeli i harta a da jure OGa. sve dobri do odlični potezi, mada mi nije jasno zašto raptorsi ne zadrže ovog manijaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Darko said:

spacer.png

 

Ok. 

 

2 hours ago, Horium said:

 

Ne znam zasto ovakva reakcija, Portland je imho lepo prosao.

 

Ocekivano je bilo da probaju poslednji hurrah na titulu sa Lilardom pre nego sto se sve rasproda za god/dve i krene u potpun rebuild.

 

Ako Grant ostane da, ne ako će iskoristiti da dovedu CJ-a za bogate.

 

Ostali potezi mi se sviđaju, konačno nešto konkretno.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Cudne stvari se desavaju na kladionicama jutros, Paolo Banchero je iznenada postao favorit za prvi pik. Izgleda da je odjednom dosta para ulozeno na njega i kladionice su reagovale. Da li neko ima inside info da ce doci do nekog pomeranja, da li ce Orlando da trade down. U svakom slucaju ce biti zanimljivo veceras.

Edited by Radalek
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako može neka dobra duša da mi pojasni situaciju malo, Grant je beše napustio Denver da bi imao više prostora, napumpao brojke i posledično potpisao veliki ugovor. Godinu kasnije ga trejduju za ekipu u kojoj će imati manje-više sličnu ulogu kao u Denveru (ako se POR popuni prema najavama) i to u timu koji pokušava d'uradi nešto ali opet deluje slabiji od (zdravog) Denvera. 

 

Meni to ne izgleda sjajno iz njegovog ugla, tj. iz ugla prvobitno postavljenog cilja. Da li je napuštanje Denvera bila greška ili je nešto drugo u pitanju?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Barkley#34, potpisao je pre dve godine za 20 milki po sezoni, 60 ukupno, ostala mu je još sledeća sezona u ugovoru.

u pistonsima je pokazao da može biti nekakva napadačka opcija, za razliku od denvera, mada verovatno ne i onoliko koliko se nadao.

 

u suštini, kladio se na sebe, nije izgubio ništa love a u portlandu će (pod uslovom da naprave neku ozbiljnu ekipu), biti četvrta - peta opcija, što i jeste neki njegov plafon. mislim da iz ličnog ugla to nije bila greška, jer je pokazao nekakve ofanzivne kvalitete koje ne bi u nuggetsima, gde bi morao striktno da krpi mnoge rupe u odbrani.

 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, DameTime said:

Sklanjaju se i ostavljaju i Dončiću, pa šta njemu fali? Uzdiže se u nebesa i ovde na forumu i u medijima generalno, a koristi identičnu taktiku kao Ras, samo ima za nijansu bolji šut. 

Džejson Kid ne zna ništa o košarci", počinje žestoko Đurović, a potom razjašnjava o čemu se radi:

 

"Ja ne mogu da verujem da on ne ume da iskoristi Boban Marjanovića. On ne ulazi u igru, a kada dobije neke minute, zaigra možda četiri minuta, on napravi šest poena, tri skoka i onda sledeću utakmicu ne uđe. Meni to nije jasno. Zato mu je Dončić mezimac, može i petom da šutne na koš, neće ga izvesti. Sreća u sportu je vrlo bitna. Dončić je naleteo na trenera koji ga obožava i može da igra tako kako igra. Isti slučaj je sa Jokićem u Denveru. Može da radi šta hoće. Najmanju sreću definitivno ima Marjanović. Svi pričaju kako je previše visok, kako ne može da brani pik, pustite me toga. Kako će oni da brane njega dole, recite vi meni to. "

 

🤗🤗🤗

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Snjofko said:

Džejson Kid ne zna ništa o košarci", počinje žestoko Đurović, a potom razjašnjava o čemu se radi:

 

"Ja ne mogu da verujem da on ne ume da iskoristi Boban Marjanovića. On ne ulazi u igru, a kada dobije neke minute, zaigra možda četiri minuta, on napravi šest poena, tri skoka i onda sledeću utakmicu ne uđe. Meni to nije jasno. Zato mu je Dončić mezimac, može i petom da šutne na koš, neće ga izvesti. Sreća u sportu je vrlo bitna. Dončić je naleteo na trenera koji ga obožava i može da igra tako kako igra. Isti slučaj je sa Jokićem u Denveru. Može da radi šta hoće. Najmanju sreću definitivno ima Marjanović. Svi pričaju kako je previše visok, kako ne može da brani pik, pustite me toga. Kako će oni da brane njega dole, recite vi meni to. "

 

🤗🤗🤗

hvala za ovo

skoro me je neko pitao zasto imam, u najboljem slucaju, podeljene misljenje na temu djurovica

evo ovde zasto

 

 

a ovo gore poredjenja rasela i luke je isto super ❤️

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Barkley#34 said:

Ako može neka dobra duša da mi pojasni situaciju malo, Grant je beše napustio Denver da bi imao više prostora, napumpao brojke i posledično potpisao veliki ugovor. Godinu kasnije ga trejduju za ekipu u kojoj će imati manje-više sličnu ulogu kao u Denveru (ako se POR popuni prema najavama) i to u timu koji pokušava d'uradi nešto ali opet deluje slabiji od (zdravog) Denvera. 

 

Meni to ne izgleda sjajno iz njegovog ugla, tj. iz ugla prvobitno postavljenog cilja. Da li je napuštanje Denvera bila greška ili je nešto drugo u pitanju?

Znas kako. Isao je na to da uzme kes, uzeo je. Sad se vraca u one opanke koje su mu dobro poznate a koje donose lovu. 3&D igrac jer kad Gordon moze da zabode 90/4 i Grant ce lagano pa bilo to u Portlandu ili negdje drugo i onda mirna Backa.👍

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Snjofko said:

Džejson Kid ne zna ništa o košarci", počinje žestoko Đurović, a potom razjašnjava o čemu se radi:

 

"Ja ne mogu da verujem da on ne ume da iskoristi Boban Marjanovića. On ne ulazi u igru, a kada dobije neke minute, zaigra možda četiri minuta, on napravi šest poena, tri skoka i onda sledeću utakmicu ne uđe. Meni to nije jasno. Zato mu je Dončić mezimac, može i petom da šutne na koš, neće ga izvesti. Sreća u sportu je vrlo bitna. Dončić je naleteo na trenera koji ga obožava i može da igra tako kako igra. Isti slučaj je sa Jokićem u Denveru. Može da radi šta hoće. Najmanju sreću definitivno ima Marjanović. Svi pričaju kako je previše visok, kako ne može da brani pik, pustite me toga. Kako će oni da brane njega dole, recite vi meni to. "

 

🤗🤗🤗

 

Imaš li poentu? Zašto mi citiraš tekst koji sam pročitala na drugom topiku, a koji nema veze sa onim što sam ja rekla?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Hvala Mikiju i uiniju. :thumbsup: U onom trenutku je delovalo da mogu da napadnu titulu a imao bi dovoljno vremena ispred da se posle toga fino naplati. U svakom slučaju je ovako uzeo pare, a prstenje će da juri neko drugi. :classic_smile:

Upravo tako. Ja i dalje mislim da Denver mu nije nudio taj novac sto su neki pricali ali svakako da se Grant kladio na sebe, htio da se naplati dobro, nesto je naplatio a bice i mnogo vise ako ostane zdrav ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Bogami Grant, pa još ako dođe Beal (prvi strelac pretprošle sezone beše?), ovo deluje kao pravljenje ekipe za bar polufinale.

 

Grant mi se sviđa još od ere u Denveru, ali iskreno ne verujem u kompatibilnost Dejma i Bila. Bukvalno CJ za bogate - bolji napadač a ništa značajno bolji u odbrani, koju Dejm ne igra.

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...