Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

10 minutes ago, Miki28 said:

Uvijek ce se naci ekipa gdje ce Wbrk igrati. E sad sto se vama ne uklapa u pobjednicku kosarku je druga stvar. Ne mogu svi da budu pobjednici, ima ekipa koje razmisljaju na duze staze,naoslobadja je od loseg ugovora, na atraktivnost, skupljanja pikova.

 

Orlando i Lejkersi mogu odraditi vrlo lako neki trejd gdje ce Orlando osloboditi lose ugovore i ukljuciti recimo s&t Harrisa koji je FA. Sta time dobijaju Lejkersi? Go kurac.

 

Oni gledaju ako vec trejduju da to bude za nekog ko ce uciniti ekipu boljom i sa kojom mogu napasti titulu.

E sad sto neki zamisljaju da se tu moze dovesti Kyrie ili Beal nije moj problem ali da se da Russ, pik 1 runde i THT za Brogdona? Presmijesno.

 

Prvo to ne bio bi bio ceo trejd, valjda mozes toliko da skapiras da sa jedne strane Lakersi daju 60 miliona a dobiju 20 i kusur?

 

Znaci tu bi bilo jos nekih negativnih asseta sa strane Indiane tipa Hielda koji bi Lakersima koristio...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Prvo to ne bio bi bio ceo trejd, valjda mozes toliko da skapiras da sa jedne strane Lakersi daju 60 miliona a dobiju 20 i kusur?

 

Znaci tu bi bilo jos nekih negativnih asseta sa strane Indiane tipa Hielda koji bi Lakersima koristio...

Aha, nisam skapirao. Hvala sto si mi pomogao da skapiram da tim koji ima prostora u salary capu mora da da bar priblizno kao drugi tim👍

 

Ubuduce, ako hoces da se normalno komunicira, tretiraj sagovornika sa postovanjem, bez tog nipodostavanja. Ukoliko to nisi u stanju, samo preskaci moje postoje ili na IL i to je to. Moze?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ne postoji gimnastika kojom bi bilo ko osim eventualno Thundera preuzeo Westbricka, a da to ne bude za istragu FBI. Šta će Westbrick Hornetsima pored Balla, sve i da nije u ovoj raspad fazi karijere? Kakve su to konstrukcije navijača Lakersa, to nema ni na KKCZ prelazni rok temi.

To nije konstrukcija navijača Lejkersa, već konstrukcija GM-a Šarlota i MJ. Oni ga javno žele.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Odgledao Hustle sinoc.

 

Kako banalan film, kao da je Lebron producent :s_d:

 

Uncut gems 3 koplja ispred...

Potpuno bezazlen film da odmoris mozak, ne razumem kritike. Ono, pocinje u Srbiji, pika se basket, pojavljuju se razne NBA zvezde, bivse i sadasnje... Nisam utrosio ni sekund vremena analizirajuci nesto kad je film zavrsio.

 

7/10 i picimo dalje 😁

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gggggggg said:

daj neki izvor tih zelja.

 

imo westbrook ce jedino otici iz lakersa ako pored njega stave ova dva pika prve runde. bez toga tesko.

Ma 5 pičkova

 

O ovome se priča 3 meseca. Stvarno ne mogu da nalazim sada tvitove.

Link to comment
Share on other sites

Da li ti možeš da razdvojiš to što neko šatro lepo priča o Westbrooku (koji je ipak bio neki kurčevi mvp i superstar u ligi) iz puke pristojnosti i eto da ga ne bi baš svi mazali govnima ovih dana i to da ga niko poslovno sposoban ne bi voleo u svom NBA timu? Verovatno i Lebrona sad da pitaš o Russu zvanično će reći da je sjajan momak i košarkaš, a nezvanično bi ga poslao u Kinu da može.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Snjofko said:

Potpuno bezazlen film da odmoris mozak, ne razumem kritike. Ono, pocinje u Srbiji, pika se basket, pojavljuju se razne NBA zvezde, bivse i sadasnje... Nisam utrosio ni sekund vremena analizirajuci nesto kad je film zavrsio.

 

7/10 i picimo dalje 😁

Toliko je i dobio ocenu i to samo zato sto je iz NBA branse gde su generalno filmovi grozni, doduse sad gledam ''He got game'' ima samo 6.9 koji je HOF u odnosu na ovo 😁

 

Brzo je prosao jer je bas lagan ali mogli su malo da se potrude umesto sto su stavili akcenat na nasumicnom pojavljivanju raznih zvezdi. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Dracarys said:

To nije konstrukcija navijača Lejkersa, već konstrukcija GM-a Šarlota i MJ. Oni ga javno žele.

 

išao sam na sb nation hornets blog, jer svaki rumor i vest obično okače ako ima veze sa franšizom - i nema ništa.

kada guglam, svi citiraju kevin o'connora iz ringera ali nema nikakvog linka da se pročita šta je tačno napisao.

 

našao sam neki njegov tvit o wbrooku i hornetsima iz 2020.

ima li nekih preciznijih infoa?

1 minute ago, LordOfTerror said:

Brzo je prosao jer je bas lagan ali mogli su malo da se potrude umesto sto su stavili akcenat na nasumicnom pojavljivanju raznih zvezdi. 

 

anthony edwards je odvalio rolu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

 

anthony edwards je odvalio rolu.

 

😄

 

Sto jes, jes, mada on meni ionako ima smesnu facu. 

 

Ne mora ni da trash talkuje vec je komican.

 

Nije cak ni Huanco bio los ali mi je generalno cela radnja uproscena i banalana skoro kao da je Spanska serija...

 

Uncut Gems mi recimo kida, drzi lepo tenziju i mnogo su kompleksiniji likovi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sigurno da postoje ekipe koje bi uzele wbrika + pik prve runde u zamenu za nešto što je njima teret, ali to nisu ekipe koje imaju mlade i nadolazeće igrače kojima treba lopta u rukama poput Šarlota ili Detroita.

Recimo meni je to ok priča za npr.Nikse, a da u suprotnom smeru odu Rendl i Furnije. Svi srećni.

Link to comment
Share on other sites

Ako je vestbrik expiring, onda je to malo drugacija prica.

(Sad vidim da ima player option)

Mozda Sarlot ne bi izgubio previse, ionako nemaju sanse za plej of.

 

Puste kornjacenka da vide ako moze da ih pogura u regularnoj sezoni,

spakuju ga nakon trade deadlinea ako fejluje, imace vecu vrednost za trejd tada.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, KfJ said:

Mozda Sarlot ne bi izgubio previse, ionako nemaju sanse za plej of.

 

Puste kornjacenka da vide ako moze da ih pogura u regularnoj sezoni,

spakuju ga nakon trade deadlinea ako fejluje, imace vecu vrednost za trejd tada.

 

kako ne bi izgubio kada imaju lamela kojem treba lopta u rukama i koji je bolji od wbrooka u tranziciji, šutu i asistencijama.

ne postoji danas ništa što russ može bolje da uradi od njega. i ubog toga ball treba da igra beka šutera?

 

a tek pakovanje oko deadlinea, kome? ekipe koje tankuju tada puštaju svoje mlade igrače, ekipe koje jure poziciju u plejofu traže igrače koji su bolji ili smisleniji od wbrooka.

 

kao što rekoh, za mene jedino ima smisla neki scenario u kojem (u slučaju knicksa npr jer njih pratim) daš randlea+fourniera jer imaju puno sezona u ugovoru i uzmeš wbrooka ali mu kažeš kao hjuston j. wallu, da neće igrati i da mogu da dogovore buyout ili kako se to već zove pa da ide gde mu je volja

 

leon rose i wwwes to ne smeju da urade ali ako neko sme, onda trejd za njega ima smisla

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, DameTime said:

Stvarno mi je nejasan ovoliki hejt na Vestbruka. Dobro, ni ja ga ne volim, nije više za neku high competitive košarku, ali kao da će Lejkersi dati Obrvu, Lebrona i THT-a da bi ga se otarasili, pa baš i neće.

Na stranu hejt.

 

Covek zauzima pola selery capa i ocajan kao igrac sto i ne bi bio neki probem da nije jos veci kancer za svlacionicu.

 

Neki Melo je imao slican tretman a pri tom mu je stil igre mnogo prihvatljiviji i bezbolniji za danasnji NBA pa je i on prihvatio manju rolu i profilisao se.

 

I onda neko dodje i ubedjuje sve da nije toliko los i da ga uvijes u masnicu zajedno sa pikom iz 2072.

 

Nije los za ostale ali samo da mu vide ledja 😀

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

u cemu vidis hejt? 

wbrook za ove pare samo smeta, za neke manje je okej 

 

@DameTime

 

Na poslednjih par strana i apsolutno svakom upisu ikad o njemu čiji autor nije Miki.

 

3 minutes ago, LordOfTerror said:

Na stranu hejt.

 

Covek zauzima pola selery capa i ocajan kao igrac sto i ne bi bio neki probem da nije jos veci kancer za svlacionicu.

 

Ko ovo kaže? Ja sam baš čitala da za Rasa niko od bivših saigrača nema neku ružnu reč.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Ko ovo kaže? Ja sam baš čitala da za Rasa niko od bivših saigrača nema neku ružnu reč.

Evo da bacim i ja malo hejta za Rasela. Ja uopšte ne sumnjam da je on ovako gotivac sa saigračima, podseća me malo na onog nekog lika iz škole koji je u fazonu ja sam ti drug i koji onda ode da ukrade iz prodavnice kokakolu i sladolede ako pomeneš da ti je pao šećer.

 

Košarkaški i analitički, po onome što sam gledao, se zaista pretvorio u esenciju antikošarkaša 2022 - gubi lopte, očajna odbrana, šutira bez razmišljanja, trice ispod 30%... Mislim da realno nema mnogo košarkaša koji danas mogu da sahrane neku ekipu igranjem preko 20 minuta kao Russ. Ukoliko bi prihvatio ulogu nekog GP2, da pravi blokove, trči kontre i uzima samo otvorene šuteve, možda bi bio koristan, ali to jednostavno nije realno očekivati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...