Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

46 minutes ago, Dracarys said:

Iskren da budem, ne bi me uopšte iznenadilo i da je istina da mu Majami nije dao da igra.

 

Prosto iz razloga, jer možda misle da nije zaslužio maksimalni ugovor, pa da ostane čitav i na leto ga trejduju.

 

ni boston namerno nije pustio smarta da igra u dve utakmice ove serije, cisto da bude vide kako bi izgledali bez njega da su ga trejdovali pre par godina.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta hoćeš da kažeš, Lauri i Batler su igrali nikako, a Hiroa su štedeli, lol. Kakva je to onda heat kultura...

 

Sećam se Dejvisa i Brona kako su se lomili u prošlom odigranom plej ofu, Dejvis pokušavao i sa bolovima da igra, ali jbg ne ide.

 

Jednostavno imaju skrivene namere.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gggggggg said:

pa ako se vec pisu gluposti ceo dan, da se i ja pridruzim.

 

 

Koja gluposti? Da niko nije video coveka kako se povredio i da su rekli da je mec propustio iz predostroznosti. Posle bio izvestan i jedini  propustio utakmicu od 6 ranjenika iz obe ekipe?

 

Pri tom ti verujes da ga je Majami sprecio da igra a on hteo. Da je do spremnosti Lowry-a ne bi pustili da udje u halu kao gledalac jer je u predinfarktnom stanju kamoli da igra...

 

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

igra se finale konferencije a ne neka random utakmica u januaru. naravno da bi igrao da je bio sposoban. to sto igrac misli da moze igrati ne znaci nista. milion puta se vec desavalo da igrac hoce i misli da moze igrati a da je realnost da nema sanse. 

povrada je groin strain. ne znam sta ti tacno tu hoces da vidis, jedino ako mislis da su pred utakmicu trebali pokazati rengenske snimke da ceo svet vidi. ima i drugacijih povreda od izvrtanja zglobova i otvorenih lomova. 

pitaj hardena da li mu se isplatilo igrati na jednoj nozi prosli playoff. posle je celo leto sanirao povredu i nije uspeo. evo jos ni sada nije kakav treba da bude.

 

nikakva novost da je stavljen na dtd, ni prvi ni poslednji igrac za kojeg je jasno da ne moze igrati da je stavljen na dtd. pogotovo u playoffu. 

 

 

 

srbi i teorije zavere - najbolji drugari.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nikakva teorija zavere, mislim da jednostavno njegov tim nije zeleo da igra sa takvom povredom a sledece sezone mu se resava pitanje ugovora.

 

Kad vec nije igrao juce neka se pakuje za pecanje.

 

Ko zna koliko bi Smart trebao da odusustvuje nakon onakve povrede u ''regularnoj sezoni''  pa je stegao zube makar kao mamac i moralna podrska za ekipu...

 

Samo me mani price da je on hteo ali ga je Majami sprecio kad im pola rostera igra izlomljeno od Tuckera, Butlera, Lowry-a itd...

 

Link to comment
Share on other sites

ala ste zapeli za ugovor kao da se vaga izmedju 2 i 200 miliona, a u realnosti bi bilo mozda pet miliona po sezoni. 

 

kakve veze ima sada i smart? jesu imali povrede istog intenziteta? pricas kao da su sve povrede iste pa ako se jedan igrac oporavio za dva dana mora i ovaj drugi sa nekom drugom povredom. 

 

 

miami se muci da predje 80 poena ali uprkos tome sprecavaju da na teren kroci drugi najbolji poenter ekipe u odlucujucem trenutku sezone :ajme:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Moja poenta price da je Majami zasrao u pristupu sa Herrom cele sezone.

 

Da ima ugovor na stolu i garancije da ce potpisati na 100+ miliona istrcao bi na 5 utakmicu finala konferencije sve da rizikuje da mu se prospu creva na sred terena kroz prepone i niko ga ne bi sprecio ako ima zelju da igra...

 

Kao sto su i ostali u ovoj situaciji postupili od Smarta pa do Butlera, ne znam zaista tezine povrede ali niko od njih ne bi igrao barem nedelju, dve, da je regularna sezona.

 

On decko ili nije zeleo da igra kroz bol ili mu je njegov stab ( verovatnija mogucnost) rekao da ne rizikuje i izgubi kamion para.

 

 

 

 

 

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Baš ovo što gggggggg kaže, nije svaka povreda ista i neće se svaki igrač vratiti za jednaki vremenski period. Inače ne vidim što bi se onda kukalo na povrede i kako neka ekipa odjednom bude u povoljnijem položaju u odnosu na protivnika - mislim ako se svi vraćaju na teren kroz dva dana, who cares? :wicked:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To je ono što smo diskutovali i kad se poteglo vraćanje Džamala tokom PO... Kao spreman je (fizički), viđen da trenira, pa što ne igra? Postoji period fizičkog oporavka ali i psihološkog, što je posebno značajno kod težih povreda kakva je bila Marejeva, pa i Kavajeva. Naravno, drugačije je u PO, veći je ulog pa se igrači vraćaju na teren (uz ograničenu minutažu) brže nego što bi u regularnoj sezoni, ali to može mnogo da košta (pogledati pod Bogdan za Atlantu u prošlogodišnjem PO, on je odigrao rovit maltene celu seriju protiv File i evo ne može da se zaleči više od godinu dana). Tako da Hiro(u) može biti u fazonu da igra sa jednom zdravom nogom, ali na timu je da to spreči, potpuno opravdano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bez zajebancije, Bjelica je odigrao doktorski prvo poluvreme. Nikad nisam video da on ume biti ovako koristan u odbrani. 

 

Ne valja za Voriorse ako se Drejmond povredio prilikom pada pri polaganju.

 

Mudi je odigrao dobru rolu.

Edited by Dracarys
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedna moja prognoza se ostvarila (4:1 za GSW), da vidimo za drugu (4:2 za Kelte).

Bilo bi lepo da Boston završi priču u sledećoj, da bismo imali kompetitivno finale, taman neki dan više odmora i da probaju da zaleče povređene i rovite igrače. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...