Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

49 minutes ago, realno *w said:

 

Nije da kopam post od petka da se sladim, nego sam danas posle par dana na ovoj temi i ovo mi je prvi nepročitan post.

 

Uglavnom, dobi ih Majami u gostima sa samo 20 min Batlera i ne spektakulranih 20 minuta, sa očajnim Hiroom, Oladipom, Vinsentom. Slažem se za upitnost kvaliteta tih igrača, ali opet je Majami bio prvi na istoku sa njima.

 

I tu se vračamo na ovaj post i moju tvrdnju koju si citirao:  dajem bar 60-40 na Majami u svakoj tekmi u kojoj imaju podjednako dobar šut za tri.

Boston je na ovoj tekmi čak imao i dosta bolji šut, pa opet nije dobio.

Pa pitanje da li bi Majami dobio da se cak i ovakav Lowry nije vratio.

 

Pri tom je izostanak Time Lorda takav udarac. 

 

Alabai se poigravao sa Tajsom i Cucavcem...

Link to comment
Share on other sites

GS je na pragu da igra 6to finale u 8 sezona, sto je zaista impresivan longevity jedne okosnice. 

Majami je imao 4 uzastopna finala i evo pre 2god su igrali Finale, a sada potencijalno imaju sansu za jos jedno.

GS je generisao 3 titule a Majami 2 u poslednjih 10ak sezona, defintiivno najvece fransize ove decenije 

Ako zadjemo jos malo dublje od 06 Majami ima 3 trofeja iz ukupno 6 finala.

Definitivno 2 najimpresivnije fransize i struke u poslednjih 15 godina. NJihovo potencijalno finale bio bi neki ultimate obracun velikana naseg vremena

takozvani junaci naseg doba

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Shonewizard said:

 

Popriličan WTF od informacije. 😁

Bas WTF.

 

Zato treba sve danasnje statisticke podatke uzimati sa velikom dozom rezerve.

 

Najvise TD, najvise pogodjenih trojki, najveci perovi, proseci poena, skokova, asistencija itd...

 

A pola ih ne zna ciju glavu nose i suplji su u nekim osnovnim kosarkaskim elementima...

Link to comment
Share on other sites

pa nema u ovom gore nista sto je podlezno interpretaciji

drejmond je dao vise PO trojki od jordana(ocekivano) i novickog(neocekivano)

razlika je primarno u broju uzetih trojki

i drej je, pre ovog raspada poslednje 2-3 sezone, bio respektabilan suter sa uzetih tipa 4,5 trojki po tekmu uz nekih 35%

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Odlicna vest za Majami

 

sumnjam.

 

roviti lowry i butler. pitam se samo ko ce im dati poene. pa cak i ovakav herro vredi.

 

jedino ako se robinson ne vrati sa jedno sedam trojki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da malo skrenemo sa plejof price

 

Quote

The pick that seems even more certain to be on the move is Portland’s at No. 7, with sources saying the Blazers will push to immediately put a competitive team around Damian Lillard rather than start over. Detroit’s Jerami Grant has been the hot name here, but the Blazers could look at other options.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jokic, a i ja. Sve samo da ne gledam Bartona opet u timu sa Jokicem. 

 

 

Sad malo ozbiljnije, vidim da navijaci Denvera po netu kukaju skoro kao da je Jokic otisao. Po meni, skoro nikakav gubitak, okosnica ekipe je tu, a Koneli se i nije bas pokazao van drafta. Jedini dobar trejd je bio dolazak Gordona, a imao je uzasan afinitet prema skracenim bekovima. Da ne pricam o njegovoj ljubavi prema Bartonu, verovatno bi ga i sada ostavio u ekipi. Mozda ce novi GM ili kako vec nazivaju glavnu poziciju promeniti nesto i konacno dovesti nekoga sposobnog da brani perimetar...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Naplati lik.

 

 

Mislim da je prekretnica u odluci bila kada je morao doći u Jokićevu štalu.

 

 

Što se tiče Portlanda, mislim da će doživeti veliki poraz u of sezoni kada sklope još goru ekipu, nego što su imali, jer sumnjam da će izvući boljeg igrača od CJM-a

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MrTwister said:

Da malo skrenemo sa plejof price

 

 

Kakve budalcine.

 

Nista nisu uradili sa Lilardom, lepa prica koja bolje po obe strane da se zavrsi rastankom nego sto se nesto krpe bezveze i produzavaju agoniju sa polovnjacima tipa Granta...

 

Umesto da zapakuju Lillarda gde god zeli i dobiju lep paket za rebuilding + ovaj 7. pik...

Link to comment
Share on other sites

Dame ne želi nigde i to je jasno, on je spreman da ostane makar i do kraja karijere. Ok, ali onda ne vidim poentu sklapanja tima oko njega na isti način. Prvo Grant nije nikako bolji od CJ-a (igra odbranu, but what gives), a kao drugo mali Simons je tu i treba mu ostaviti značajnu ulogu. 

Link to comment
Share on other sites

Uf, nije dobra vest izostanak Hiroua koliko god da je lose igrao, jos jedan handler i solidan asistent je vredeo. Lauri i Batler bi trebalo da igraju vcrs, dok su Smart i TL questionable.

Eto prilike ponovo za Oladipa da zablista a mogao bi konacno vise od 4min dobiti Dankan Robinson. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Dame ne želi nigde i to je jasno, on je spreman da ostane makar i do kraja karijere. Ok, ali onda ne vidim poentu sklapanja tima oko njega na isti način. Prvo Grant nije nikako bolji od CJ-a (igra odbranu, but what gives), a kao drugo mali Simons je tu i treba mu ostaviti značajnu ulogu. 

Nisam siguran da Dame nece nigde do kraja karijere, nekako sam blizi misljenju da mu je ovo poslednje leto u Portlandu, ako se ekipa ne popravi drasticno. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...