Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

jel' sme luka da uzme magikov trofej ako bude 0-4 /1-4 ili je to ipak jeres?

nakon 3x tekme je na 34pts (44.4% iz igre, 41.5% za tri iz skoro 10 pokušaja, 77.2% ft), 7.7rebs, 5ast / 4to, 1blk i 1.7 ukradenih

 

ustvari, ludi kure je još bolji. nek' uzme luka birdov trofej a lujka će earwinov

28pts (48.7% iz igre, 47.8% za tri iz skoro 10 pokušaja, 85.7% ft), 8.3rebs, 6.7ast / 3to, sitno ukradenih i blokova

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KfJ said:

Kakvo kucanje viginsa preko Luke, 

ne znam na kakvom papiru ono treba da se stampa i u kom formatu

Ono je bilo Mortal Kombat-style fatality, sem Luke ubilo je neki momentum (ako se tako sme nazvati) koji su Mavsi imali. Imam utisak da se tekma igrala 2 dana da Mavsi nebi stigli. Kleber i Bullock baš podbacili, ovaj prvi je baš imao probleme sa samopouzdanjem, izbegavao je otvorene šuteve koje je trebao da uzme. 

 

Što se tiče utakmice - live by the 3, die by the 3. Potpuno odsustvo plana B, mada nije baš da Mavsi imaju igrače za nešto drugo. Stvarno im fali neki visoki igrač da zagradi reket i da ubaci nešto iznutra ako ništa drugo. Trenutno, Dallas suviše izgleda kao Hardenove Rakete, em nije lepo za gledanje em nije šampionska košarka. Očekivao sam prolaz Golden State, ali ne ovako lako - ne znam kako će Dallas od ovoga da se oporavi. 

Edited by Darko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darko said:

Trenutno, Dallas suviše izgleda kao Hardenove Rakete, em nije lepo za gledanje em nije šampionska košarka. 

 

ti rocketsi su bili izuzetno kvalitetna ekipa. imali su oni sezonu ili dve gde su igrali šampionsku košarku ali je sticaj okolnosti bio nepovoljan za njih.

ti rocketsi bi ogulili svaku od preostale 4x ekipe u današnjem plejofu.

 

ovi mavsi igraju daleko iznad svojih realnih kapaciteta, to su mahom rezervni delovi nba lige. 

edit

oko oporavljanja; nije kao da je postojala neka posebna šansa da uzmu više od dve pobede i pre duela, tako da su oni napravili sjajan posao ove sezone.

sad FO mora d'uradi nešto da naprave korak više. to je kao i sa ovih lukinih 2-6 u plejofu kada metne 40+pts. u suštini bi 3-6 bio fantastičan skor.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

ti rocketsi su bili izuzetno kvalitetna ekipa. imali su oni sezonu ili dve gde su igrali šampionsku košarku ali je sticaj okolnosti bio nepovoljan za njih.

Moglo bi se reći da bi bili šampioni da su igrali šampionski, nije da nisu imali šanse. 

 

9 minutes ago, uini said:

ovi mavsi igraju daleko iznad svojih realnih kapaciteta, to su mahom rezervni delovi nba lige. 

Sa ovim se manje više slažem. Zbog toga sam i priželjkivao Mavs-e za Nuggetse, ne Golden State. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Darko said:

 Trenutno, Dallas suviše izgleda kao Hardenove Rakete, em nije lepo za gledanje em nije šampionska košarka. Očekivao sam prolaz Golden State, ali ne ovako lako - ne znam kako će Dallas od ovoga da se oporavi. 

Ne bih se slozio, Hjuston je bio mnogo jak tada. Igrali su fenomenalno u napadu, Harden je bio dirigent uz ogromnu pomoc CP3 a imali su mnogo bolje role playere od ovih Mavsa, upravo za tu kosarku koju su forsirali.

PJ i Ariza su tada bili nicna mora u odbrani a imali su i kao sto rekoh CO3 kao sekundarnog kreatora i poentera uz naravno Gordona koji je itekako znao sebi da iskreira sut ali i da probije i da nadje nekog na sutu za 3 poena. Igrali su egal sa mozda i najboljom ekipom svih vremena i samo ta ekipa ih je sprecila da sad pricamo o Hjustonu kao b2b sampionima. Ovaj kvalitet ekipa danas nije ni blizu tim ekipama, oa i Cavsi tada su jaci od bilo koje od ove 4 ekipe a kamoli Hjuston.

 

Svakako da Dalas mora da isprati taj model Lebron Cavsa ili Harden Rocketsa ali sa mnoog boljim role playerima, koji giljaju na obje strane parketa.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Miki28 said:

Ne bih se slozio, Hjuston je bio mnogo jak tada. Igrali su fenomenalno u napadu, Harden je bio dirigent uz ogromnu pomoc CP3 a imali su mnogo bolje role playere od ovih Mavsa, upravo za tu kosarku koju su forsirali.

PJ i Ariza su tada bili nicna mora u odbrani a imali su i kao sto rekoh CO3 kao sekundarnog kreatora i poentera uz naravno Gordona koji je itekako znao sebi da iskreira sut ali i da probije i da nadje nekog na sutu za 3 poena. Igrali su egal sa mozda i najboljom ekipom svih vremena i samo ta ekipa ih je sprecila da sad pricamo o Hjustonu kao b2b sampionima. Ovaj kvalitet ekipa danas nije ni blizu tim ekipama, oa i Cavsi tada su jaci od bilo koje od ove 4 ekipe a kamoli Hjuston.

 

Svakako da Dalas mora da isprati taj model Lebron Cavsa ili Harden Rocketsa ali sa mnoog boljim role playerima, koji giljaju na obje strane parketa.

Nisam se dobro izrazio. Naravno da su Hardenove Rakete bili bolji tim i to ne malo, mislim na stil igre. Ne može se besomučno ispaljivati za tri i očekivati titulu, da su Rakete imali nekakav pošten plan B siguran sam da bi imali bar jedno finale ako ne i titulu. Mada mi se čak i igra Roketsa činila raznovrsnijom, bar je još postojao lob za Kapelu ako išta drugo. 

Edited by Darko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Darko said:

 

Možda Kingsi, oni su majstori vođenja loših poteza (izvini @AgroLaki). Me zezam se, ne verujem je da su i oni toliko glupi, ko se to interesuje? 

 

 

Sreca pa imamo Foxa* na poziciji Vestbruka, tako da thanks, but we'll pass... 

 

 

*Onaj momcic zbog koga smo preskocili Luku i trejdovali Haliburtona... 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

jbt sad me podseti...

dakle haliburton, hield i tristan za madjarskog holidaya, lamba i domantasa

ovoga se ni vlade ne bi postideo

 

 

Jbg, cilj je win now, jer ne moze da se ide u tenk posle 15 godina polu tenka. Sledece godine ako se udje u playin i ta jedna utakmica da se odigra ima da se slavi. 

Ocekujem da sledece sezone neko iz trougla NOP, Juta, San Antonio ispuse za playin, a mi da uletimo + ne ocekujem Lejkerse u plejinu takodje, bice momci samo stariji, Lebron moze i deda uskoro da postane. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

Moglo bi se reći da bi bili šampioni da su igrali šampionski, nije da nisu imali šanse. 

 

ako priznaješ isključivo osvajače titule, onda lista na internetu pokazuje ko je igrao šampionski basket.

uvek mi najpre padne na pamet utah jazz stocktomn - malone - hornacek;

za mene vrlo dosadna ali definitivno pobednička košarka, prava mašina; 

druga je stvar što nisu uspeli da dobiju bullse, u svakoj drugoj situaciji bi bili prvaci par puta.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Ko gubi, ima pravo da se ljuti. 

 

naravno, samo što luka ne zaboravlja. ima tu leri bird seljačku logiku, pa čim nabavi neka jača leđa, poslaće ih u penziju i slati karte za postojnsku jamu da gledaju čovečje ribice.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...