Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

8 minutes ago, bodo said:

Meni je iskreno teško i zamisliti trenera koji bi sa ovom mandrijom ekscentrika i egotripasa uspio izaći na kraj i hendlovati to kako treba. Nash mora da je bio na "Tantalovim mukama "

 

Hendlovao je on odlicno samo sto je nije bavio trenerskim poslom u PO serijama...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

 

Hendlovao je on odlicno samo sto je nije bavio trenerskim poslom u PO serijama...

 

 

meni je nash kao HC zvučao smisleno jer je prošle sezone bio i d'antoni tu, stigao hardashin, tj plej.

međutim, d'antoni je nešto u avgustu zbrisao u pelicanse, da bude konsultant. čudan potez kojem tada niko nije pridavao poseban značaj (bar da se sećam)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bodo said:

to smo konstatirali već, čini mi se većina ovdje na forumu.

 

Pa ne razumem sta ima dalje da se diskutuje?

 

Realno je za predstavu ove sezone apsotulno zasluzio nogu.

 

Sto rece Uini prosle godine su imali odlican strucni stab pa se to nije previse osetilo.

 

Zajebavam se za Duska Ivanovica ali njima bi zaista trebala malo tvrdja ruka da se koliko toliko dovedu u red.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Pa ne razumem sta ima dalje da se diskutuje?

 

Realno je za predstavu ove sezone apsotulno zasluzio nogu.

 

Sto rece Uini prosle godine su imali odlican strucni stab pa se to nije previse osetilo.

 

Zajebavam se za Duska Ivanovica ali njima bi zaista trebala malo tvrdja ruka da se koliko toliko dovedu u red.

 

Slažem se . A ovo sa Duškom si me bas nasmejao od srca 😂. Ne znam samo  tko bi bio eligible za ovo "tvrđa ruka". @Marvin spomenu Lua, verovatno onako više u šali mada kad malo bolje promislim nije to uopšte loša ideja.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Meni je utisak skroz suprotan. Jokic odigra najbolju mogucu utakmicu, Kazins vrati vreme 10 godina unazad, ne bih rekao ni da im je bekovska linija lose odigrala, imajuci u vidu da su na nivou ABA lige, sa druge strane, GSW promasio otvorenih suteva koliko nece ni u jednoj utakmici do kraja plejofa i na kraju odigraju jaku cetvrtu i zavrse seriju.

 

Bekovska linija Denvera je imala 34-10 iz igre ili ti 29%. Da, nisu bili loši.

 

GSW 13 trojki uz 42%. Isto verujem da će im to biti najlošija šuterska partija u ovom plejofu 🙄

Link to comment
Share on other sites

Statistika je bikini sto bi rekao veliki bard naseg sportskog novinarstva. Ubacivali su neke iznudjene suteve, a promasivali otvorene. Posto ce iznudjenih i sa 10 metara svakako ubacivati tu i tamo, bitni su ovi otvoreni, posto njima tradicionalno prave velike serije i lome kicmu.

 

Statistika je tu najmanje bitna, ubedljivo.

 

A sto se Denverovih bekova tice, kad ti Barton i Hajland uzmu 20 suteva, ne znam zaista sta ocekivati, ovaj procenat je jos i dobar.

Link to comment
Share on other sites

nash je bio durantov izbor.

 

ne bih ja njega krivio za puno toga. mucenik u ove dve sezone imao 4 all-star igraca u rosteru i samo jedan od njih je uradio ono sto se ocekuje od njega.

 

jedan je izjavio ovo:

 

Quote

I don't really see us having a "head" coach," Irving said. "K.D. could be a head coach, I could be a head coach

 

 

pa onda:

 

 

i propustio sedam utakmica zbog privatnih razloga...

 

u sledecu sezonu ulazi nevakcinisan i propusta 53 utakmica. ne bi ni zaigrao da drzava new york nije bila pod velikim pritiskom zbog yankeesa da skine zabranu. 

na kraju osim jedne cetvrtine, odigra losu seriju i izjavi da ocekuje da ce upravljati fransizom sa durantom, marksom i tsaiem...

u ove tri sezone odigrao 34 utakmice u proseku...

 

drugi dolazi na pocetku prosle sezone, u ne bas najboljem stanju. odigra dobro do povrede butnog misica, zbog kojeg se posle muci i u playoffu i igra na jednoj nozi protiv milwaukeeja.

u sledecu sezonu opet ulazi nespreman sa vise odgovornosti nego sto je ocekivao. na kraju popizdi na saigraca(e), pravi bunt i trazi trejd u philadelphiu...

 

treci stize iz tog trejda, povredjen prvo psihicki pa onda i fizicki, sa laznim entuzijazmom o vracanju na parket...

 

na kraju mu je glavni igrac odigrao najgoru playoff seriju u karijeri, sidekick nista bolji i rezultat je ocekivan. mozda bi neki bolji i iskusniji trener izvukao jednu pobedu, realno ni on nije bio daleko toga (ovo je serija sa drugim najmanjim prosekom u razlici kod metle u istoriji nba), mozda je mogao da bolje koristi ove role igrace i napravio neki bolji plan i program ali na kraju nije ni bitno. covek je dve godine proveo vise kao psiholog i psihijatar nego trener. nikada nije bio siguran ko ce mu igrati na utakmici...a ne treba zaboraviti ni da su ga netsi ne jednom slali na kzs da otvoreno laze...

 

mozda je zbog silnog administrativnog, hr, pr i ko zna jos kakvog posla zaboravio da je usput i trener...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, bodo said:

Slažem se . A ovo sa Duškom si me bas nasmejao od srca 😂. Ne znam samo  tko bi bio eligible za ovo "tvrđa ruka". @Marvin spomenu Lua, verovatno onako više u šali mada kad malo bolje promislim nije to uopšte loša ideja.

 

Spomenuo sam ga jer je uspeo da se ne mesa previse u svoj (cuj mene svoj, Lebronov) posao a da ipak uzme titulu 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Marvin said:

 

Spomenuo sam ga jer je uspeo da se ne mesa previse u svoj (cuj mene svoj, Lebronov) posao a da ipak uzme titulu 🙂

da  stvarno, nisam to imao na umu. ali definitivno ga mogu zamisliti kao HC Netsa. samo i njega se pita. da li bi on to uopšte želeo. lepše je njemu u  LA. još kad se za narednu sezonu kompletiraju bit će opaki rival.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Denver solidno nadigrao GS sinoc, ali razlika u kvalitetu je prevelika. Spoljna linija Denvera ima toliko niske standarde da se cak i nakon onakvog izdanja sinoc razglaba da li su odigrali korektno. Mislim da bi Denver ovo dobio samo da je Gordon odigrao malo trezvenije u zavrsnici, a ustvari ja ne mogu da se setim nijednog njegovog poena u drugom poluvremenu.

 

GS na trenutke fenomenalna ekipa, na trenutke neozbiljni kao poslednji basket. Green zaista preteruje cesto, a juce je u jednom trenutku toliko pricao sa sudijama, maltene im drzi slovo i niko ne sme tehnicku da mu da. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Ako Milvoki izbaci Boston bez da Janis ima Midltona pored sebe, GOAT 100%.

 

ako prvak nba lige izbaci bez drugog igrača tim koji nema ništa u portfoliu osim what ifs i to u drugom kolu, onda je goat 100%?

pa ni 100% sok nije 100%

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...