Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, bodo said:

Generalno jedan od najpotcjenjenijih igrača u NBA-u. Lik prži u ekipi koja ima sad već 60 pobjeda i nije niti top 10 kandidat za titulu MVPa. Šta reći osim "neozbiljno" u najmanju ruku.

 

znas sta, godinama je isao narativ o njemu kako je empty stats player, kako ne moze svoju ekipu da uvede u playoff itd a sad kad njegova ekipa ima ubedljivo najbolji skor, najbolje igra, a on standardno ima brutalne statse oni opet pomeraju stative i prave se mrtvi. a to je zato sto ljudi, u ovom slucaju nba analiticari, ne vole da priznaju da nisu bili u pravu.

 

sto bi djibo rekao: moglo bi bit' da je lakse umrit' nego ljudima rec' oprosti.

Edited by stoudemire
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Horium said:

Dalas i Juta su trenutno izjednaceni na tabeli, a u poslednjih mesec dana Juta ima skor 8-6 i Dalas 10-4.

 

Pritom, Dalas u preostalih devet meceva ima 1 direktan okrsaj sa Jutom, pola sa tenking timovima a ostalo su Lejkersi (bez AD), Klivlend, Minesota i Baksi, gde su imho jedino Baksi jaci.

 

Juta meanwhile ce igrati samo sa dva tenking tima.

 

Ps. Ja generalno ne verujem Juti, a pogotovo im ne verujem otkad se skrsio Jingle.

 

yep. izgledne su sanse da utah sklizne. nekako mi ih je zao sto izgleda dolazi kraj njihovoj ovoj 'eri' iako su kada se objektivno pogleda sami krivi sto nisu napravili neki znacajniji uspeh.

veliki pritisak ce biti na njima. evo vec izlaze glasine kako snyder mozda odlazi, mitchella vec smestaju na east coast, gobert je kao na izlaznim vratima, ingles je vec out...steta jer su imali potencijala ali nikako da ih bar malo usere, kao neke druge npr.

 

 

2 hours ago, stoudemire said:

 

"nije u top 10 kandidata za mvp-ja."

 

https://www.nba.com/news/kia-mvp-ladder-jan-28-edition

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam jutros Denver vs Finiks i Buker je pružio brutalnu partiju, generalno, cela ekipa je odlično igrala, da bi u četvrtoj prelomili.

 

Ne znam kada će se Kari vratiti, ali deluje da Finiks neće imati sebi ravnog protivnika na zapadu.

 

Izgleda da od Klipersa i Nagetsa nema ništa ni ove sezone, tako da i da se vrate, glavni igrači, suludo je očekivati neke dobre partije od njih na početku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...