Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

19 minutes ago, Miki28 said:

26-31, 9 mjesto na Zapadu a batica bi paradu🤦 koji egomanijak

A da ne pricam da je titula od prije 2 sezone

Баш сам видео то кад је објавио али сам се суздржао коментарисања. Ем што није иста екипа, ем што су испод .500 и виси им ПО. Мимови се сами праве

 

Иначе неко је лепо коментарисао Леброн сад само тражи изговоре да пије вино и објављује емоџије

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bome, imace Lebron the hardest road via play-in, vidim ja. Donekle mi je i drago. Coveku njegovih ambicija i prilici takav izazov.

 

Bas se lepo odvija ova sezona, ima dosta "relevantnih timova", uz (za mene neocekivanu) pojavu Klivlenda i Cikaga, koji tesko mogu da idu jako i do kraja, ali mogu nekome da zabibere corbu. Cak mi je i ovaj reshuffle Bruklina i Filadelfije simpatican, jer stvaraju ozbiljnog kontendera od File umesto sparing partnera u najavi.

 

Jedino srecu kvare povrede Klipersa i Nagetsa. Bas bi prstalo na zapadu da su oni kompletni.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, propolis said:

 

Teško da Braun može biti samo treća opcija,mnogo napadackog talenta ima.

Meni je jedan od omiljenih igrača 😎

 

 

Dobar je Brown, ali za moje ukuse i suvise siluje nekad, a u tome ipak ima manji plafon od Tatum-a. 

 

On bio kao treca opcija bio ok, sto je Milos napisao, ali treba ti neko ko ce 100% da radi za tim i da to bude na vrhunskom nivou. Meni je Jrue onako zicer za tu ulogu. Znamo da je nedostupan, a opet znamo i da ograc ovog opisa se bar trenutno ne moze naci. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...