Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

57 minutes ago, Dracarys said:

E večeras je zajebana utakmica. GSW mora da pobedi, inače ode na nedostižnih 3:1.

Ako GS dobije bice 2-2, ako izgubi bice 1-3. Mozda hoce da budu i oni ti koji se vracaju posle 1:3, da budu na obje strane istorije.

 

Bostandzije, nista im ne vjerujte. 

Link to comment
Share on other sites

Ma sve ide ka tome da će Bostandžije osvojiti titulu. Mislim da bi osvojili i da je Kari zdrav, ovako je i povređen, Klej više nije na nivou, a Drej više ne igra kao u sezonama 14-19 i mislim da je zreo za jedan trejd dok još ima veliku cenu. Potrebno je i podmladiti sastav još više, jer Kari i Tompson bivaju sve stariji. Viginsa zadržati u timu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Не свиђа ми се енергија Бостона, личи на неке мечеве ђе су као у игри, а у ствари до сјутра не би добили. 

 

Катастрофална одбрана у транзицији, превише лоших одлука Тејтум, без обзира што је добро шутерски отворио. 

 

Пул је присутан, добар предуслов за Ратнике, фино су набријани, много боље бране продор, усмјеравају. 

 

Личи на дугу ноћ за Бостон. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ječmendo said:

Dobro ''šibanje'' u prvoj četvrtini.  :thumbsup:

 

Bas odlicna kosarka. Boston krenuo jako ali onda dosta izgubljenih a GSW se zapalio u medjuvremenu.

 

Kerr skontao da ne smeju zajedno previse Luni i Dray, dosta minuta za Portera a i Bjelica dobio minute koje sasvim ok koristi.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Steph i da nije vanvremenski šuter bi bio legendaran igrač. Možda je samo Kyrie više skillful od njega u celoj ligi. Čistili bi ovo Celticsi da je umesto Stepha bilo koji drugi igrač u ligi.


Bas to sam i ja mislio, ukoliko bi GSW osvojio ovo nekako, Stef bi usao u bas ozbiljne konverzacije oko njegovog All-time statusa.

GSW odlicnu odbranu ali je nije nagradio sa dobrim sutem, za sad se Boston drzi u trecoj.

Link to comment
Share on other sites

neverovatno koliko warriorsi moraju raditi samo da imaju bar poluotvoreni pogled ka kosu. zamisljam neku manje napadacki talentovaniju ekipu kako igra protiv ovoga... 

edit: istina da je lakse braniti kada se igra protiv dva nesutera ali i onda je impresivno

 

jedna od najboljih odbrana sto sam video. 

Edited by gggggggg
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Magia said:


Bas to sam i ja mislio, ukoliko bi GSW osvojio ovo nekako, Stef bi usao u bas ozbiljne konverzacije oko njegovog All-time statusa.
 

 

26 minutes ago, Chaos Is Me said:

Steph i da nije vanvremenski šuter bi bio legendaran igrač. Možda je samo Kyrie više skillful od njega u celoj ligi. Čistili bi ovo Celticsi da je umesto Stepha bilo koji drugi igrač u ligi.

 

Al ga prozvasmo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...