Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Sjajni Meksi je izbriljirao drugo poluvreme. Grin za razliku od prethodne katastrofalne šuterske utakmice je imao večeras 6-7 za 3. Očigledno je da sama pojava Embida pomaže puno Filadelfiji, jer onda ne mogu da se fokusiraju isključivo na branjenje šuta za 3 poena.

Link to comment
Share on other sites

Likovi izbaciše iz rotacije Robinsona koji je sposoban ako mu je veče da zatrpa koš sa 7-8 trica, meni je to neverovatno. Pale se ljudi mnogo na odbranu, pa žrtvuju i spejsing, da ne bi imali neku rupu u odbrani, pa bravo za genijalce, uspeli su da spuste Filu ispod 100 poena, ali zato nisu mogli da pređu 80.

 

Neko mi reče pre dve nedelje dana da je Lauri korisniji od Dragića. Večeras tačno 0 poena. Ja ne znam šta ljudi od njega očekuju više. Kao što sam i predvideo u ofsezoni, preplaćen je debelo debeli.

Link to comment
Share on other sites

Jak odgovor File sa Embiidom, Majami prosto nije mogao da se poveze celu tekmu. Jimmy majstor ponovo isporucio svoje, strasan plejof igra. Mogao je Spo da promesa karte sa Robinsonom, preterao je u situaciji gde se cela bekovska linija najstrasnije raspada

Ajde sad da i Dallas pobedi pa da se i ova serija otvori

@RatzenStadt Nikad ne potcenjuj pracku Deni Boja ;D 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Sansi su uspeli da nateraju Dalas na jednu izgubljenu za prvo poluvreme, i to u poslednjih pola minute! To se baš retko može videti.

 

Luka je gromada od igrača.

 

 

 

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Nije on toliko loš, koliko se ne trudi. A razlog što se ne trudi je očajna fizička forma, izgleda da je opet onih par nedjelja koliko je bio povrijeđen posvetio hedonizmu. Uglavnom, čuva se samo za ofanzivne zadatke... :kece:

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Ječmendo said:

Nije on toliko loš, koliko se ne trudi. A razlog što se ne trudi je očajna fizička forma, izgleda da je opet onih par nedjelja koliko je bio povrijeđen posvetio hedonizmu. Uglavnom, čuva se samo za ofanzivne zadatke... :kece:

Ovo sam rekao jos dok su igrali protiv Jute, on bukvalno ne trci u odbrani, setka se do linije za 3 poena i tu stoji, pa me je uini cini mi se citirao i rekao da je odigrao preko 40 min.

Link to comment
Share on other sites

Dankan Robinson sinoc nista ne bi promenio.

Uglavnom, razocarao me Adebajo, posle 2 odlicne partije, kao da ga je samo prisustvo Embida saseklo. Nije ga bilo sinoc nidje.

 

Edited by Crni
Link to comment
Share on other sites

Koliko samo hot tejkova noćas/jutros. Ništa se senzacionalno nije desilo - i Fila (posebno sa Embidom) i Dalas su dovoljno kvalitetni da na svom terenu makar jednu uzmu. Da ne pričam o činjenici da je onaj skot sudio Sans/Mevs, a kad on sudi, mislim da ekipe CP3 nikad ne dobijaju. Videćemo odgovor Sansa, nadam se da je to - to od Dalasa i da će serija biti završena 4:1. Što se tiče Majamija, oni su meni tigar od papira, jer, koliko god bili dobra ekipa, nikako nisu šampionska, jer nemaju superstarova. Proći će Sikserse ovako ili onako, i onda gube 100% finale Istoka. Tj. 100% ako budu igrali protiv Baksa, 90% protiv Kelta. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

danas ceo dan ide rumor da embiid dobija mvp nagradu...
Adam Silver: Nikola , gde si?

Jokić: U Somboru.

AS: Nikola, treba da ti dodelimo MVP nagradu u nedelju, molim te dođi u Denver.

Jokić: Ne mogu u nedelju, na hipodromu sam.

AS: Daćemo Embidu ako ne možeš da dođeš u nedelju

Jokić: Dobro, podajte deranu, vidimo se u oktobru ćelavi
  • Like 2
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Pozadina svega

 

Silver: Jokaro, di si?

Jokara: Evo me, timarim konje!

Silver: Treba da ti damo MVP nag...

Jokarin konj: njiihaaa

Jokara: Opsalaaa, mirnaa!

Silver: Treba da ....

Jokarin konj: njiiihaaa

Silver: Utišaj glupe konje!!!

Jokara: Šta si to reko?

Silver: Operi uši debela somino!

Jokara: Si svestan da češ zbog toga da imaš problema?

Silver: Šta mi možeš, mogu da sredim da ne osvojiš MVP!

Jokara; ću te patošem, uvredio si mi konje!!!1

Silver: Srediću i da više ne vidiš ni finale konferencije.

Jokara: Poslaću i tebe i Fostera u invalicku pemziju!

slušalica: tu tu tu tu tu

 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...