Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Miami je pekao Filu na suhoj vatri u G2. Sve vreme razlika je na nekih 10, pa se digne do 15, Fila grcevitim naporima dodje na nekih -6, i onda lagano opet ode na 10+... Meksi i Heris su igrali odlicno, dali svoj neki trenutni maximum, Harden bolje od ovoga tesko da moze obzirom koliko i kako ga cuvaju (Spo na tajmautu zbori napravite zid oko Hardena pa da i on pomogne u tom zidanju..) --> kakva samo profesionalna saradnja vlada izmedju Bama i Dzimija, nema tu nekih secret handshakeova ili upadanja u intervju pred kamerama, instagram ljubavi, ali ljudi toliko dobro jedan drugog nalaze na terenu, bacaju medjusobne asistencije za alejup kucanja, u odbrani su takodje pravi lideri ... Strus iz meca u mec igra sve bolju odbranu -> Green 2x pokusao da ga izgura po bocnoj liniji, dogegao se do kosa i oba puta ga Strus otreso da je lopta sa Denijem otisla zajedno u aut...  Pa onda Dipo odlican na Hardenu i veoma strpljiv u napadu, nisam siguran da je iko od njega ovo ocekivao/i od Spolstre i Majamija -> da ga oporave da bude vazan rotacijski PO igrac -> i fizicki i suterski dobro deluje, da ga ne ureknem pu pu. 

 

 Omiljena scena/napad iz tekme mi je, Harden fintira driblinzima Oladipa, krece u nalet, prilazi Strus na udvajanje, otima mu loptu a pre toga nakaza pokusava nekim pracakanjem da izvuce faul kad je vec video da je fasovao turnover, ostale u vazduhu i bez lopta i bez zvizduka i ostaje da kmeci sudiji bespomocno, a ovamo vec sledi kontra. Najslabija tacka za sad nam je Vincent, koji je takodje vrh defanzivac, ali najmanje poena ima u rukama iako je generalno timski i zahvalan igrac. Tu strasno nedostaje Lauri, koji uvek ima neverovatan impact bez obzira na statse. 

 

Ne verujem da ce Majami hteti da odugovlaci seriju ukoliko Embid nije spreman. Harden, Meksi i Tobajas sigurno nisu dovoljni da se nadmecu sa ovakvim Heatom. Embiid mora da se vrati vcrs ako misle da ozive seriju. Nikakve sanse nemaju bez njega i ako ne igra veceras Heat ce uloziti sve u vecerasnju utakmicu da zatvore seriju. I ovako ce im biti tesko jer ce Embid i ekipa biti pod velikim pritiskom, a znamo da im igranje pod pritiskom nije jaca strana. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

 

Nisam ispratio kakve mentalne probleme ima Murray? 

 

Nema Džamal mentalne tegobe (bar ne da znam), nego se pre par dana ovde pisalo zašto nije zaigrao ako je fizički spreman. Zato kažem da ne uzimamo dovoljno u obzir psihičko stanje igrača, ne možeš se tek tako vratiti na teren nakon teške povrede.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Nema Džamal mentalne tegobe (bar ne da znam), nego se pre par dana ovde pisalo zašto nije zaigrao ako je fizički spreman. Zato kažem da ne uzimamo dovoljno u obzir psihičko stanje igrača, ne možeš se tek tako vratiti na teren nakon teške povrede.

Pa nema to veze ni sa kakvim mentalnim tegobama.

 

Procenili su da je suludo da se vraca "rovit" direktno u PO kosarku a nemaju sanse da osvoje, nisu ni blizu...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

Pa nema to veze ni sa kakvim mentalnim tegobama.

 

Procenili su da je suludo da se vraca "rovit" direktno u PO kosarku a nemaju sanse da osvoje, nisu ni blizu...

 

 

 

Iskreno, oni znaju šta je istina, ja sam samo referirala na to šta mi pišemo na forumu i da često naši komentari znaju da budu takvi da ne uzimamo u obzir mentalnu pripremu igrača. Njegov slučaj mi je poslužio kao ilustracija samo zato što je najsvežiji na temi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gggggggg said:

murray je bio spreman da se vrati, samo je valjda bio preplasen da sada zaigra. tim connelly je rekao da je on spreman da zaigra i da je na njemu da se vrati. prilicno glupa izjava...

 

Spreman da se vrati kosarkaskim aktivnostima, ne da udje u PO ritam za qrcevo zdravlje i za tih par utakmica rizikuje karijeru ...

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Manu said:

 

Ma pricam iz ugla Mavsa...

aha ti si se referirao na to. Mislio sam da navijaš za GSW. Scott Foster inače je medenom mjesecu sa CP3 i imaju podužu istoriju ' uncoditional love to each other   ' tako da u takvoj konstelaciji odnosa nije isključeno da ako bude opet sudio Phoenixu neće se romansa nastaviti 🙂

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Auu, al se sporo igra, slabiji intenzitet u plej ofu skoro ne videh :lol_2:

 

Nema sumnje da kada Embid u seriji, Fila može da bude ravnopravna.

2 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ocajna kosarka, zali Boze ovih sat vremena... Od ovog poluvremena pamtice se samo kucanje Heroja.

Po kvalitetu ubedljivo najgora serija. Seltiksi-Baksi su svemirska košarka, pa i delom Voriorsi-Grizliji

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kakva serija ju,ju,ju...

 

Ovaj Majami nit bezveznije ekipe nit boljih rezultata. Igraju dobru odbranu ali sve nakon toga je cemer, jad i beda.

 

Ja razumem da Plankton ne gotivi Robinsona ali u ovakoj utakmici da ne dobije ni 1 sekund gde ne mogu okean s broda da pogode? Sta bi rekao Rade Bogdanovic, zbog cega igra Zinchenko Strus, jel zbog Putina? 😄

 

Filadelfija isto rastimovana, ne mogu normalan ulazni pas da bace Embidu doduse to Majami bas dobro zatvara. Harden dribla sebi o noge ali je dobio barem 5 poklon bacanja, Maxi 0 poena, Tobijas kao da se vratio u Orlando, pripaljuje iz dotrcavanja...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...