Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 hours ago, Alex_Serbia said:

Eto, bile g3 i g4, jel sme Jokic sada da uzme mvp ako ponude?

Da ti Kosta odgovori.

Jokic today, osim Brona*, uopste nema konkurenciju u kategoriji najbolji igrac kosarke na kugli zemaljskoj. Svi, pa i Biid i Curry i Ante i Dzimika, izgledaju smijesno u poredjenju sa Joukom. Lik je another level.

Jedini koji mu se eventualno moze pribliziti u skorije vrijeme je Doncic.

 

*Bron ne zbog toga sta je odigrao ove sezone vec zbog toga STA je odigrao sa 37 godina. Potpuno suludo.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, bodo said:

ja nisam rekao da je on nekoga ubio i da zaslužuje primjerenu kaznu. spominjao sam manire. drugo Paul nije dotrčao do njega već se je tamo nalazio i instiktivno reagirao pruživši mu ruku što bi vjerovatno učinilo gro igrača ili ljudi kad vidi čovjeka da leži na podu ( u ovom slučaju sjedi).instiktivna ljudska reakcija.  slažemo se znači da nije smrtni grijeh. treće to znači da kad si ti igrao i protivnik ti je pružio ruku da se pridigneš ti si je odbio... I rest my case  

Dobro, ne moramo da se pravimo naivni. CP3 je to, ne gledas ga ni ti prvi put sigurno. X puta sam video od njega da protivnickom igracu pruzi ruku kad je na parketu i onda je skloni kad ovaj ucini isto. To mu je maltene trademark potez u rangu midrange-a. Zna to i rookie cim je ovako odreagovao, nije ni on glup.

 

Kapiram ja da ti i ostali navijaci Sunsa imate poriv da branite sve koji nose narandzasti dres, ali u ovom slucaju branite neodbranjivo.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stoudemire said:

 

chris paul je za to (deluje mi nenamerno jer je isao na loptu) udaranje u glavu protivnika prilikom ulaza zasluzeno dobio flagrant 1, a jones je za dva pokusaja nokauta na metar ispred sudije dobio pohvalnicu. kapish ili si samo poslovicno zlonameran?

 

pokusaj nokauta :classic_laugh:

 

ajde ne budi ljut na herba jonesa. zamisli, nije hteo da prihvati ruku od paula. ajde da se to prvi put desilo u istoriji nba ili da nije u pitanju (jebivetar) paul pa da i nekako razumem rezigniranost...ovako samo ispadate sore loseri. nisam mislio da ce vas pelsi i herbert jones ovoliko izbaciti iz koloseka. sta bi bilo da igrate protiv sixersa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Skupo prodaji kozu klinci. Njihovo vrijeme tek dolazi.

Ne zaboravimo da imaju i Ziona. Bice ovo odlicna skola za njih sta god bude.

 

Debeli dok krene da igra ima da predje u neki drugi tim - ako bude olupina bice u Niksima

Edited by drperce
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

pokusaj nokauta :classic_laugh:

 

ajde ne budi ljut na herba jonesa. zamisli, nije hteo da prihvati ruku od paula. ajde da se to prvi put desilo u istoriji nba ili da nije u pitanju (jebivetar) paul pa da i nekako razumem rezigniranost...ovako samo ispadate sore loseri. nisam mislio da ce vas pelsi i herbert jones ovoliko izbaciti iz koloseka. sta bi bilo da igrate protiv sixersa.

 

ja nisam ljut na herba jonesa, nisi skontao. ljut sam na sudije koji su ovakve stvari dozvolile ali samo na jednoj strani, koji su dali pelsima 42 bacanja, a nama 15, a new orleans je igrao more physical. how is that?

 

inace, pelicansi sasvim zanimljiva ekipa, iako iritantni do bola, jedini simpa lik im je cj mccollum. bice dobri narednih sezona.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, stoudemire said:

 

ja nisam ljut na herba jonesa, nisi skontao. ljut sam na sudije koji su ovakve stvari dozvolile ali samo na jednoj strani, koji su dali pelsima 42 bacanja, a nama 15, a new orleans je igrao more physical. how is that?

 

inace, pelicansi sasvim zanimljiva ekipa, iako iritantni do bola, jedini simpa lik im je cj mccollum. bice dobri narednih sezona.

 

rekao bih da vam je skok i sut za tri veci problem nego sudije.

Link to comment
Share on other sites

Nakon što Herbert nije pružio ruku, CP3 ima tako da se smori, razmišljaće, kakav je to čovek postao i zbog čega ljudi o njemu imaju negativno mišljenje kao i o poenti života i u naredne dve utakmice će odigrati dosta ispod svog nivoa. Povlači se iz košarke i odlazi u monahe.

  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dracarys said:

Nakon što Herbert nije pružio ruku, CP3 ima tako da se smori, razmišljaće, kakav je to čovek postao i zbog čega ljudi o njemu imaju negativno mišljenje kao i o poenti života i u naredne dve utakmice će odigrati dosta ispod svog nivoa. Povlači se iz košarke i odlazi u monahe.

CP3 next game 20p i 20a! :P

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dracarys said:

Nakon što Herbert nije pružio ruku, CP3 ima tako da se smori, razmišljaće, kakav je to čovek postao i zbog čega ljudi o njemu imaju negativno mišljenje kao i o poenti života i u naredne dve utakmice će odigrati dosta ispod svog nivoa. Povlači se iz košarke i odlazi u monahe.

a u međuvremenu će još da skoči do Jeruzalema i zida plača te na besprijekornom  hebrejskom napiše na ceduljicu za oprost za sve ono što je zgriješio te istu zatakne u pukotine istoga. a možda se sjeti i Herba da ga ubaci na svitak 😂

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Dracarys said:

Nakon što Herbert nije pružio ruku, CP3 ima tako da se smori, razmišljaće, kakav je to čovek postao i zbog čega ljudi o njemu imaju negativno mišljenje kao i o poenti života i u naredne dve utakmice će odigrati dosta ispod svog nivoa. Povlači se iz košarke i odlazi u monahe.

 

ja bih rekao da ga paul sada jos vise respektuje

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DameTime said:

Nikad nije bilo dovoljno ali se niko od vas nije pretrgao da te igrače nazove "bogaljima" kad su ulazili u PO na krilima njegovih impresivnih partija (poenterski), obično nakon AS pauze. Ili kad je dao 55 poena baš tom Denveru, odigravši jednu od najimpresivnijih individualnih partija u PO, i uprkos tome izgubio. 

Ja opet moram da ponovim - da li misliš da je ovaj tim Denvera (bez Jokića) adekvatan da postigne bilo šta u playoff-u? Nema Murray-a, nema MPJ-a. I da li misliš da timovi Portlanda koje je Lillard uveo u playoff mogu da se porede sa ovim trenutnim timom Nagetsa (bez Murray-a i MPJ-a)?

 

Samo to me zanima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...