Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

23 minutes ago, Bojdo said:

Ako Denver izgubi od SA teško će Jokic do MVP, bukvalno je svaka utakmica presudna.

Covek je MVP, nista poslednjih par utakmica nece da promeni.

Bice sesti, sto je dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bojdo said:

Embiid se zaintaio ovim forsiranjem i poenerskim učincima na kraju sezone da uzme MVP, plus plakanje u medijima. 

Ne znam da li postoji veći drama queen i entitled prick u NBA od njega, i Lebrona je zajebao. Trabunja da ga mrze a ima najviše bacanja u ligi. Kakav serator, majko mila.

 

I da dodam, da - i Janis i Luka zaslužuju MVP pre njega, a za Jokića je izlisno govoriti. 

Edited by Darko
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, drperce said:

Denver ocajan kod kuce ove sezone, ne znam da li su ikada imali bolji skor na gostovanjima nego kod kuce 

 

41pts jokića ali za njega bednih 18-35 iz igre. očito su poeltl i zach collins obavili solidan biznis.

plus su ovi popovi igrali bez murraya

 

Spoiler

usa_today_18028408.0.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

What happened to Julius Randle? 

Everyone has their theories.

 

 

Jay: I’m putting my orange tinfoil hat on like Alex Jones if he only worked for WFAN. My first theory: His teammates refused to call him “Don Julio,” which was his desired name for the rest of the season. Randle felt that he needed to be called a new name this season based on his excellent play last year. Unfortunately, this teammates didn’t feel the same way. This caused a cosmic shift in Randle’s attitude. He went from embracing his teammates to no longer trusting them. That’s why, when Evan Fournier would try to encourage him, he would shut him down. That’s why when Obi gets chants, it clearly saddens him. The only person who would call him by his desired name was Thibs. So, when you see Tom Thibodeau never criticizing Randle in the press but always throwing shots at Quickley and Obi by suggesting they aren’t good enough to play, it is because Thibs is hanging on Randle’s jock like he is the reason why he will keep his job.

 

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, uini said:

What happened to Julius Randle? 

Everyone has their theories.

 

 

Jay: I’m putting my orange tinfoil hat on like Alex Jones if he only worked for WFAN. My first theory: His teammates refused to call him “Don Julio,” which was his desired name for the rest of the season. Randle felt that he needed to be called a new name this season based on his excellent play last year. Unfortunately, this teammates didn’t feel the same way. This caused a cosmic shift in Randle’s attitude. He went from embracing his teammates to no longer trusting them. That’s why, when Evan Fournier would try to encourage him, he would shut him down. That’s why when Obi gets chants, it clearly saddens him. The only person who would call him by his desired name was Thibs. So, when you see Tom Thibodeau never criticizing Randle in the press but always throwing shots at Quickley and Obi by suggesting they aren’t good enough to play, it is because Thibs is hanging on Randle’s jock like he is the reason why he will keep his job.

 

Još jedan egotripaš u nizu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uz svo dužno poštovanje prema ekipi SAS za koje sam i predvidio ovakav ishod dosta prije nego se sve skupa odigralo i rasplelo, nekako se ne mogu oteti dojmu da mi je ovaj poraz Denvera u najmanju ruku čudan. Doma , 20tak razlike i to još Spursi bez glavnog igrača. Jel' su to neke kalkulacije u igri, pitam se pitam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bodo said:

Uz svo dužno poštovanje prema ekipi SAS za koje sam i predvidio ovakav ishod dosta prije nego se sve skupa odigralo i rasplelo, nekako se ne mogu oteti dojmu da mi je ovaj poraz Denvera u najmanju ruku čudan. Doma , 20tak razlike i to još Spursi bez glavnog igrača. Jel' su to neke kalkulacije u igri, pitam se pitam.

Ne verujem, Denver već dugo vremena igra očajno kod kuće, zašto - nemam pojma. Na sreću Minnesota je izgubila, inače bi postojala velika šansa da upadnu u play-in. Ni sada nisu sigurni, ali mogu da priušte još jedan poraz.

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da Denver cilja 6 mesto i GSW. Oni sad opet gube od Memfisa, a onda dobijaju Lejkerse i završavaju 6.

 

Što se LAL tiče oni bolje da trejduju Brona, naravno u dogovoru sa njim. Mislim da je to najbolji dil za obe strane.

Lebron može da ode u neku relevantnu ekipu, a Lejkersi dobijaju nešto , a sezonu guraju sa Brikom i AD .

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Milos 3.14 said:

I ja mislim da Denver cilja 6 mesto i GSW. Oni sad opet gube od Memfisa, a onda dobijaju Lejkerse i završavaju 6.

 

Što se LAL tiče oni bolje da trejduju Brona, naravno u dogovoru sa njim. Mislim da je to najbolji dil za obe strane.

Lebron može da ode u neku relevantnu ekipu, a Lejkersi dobijaju nešto , a sezonu guraju sa Brikom i AD .

Upravo to sam pomislio. Očito je procjena da je GSW lakši protivnik od Dallasa. Doduše ni jedni ni drugi nemaju baš način da zaustave Jokica. Pozicija centra im je obojima slabiji dio ekipe. A zatim uvjetno rečeno tu je i potencijalno izbjegavanje Phoenixa u drugoj rundi ako ne bude bilo nekih žešćih upseta i mogući dvoboj sa Memphisom u drugoj rundi ako i tu ne bude bilo nekih neočekivanih ishoda. Utah ima tie breaker u odnosu na Denver koji ima još Memphis i LAL doma.

Mišljenja sam da Klipani mogu dobiti Minnesotu. I Da će NOP možda na Phoenix u prvoj rundi.

Frustracija Davisa pri kraju meča u kojem su gubili i 26 i nakon što je Monty poslao rezerve da close out zadnju je bila više nego ocita. Ispizdio je i na Monka i Reavesa u jednoj akciji da se bukvalno uhvatio za glavu. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Deluje da je Denver digao ruke od ove sezone u smislu da neće vraćati ove povređene što znači da se odriču najviših ambicija.

Sa druge strane hteli bi dobar nastup u PO i da izbegnu first round exit, a ako se situacija sa Karijem iskomplikuje imaju šansu

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, uini said:

Ima smisla ako NY doda neke pikove, u toj priči svi srećni, a mediji najviše, zamisli derbi New York-a

Lejkersi imaju ekipu koju čine Randle, Brik, AD, monk, Furnije + pikove + ističe Brikov ugovor

NY je title contender

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Milos 3.14 said:

Deluje da je Denver digao ruke od ove sezone u smislu da neće vraćati ove povređene što znači da se odriču najviših ambicija.

Sa druge strane hteli bi dobar nastup u PO i da izbegnu first round exit, a ako se situacija sa Karijem iskomplikuje imaju šansu

I da vrate povređene pitanje je kakve bi ambicije mogli imati jer nije baš svejedno kad iz dugog neigranja uleću u PO. S druge strane, moraju da misle i o Jokićevom ugledu jer ne ide da konkurent za MVP nagradu tek tako ispadne u prvom kolu. U tom pogledu GSW deluje kao najbolji izbor, zbog svih problema i nedoumica koje i oni imaju.

 

Kad se sve zbroji, častan oproštaj u polufinalu konferencije bi bio zadovoljavajuć rezultat za ovogodišnji Denver, a ako se poslože kocke možda odu preko toga, ali to je teorija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali ladno indijanci nisu uspeli ni u play in da se uvuku, kakav fail od sezone, pa rekao bih i čitavog Lebron u LA projekta.

 

Što se Denvera tiče, uprkos Jokari, ako im se ne vrati bar jedan od povređenih trpača meni su oni poželjniji rival u PO čak i od svih play in ekipa osim Spursa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dve pusangije za PO, jedno izlaz u prvoj rundi i jedna titula. 

Da nije bilo onolike pauze do Dizni kupa, da se Lebron, a i AD odmore, njegov prelazak u La bi bio apsolutna fejlcanja. Ako nema no trade klauzulu, ja bih trejdovao i njega i ADa da izvucem bilo sta, jer jednom kad sebicnjak ode, ima LAL dugo da gleda u ledja i Sakramentu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Ima smisla ako NY doda neke pikove, u toj priči svi srećni, a mediji najviše, zamisli derbi New York-a

Lejkersi imaju ekipu koju čine Randle, Brik, AD, monk, Furnije + pikove + ističe Brikov ugovor

NY je title contender

 

iskreno, ne znam ko bi tu tuznije prosao osim, sto kazes, medija i lol knicks materijala

knicksi inace nemaju sada tri dobra defanzivca a imaju jedva tri dobra sutera, sa fournierom. 

 

ma nece lebron nigde, samo mi je bio povod da jos jednom ukljucim trejd masinu za randlea i fourniera, nakon wbrooka sinoc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...