Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Mene ova sezona izuzetno podseca na Lakers 12/13 sezonu, a zanimljivo nakon 51 meca obe ekipe imaju isti skor : 24-27

Ostareli superstar koji i dalje igra vrhunski, Kobe je 12/13 bas izvukao jaku sezonu dok se nije povredio, Dvajtara druga banana u prajmu (ali nakon operacije) slicno kao Davis sada, isti i broj godina u tom trenutku, Pau Gasoft kao pandan Russu, Jamison kao sada Dvajt 😄 . I ta ekipa je igrala katastrofalnu odbranu i samo je Kobijeva mocna napadacka sezona odvela tu ekipu u plejof, gde su bez Brajanta ocekivano pometlani od SAS-a... Tadasnji Lakersi potpisali su Joodie Meeksa koji je pikao za Filu, ocekivalo se od njega da donese sut a doneo je nista, nesto slicno kao sada Ellington 

- Ako nista, ta sezona iznedrila je Endrua Gaudloka, gunnera bez savesti koji je kasnije napravio finu EL karijeru, a ove godine promovisemo Monka koji je ozbiljan baja. 

Pokusavam da izdrzim da gledam LA-Portland, jer ja sam uvek uz moje Lakerse.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Bruklin 6ti uzastopni poraz🤔

 

I to od Kingsa bez Foksa, komedija su.

 

Koliko je i Dalas nestabilan, taman kad pomisliš da su uhvatili ritam, vežu dva poraza od Orlanda i Oklahome.  Pri tome Luka sve vreme na max broju obrtaja.

 

Al zato Memfis ne staje, sa problemima koje Juta ima, ne vidim da mogu da budu ispod trećeg mesta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pre neki dan slusam neki podcast i pocne prica kako bi warriorsi trebali trejdovati neke od ovih klinaca da dovedu nekog ozbiljnog igraca jer ce u protivnom samo presedati pola sezone i ceo playoff, pa mi na pamet pade ideja pozajmljivanja igraca kao u fudbalu. i sada napravi i windhorst podcast i spomene slicnu pricu oko loanova. dao je primer wall-a ili dorta koji nece igrati u playoffu,a bili bi korisni igraci mnogim ekipama.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...