Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

13 minutes ago, MilošVB said:

Koje ekipe vidite kao potencijalno prijatno iznenadjenje ove sezone?

 

 

ja na zapadu Minnesotu  i  vjerovatno NOP na istoku Cleveland. netko je spomenuo Orlando i Detroit,  čini mi se Chaos u kontekstu da ćee biti zabavni za gledanje ali  ne znam da li sposobni za netko iznenađenje većih razmjera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MilošVB said:

Koje ekipe vidite kao potencijalno prijatno iznenadjenje ove sezone?

 

Kliperse, možda čak u top 4 Zapada, Klivlend kao možda top 4 ekipu na Istoku, GSW sa potpuno promenjenim timom i sa razorenom timskom hemijom možda u top 4 zapada.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MilošVB said:

Koje ekipe vidite kao potencijalno prijatno iznenadjenje ove sezone?

 

 

Nisam neki majstor da predvidim rezultate za 5-6 meseci, ali kao što je već rečeno, upside imaju Minesota, Nju Orleans, Klivlend.

 

Ja bih rekao i da Vašington ima ok upside ako ostanu zdravi. Bil i Porzingis svakako imaju šta da ponude ako su u formi. Imaju upotrebljivog pleja još od Vola u vidu Monte Morisa, Barton, Hačimura, Kuzma, Rajt, svako od njih bi morao da bude lepo koristan, Imaju i dobrog back up centra Gaforda. Tu je i Avdija koji bi možda mogao da napravi neki pomak u igri, fino je delovao i na EP. Za razliku od prethodnih sezona, sada je prilično duboka ekipa. Ako ostanu zdravi, mogu dosta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja msm da Klivlend ne bi ni smeo da se podvodi pod iznenadjenje. Ok, klupa bi mogla da bude nesto ne toliko duža koliko kvalitetnija, ali imajuci u vidu napredak Garlanda, oni potencijalno imaju najbolji bekovski tandem na istoku.

Mozemo da nadjemo manu i kazemo da Okoro/Osman predstavljaju tanak tandem trojki za visok domet (mada i Karis moze da tu da uskoci), ali ostalo je stvarno fino upakovano.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kako kenja Kerina, kao problem je sto je iscurio snimak.

 

I treba da je isplovilo sve na povrsinu, steta sto se cesce to ne desava, najblaze receno krajnje je vreme da se te neki neprihvatljivi obrasci toksicnog (pa i kriminalnog) karaktera seku u korenu.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, uini said:

 

i onda se na prvom treningu skupe grimes, fournier i poole i kao, "shae bilo drejmonde"

...thibs zadovoljno improvizuje ring, danas ne treniramo, gledamo boxout, 3na1

 

To više zvuči kao oni kečeri samo fali Dolan kao Drejmondov zli menadžer pored ringa 

Link to comment
Share on other sites

Jebeni kreten, akšli dva kretena koji nisu u stanju da kontrolišu svoje jebene nagone - Ime Udoka i Drejmond Grin. Bolje bi bilo da je tokom finala Grin iznabadao Udoku u glavu, ovaj njega oplodio u svlačionici i ženu mu i sestru i da imamo normalnu sezonu. Ali ne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Horium said:

Kako kenja Kerina, kao problem je sto je iscurio snimak.

 

I treba da je isplovilo sve na povrsinu, steta sto se cesce to ne desava, najblaze receno krajnje je vreme da se te neki neprihvatljivi obrasci toksicnog (pa i kriminalnog) karaktera seku u korenu.

Ovo me možda najviše ispizdelo da budem iskren. Ja razumem da je sada najvažnije smanjiti štetu po ekipu i po imidž i po selerikep po svaku cenu, a razumem i da Kerr, bez obzira što je reč o prefinjenom gospodinu (za NBA pojmove) krhke građe, ipak dolazi iz miljea ultranasilne NBA 80tih i 90tih, ne mogu da prihvatim njegovu mlaku reakciju i downplaying svega ovde. Otprilike ispada da je zaista najveći problem što je neko pustio snimak - kapiram da ga je Majers lično odneo kolima TMZu na VHSu u ponoć ispod Golden Gatea, u mantilu Filipa Marloua.

 

Što pre prihvate da je ovo jbn 2022, doba klipova i doba Willa Smitha i Chrisa Rocka, a ne doba u kojem Oukli žovijalno šamara Pipena pred kamerama, nije više doba u kojem je prihvatljivo šamaranje sa Džordanom da mu se pokaže da se nije pidžkica...  Reality check bi bio zaista potreban u ovom trenutku. I da se iskoristi momentum da se nekada zaista sjajan igrač, naš Rodman sa plejmejkerskim sposobnostima, a uzgred i elokventan momak, elegantno zapakuje jašući na talasu mutilacije medija...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Bobby Shurda said:

 

To više zvuči kao oni kečeri samo fali Dolan kao Drejmondov zli menadžer pored ringa 

 

jedini izbor za zlog menadzera je world wide wes

 

Spoiler

5ef4cd0df0f4197043169a33?width=1029&form

 

30 minutes ago, freethrow said:

a ne doba u kojem Oukli žovijalno šamara Pipena pred kamerama,

 

:roflmao:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Jebeni kreten, akšli dva kretena koji nisu u stanju da kontrolišu svoje jebene nagone - Ime Udoka i Drejmond Grin. Bolje bi bilo da je tokom finala Grin iznabadao Udoku u glavu, ovaj njega oplodio u svlačionici i ženu mu i sestru i da imamo normalnu sezonu. Ali ne.


Uvek mi je bilo fascinantno kakve moralne gromade hodaju internetom. 

Link to comment
Share on other sites

Nemam, ali u vezi Udoke i tog pljuvanja - covek je prevario zenu, niti prvi niti zadnji. I zene varaju muzeve. Sa kolegama. To se desava - ko smo bre mi da mu sudimo i da zbog toga pisemo da ga Green treba nabosti? 

Mislim da ti "decko" (jer imam 38 godina kada mi se tako obracas) nemas dovoljno zivotnog iskustva ili dodir sa realnim zivotom ako tako gledas na te stvari a svi ostali moralisti isto.

Pozdrav, "decko".

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...