Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 hours ago, Miki28 said:

Naravno. Taj trejd za Brogdona je jedan od najsramotnijih ikad ali cute svi ko zaliveni, prave se ludi.

 

Ako se vec daju 2 pika, to se daje za Kyrie a ne za ova 2 sarlatana.

 

Brogdon ne vredi kao Brogdon. I'll explain later.

 

Sala sega posalica, Brogdon je cesto povredjen pa verovatno zbog toga su ga Seltiksi dobili on the cheap.

 

A sto se tice Turner-a i Hield-a, pa nije to bas los paket.

 

Iskreno, pre bih doveo njih dvojicu nego ravnozemljasa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Horium said:

 

Brogdon ne vredi kao Brogdon. I'll explain later.

 

Sala sega posalica, Brogdon je cesto povredjen pa verovatno zbog toga su ga Seltiksi dobili on the cheap.

 

A sto se tice Turner-a i Hield-a, pa nije to bas los paket.

 

Iskreno, pre bih doveo njih dvojicu nego ravnozemljasa.

To je bila pljacka velikih razmera ali dobro, nije da nisam navikao da kad nisu Lejkersi ukljuceni u tom trejdu, cuti se.

 

I dalje strucnjaci misle da su Lejkersi opljackali Memfis za Gasola i Pelikane za NO a ono obrnuto ali dobro.

 

Turner je hodajuca povreda, los igrac. Buddy Hield nekonstantan do bola.

2 pika prve runde se ne daju za Turnera i  Hielda ali za Kyrie bi moglo i da prodje.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Horium said:

Sad sam proverio, te moram da se izvinim Mikiju, Turner je samo devet/deset utakmica vise odigrao od Brogdona u poslednje dve sezone.

 

Yikes.

Zato i ne mogu da ga uvale evo vec trece ljeto. Konstantno pokusavaju da se ukljuce u neku pricu.

 

Za Hielda bi se mogla naci bas fina uloga i ima sasvim okej ugovor za danasnje uslove ali Turner mi je no no.

 

Lejkersi cekaju jos 10tak dana, da vide dal Lebron hoce da peoduzi ugovor i ako produzi ocekujem onda da se ozb ukljuce u pricu za trejd Kyrie i sa tim drugim pikom on prve runde ukoliko je potreban.

Link to comment
Share on other sites

Uzme to produzenje 97/2 i da ie tu do 2025 i onda Lejkersi imaju AD i Lebrona makar jos 2 pune sezone mada AD ima PO za 24/25.

Tada ce vec i znati koji pikovi su im ostali nakon sto Pelikani odluce da li da uzmu pik prve runde '24 ili '25 godine. Ostace im onda pik prve runde '25, '26, '28 ili '24, '26, '28. Naravno ukoliko trejduju ova 2 trenutno dostupna pika za trejd '27 i '29.

Imaju svakako i pik prve runde sledece sezone, tu NO bira dal da swapuje ili ne.

Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2022 at 2:35 PM, AgroLaki said:

 

 

Da upalim moj srbenda mod: Kao i za Novaka Brokolica, Nije Novak/Stefan kriv, nego ga je zena uvukla u piramide/brokoli/los humor van terena. Bukvalno mislim da Stef pizdi sto mora ovo da odradi, ali joj je obecao. 

🤣🤣🤣🤣

 

Mozda zivim ispod kamena, ali prvi put cujem za ovaj nik i najjaci je dosada 🤣

 

Sori na oftopiku, nastavite.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Naš šampion i legenda kluba. Kako vreme prolazi, sve sam više u fazonu da treba da se vrati i da nastavi da bude naš Joe Dumars, naš novi Igoudala, naš novi James Worthy, da bude u klubu u kojem je košarka na prvom, drugom i trećem mestu. Da završi karijeru sa 3 titule i da bude još jednom prvi strelac šampionske ekipe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hielda su treba da probaju da dovedu i prosle sezone umesto RW, takav igrac nam bas treba. Turner jeste okilaveo i zestoki je underachiever, ali i dalje je elitni bloker i nije operisan od suta. Tomas Brajant i on bi doneli spacing sa pozicije 5 i omogucili opet igranje big-balla, koji je donosio rezultate, sa Davisom na 4. Nije idealno, ali bilo sta da dobijes za polovnu ves-masinu je premija. Ne brini Miki za pikove, imali su ih Lakersi vrhunskih uboda,pa su nasli nacin da ih poklone drugima i razbacaju 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, freethrow said:

 

Naš šampion i legenda kluba. Kako vreme prolazi, sve sam više u fazonu da treba da se vrati i da nastavi da bude naš Joe Dumars, naš novi Igoudala, naš novi James Worthy, da bude u klubu u kojem je košarka na prvom, drugom i trećem mestu. Da završi karijeru sa 3 titule i da bude još jednom prvi strelac šampionske ekipe. 

 

idi gledaj run TMC 

Link to comment
Share on other sites

Ne, ali zaista nije ništa posprdno. Nema ekipe u kojoj bi mogao bolje da odigra, a meni je počeo da ide na nerve Wiggara koji cmizdri zbog vakcine i Lejkobara koji kuka zbog bednih par stotina miliona. 

 

TMC su legende, realno.

Spoiler

 

 

Btw, koliko srećnije deluje KD na ovom snimku... (ne samo što je mlađi).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...