Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

League sources maintain that the Nets are A) focused on trying to assemble a palatable Kevin Durant trade before proceeding to Kyrie Irving scenarios and B) adamant in their resistance to taking back Russell Westbrook in a theoretical Irving swap without, for starters, some first-round draft compensation added by the Lakers. Westbrook, remember, is scheduled to earn nearly $11 million more than Irving next season, which would cost Brooklyn an additional $50 million once luxury-tax penalties are factored in according to a piece earlier this week from my Bleacher Report colleague Jake Fischer.
Source: Marc Stein @ marcstein.substack.com

 

Says a third source close to the situation: Communications between Westbrook and the Lakers this offseason have taken the same tone as Ham’s public commentary. Which is to convey, insists the source, that the messaging has focused on ways to make Russell Westbrook’s second season as a Laker much better than the first rather than bracing him for a potential trade exit.
Source: Marc Stein @ marcstein.substack.com

 

 

Link to comment
Share on other sites

LeBron mora da uceni upravu da ukljuce neke pikove, ako uopste mogu da dodju do jedinstvene prilike da se otarase RW-a i pritom sklope contender-team. 

Posebno sada kad su odradili sasvim dobro FA potpisivanje sa organicenim resursima koje su imali. Ova ekipa i sa Westbrookom (pod uslovom da AD i LBJ budu koliko-toliko okej, naravno sve je veci upitnik kako godine prolaze) moze da igra plejof, i bez plejina. Sa Irvingom i jos jednim igracem kojeg bi ovi poslali to je vec champion material team, naravno nije u stanju da gazi jer su sva 3 supertara sada tu upitna i nesigurna, ali bi svakako rasteretili svaki svakog ponaosob i mogli bi necemu da se nadamo posto je supporting cast van njih solidan. 

 

 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Dosta je ovo bolje od proslogodisnje kante sa vet-mindzosima. + ce sada od starta biti tu i igrati vise Reaves, Stanley Johnson, Gabriel, moze da se profilise uloga THTu koji je odlican defanzivac, a i svi dovedeni igracu su daleko bolji od onog sto smo imali + znatno mladji. Naravno, glavni uslov je da LBJ i Davis sastave neke utakmice zajedno, pa da se onda daje sud. Bez toga uslova, svejedno je sa kojim timom ulaze u sezonu

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Dosta je ovo bolje od proslogodisnje kante sa vet-mindzosima. + ce sada od starta biti tu i igrati vise Reaves, Stanley Johnson, Gabriel, moze da se profilise uloga THTu koji je odlican defanzivac, a i svi dovedeni igracu su daleko bolji od onog sto smo imali + znatno mladji. Naravno, glavni uslov je da LBJ i Davis sastave neke utakmice zajedno, pa da se onda daje sud. Bez toga uslova, svejedno je sa kojim timom ulaze u sezonu

Joooooooooj Delgado....

 

Jedini koji je valjao je otisao 😁

 

I ja sam imao nekretnine na njegovom ostrvu...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Dracarys said:

Al ce biti plakanja u San Francisku kada Irving pocepa mrežice u dresu Lejkersa

San Francisko ubacuje u brzinu više.

 

Anthony Slater: Donte DiVincenzo details his last couple seasons — breakout in Milwaukee, ankle surgery, slow comeback: “That’s something Steph and I talked about. The injury. He said, ‘We know you can play. You know you can play. Just gotta show everybody for a year.’” pic.twitter.com/3HEyGztmje 

– via Twitter anthonyVslater

 

Anthony Slater: Donte DiVincenzo said phone conversations with Steph Curry and Draymond Green sealed his free agency choice to join the Warriors. Details it a bit here. pic.twitter.com/WnFptoeYjC 

– via Twitter anthonyVslater

I konačno:

 


Anthony Slater
@anthonyVslater
·
1h
James Wiseman will make his summer league debut for the Warriors tomorrow night, I’m told. Cleared practice well today. The final step in his return. Warriors face the Spurs.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, delgado said:

Dosta je ovo bolje od proslogodisnje kante sa vet-mindzosima. + ce sada od starta biti tu i igrati vise Reaves, Stanley Johnson, Gabriel, moze da se profilise uloga THTu koji je odlican defanzivac, a i svi dovedeni igracu su daleko bolji od onog sto smo imali + znatno mladji. Naravno, glavni uslov je da LBJ i Davis sastave neke utakmice zajedno, pa da se onda daje sud. Bez toga uslova, svejedno je sa kojim timom ulaze u sezonu

Ne zajebavaj delgi, ovo je ocajno. Nema tu ekipe a jos Lebron stariji godinu dana. Nema posla od toga. 

Vidim da su se nasli u dvorani u Las Vegasu, Russ i Lebron ali nisu ni rijec progovorili, ocekivano.

 

Ako je cijena pik ili pikovi za Kyrie onda to treba dati mada koci ocekivano cinjenica da ce Lebron zapaliti sledece ljeto jer nema trika da do sada ne bi odradili trejd da imaju garancije da ce Lebron produziti ugovor u avgustu.

 

@DameTime katastrofalan ugovor Lillardu, ne znam samo zbog cega su mu produzavai ali bice to glavobolja vec za 2 sezone.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Ne zajebavaj delgi, ovo je ocajno. Nema tu ekipe a jos Lebron stariji godinu dana. Nema posla od toga. 

Vidim da su se nasli u dvorani u Las Vegasu, Russ i Lebron ali nisu ni rijec progovorili, ocekivano.

 

Ako je cijena pik ili pikovi za Kyrie onda to treba dati mada koci ocekivano cinjenica da ce Lebron zapaliti sledece ljeto jer nema trika da do sada ne bi odradili trejd da imaju garancije da ce Lebron produziti ugovor u avgustu.

 

@DameTime katastrofalan ugovor Lillardu, ne znam samo zbog cega su mu produzavai ali bice to glavobolja vec za 2 sezone.

 

Jeste zajebano Lejkersima nema sta™ ali nisam siguran da im se isplati da ne idu all-in.

 

Ionako ih u svakom slucaju ceka oseka za godinu-dve, za koju se ne zna dokle ce trajati, pa zasto da ne pokusaju da ovu Lebron-AD eru ne zavrse sa dva trofeja umesto jednim?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Horium said:

 

Jeste zajebano Lejkersima nema sta™ ali nisam siguran da im se isplati da ne idu all-in.

 

Ionako ih u svakom slucaju ceka oseka za godinu-dve, za koju se ne zna dokle ce trajati, pa zasto da ne pokusaju da ovu Lebron-AD eru ne zavrse sa dva trofeja umesto jednim?

Pa upravo o tome pricam, Lebron moze u avgustu da produzi ugovor. On ima ugovor na jos jednu sezonu kao i Russ. Ocigledno razmisljaju u pravcu, da ako Lebron ne ostajeo da rebuild kroz FA ali i da im ostanu pikovi za neki moguci trejd ako se otvori prica. Kyrie vrvt dolazi samo ako je Lebron tu.

 

Niko me ne moze ubijediti da je cijena za Kyrie pik iz '27 ili '29 ili pak oba a da je rezulrat da ostavis igraca koga ja mislim jedino trener nije nezadovoljan da ostane.

Uz to, moram napomenuti da Lejkersi imaju jos 2 pika i ranije, svoja, samo je pitanje koji ce pik od '24 ili '25 uzeti Pelikani uz pik swap sa Pelikanima sledeci draft. Znaci pikova imaju pun k.... ali mediji ne smiju da kazu ijednu rijec protivmedia darling od '03

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 said:

Ne zajebavaj delgi, ovo je ocajno. Nema tu ekipe a jos Lebron stariji godinu dana. Nema posla od toga. 

Vidim da su se nasli u dvorani u Las Vegasu, Russ i Lebron ali nisu ni rijec progovorili, ocekivano.

 

Ako je cijena pik ili pikovi za Kyrie onda to treba dati mada koci ocekivano cinjenica da ce Lebron zapaliti sledece ljeto jer nema trika da do sada ne bi odradili trejd da imaju garancije da ce Lebron produziti ugovor u avgustu.

 

@DameTime katastrofalan ugovor Lillardu, ne znam samo zbog cega su mu produzavai ali bice to glavobolja vec za 2 sezone.

 

Ja mnogo volim odnos između njega i cele PTB zajednice, ali ugovor jeste loš... No, hajde da vidimo šta će biti u narednoj sezoni ili dve.

 
Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Quote

I’ve always said that, if I do something that goes against who I am, and say I do end up winning, I know me better than any of y’all know me. I’d be happy with it because I don’t think anybody wouldn’t be happy being a champion, but it wouldn’t be as fulfilling to me as I would want that moment to be. Because of how I feel about that… as long as I have an opportunity to do it, a good opportunity to do it, I’m willing to go out however. That’s where I’ve always stood and that’s where I stand is I just want an opportunity to either it’s going to get done or it’s not going to get done. I don’t want to go out there with this crazy uphill battle that I’m fighting and we need a miracle times 10 to get it done. I just want a shot at it and if that happens and it doesn’t workout, then I can live with that.

 

Full interview: https://www.nba.com/blazers/news/lillard-discusses-max-extension-staying-in-portland-his-relationship-with-jody-allen-and-ramping-up-for-next-season 

 

Quote

Melo walked in, and then it's like Oscar Robertson walks in, then Kareem walks in, you know Bill Walton, Clyde walk in, Magic walks in. And I'm just looking around like I start literally thinking to myself do I really belong in this group? Jerry West is telling me no, you deserve this. And you deserve to win championship before your career is over, too.

 

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, gggggggg said:

nadam se da je gledao kako curry igra u odbrani i da ce i on poceti bar pokusati da je igra. valjda zna da bez 5 dobrih defanzivaca istovremeno na terenu, tesko da se moze doci do titule.

 

Iz tvojih usta u njegove uši, tome se i ja nadam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...