Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

 

7 minutes ago, Magia said:

 

I sta je falilo Denveru da pojuri njega umesto KCPa isto bi bio fenomalan fit i taman da u utakmicama kada Murray pauzira bude glavni plej. Isto tako sa Jrueom su imali slicnu priliku, ali dzabe kad se ocigledno ne reskira dovoljno, sto je Milvokiju (small market timu) donelo titulu a evo i Hawksi sa ovim trejdom postaju bas bas ozbiljna pretnja na Istoku.

Jos kad se uzmu godine svih igraca i to da ce verovatno trejdovati jos nesto za nekog od njihovih visokih..

Falilo je to što se nije htelo da se daju dosta pikova. Mislim da je i razumljivo, jer pojma nemamo na šta će da liče Marej i MPJ, pa je dosta riskantno povlačiti nagle poteze. Može da se desi i da neko od obojice ne bude na nivou na kome se očekivalo i zato Denver pikove čuva, da bi mogao uz nekoga od ove dvojice isporuče pikove za ol stara.

 

 

 

 

Daj brate, ono što KCP može da odradi u odbrani, to Barton sa 33 godine ili Moris mogu samo da sanjaju.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Magia said:

 

I sta je falilo Denveru da pojuri njega umesto KCPa isto bi bio fenomalan fit i taman da u utakmicama kada Murray pauzira bude glavni plej. Isto tako sa Jrueom su imali slicnu priliku, ali dzabe kad se ocigledno ne reskira dovoljno, sto je Milvokiju (small market timu) donelo titulu a evo i Hawksi sa ovim trejdom postaju bas bas ozbiljna pretnja na Istoku.

Jos kad se uzmu godine svih igraca i to da ce verovatno trejdovati jos nesto za nekog od njihovih visokih..

 

Zato sto su jajare i secikese.

 

Stede da bi Jokicu dali taj super max i da slucajno ne plate dolar poreza...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

 

Falilo je to što se nije htelo da se daju dosta pikova. Mislim da je i razumljivo, jer pojma nemamo na šta će da liče Marej i MPJ, pa je dosta riskantno povlačiti nagle poteze. Može da se desi i da neko od obojice ne bude na nivou na kome se očekivalo i zato Denver pikove čuva, da bi mogao uz nekoga od ove dvojice isporuče pikove za ol stara.

 

 

 

I ako se ispostavi da nisu na nivou mislis da ce neko da da Denveru all star-a za njih sa ovim albatros ugovorima koje su im dali?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Magia said:

 

I ako se ispostavi da nisu na nivou mislis da ce neko da da Denveru all star-a za njih sa ovim albatros ugovorima koje su im dali?

Ako bi Denver dao paket pikova kao LAC OKC-u za PG, ne znam zašto ne bi?

 

Harden takođe itd.

 

Nije da nemamo svakog leta neku zvezdu koja hoće da menja tim.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Magia said:

 

I sta je falilo Denveru da pojuri njega umesto KCPa isto bi bio fenomalan fit i taman da u utakmicama kada Murray pauzira bude glavni plej. Isto tako sa Jrueom su imali slicnu priliku, ali dzabe kad se ocigledno ne reskira dovoljno, sto je Milvokiju (small market timu) donelo titulu a evo i Hawksi sa ovim trejdom postaju bas bas ozbiljna pretnja na Istoku.

Jos kad se uzmu godine svih igraca i to da ce verovatno trejdovati jos nesto za nekog od njihovih visokih..

 

ne zele platiti porez kada murray bude dolazio na naplatu. kroenke je poznati skrtica. osim toga i nemaju bas sve pikove i nisu primamljivi kao atlantini.

 

 

divincenzo, mills, bamba slobodni igraci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko ljudi ovdje ne gleda utakmice to je strasno, samo se drze jedne mantre i ajmo.Procitaju sta kazu Ameri i to je to, mislim ima ljudi sto gledaju i sto normalno razmisljaju ali ovi sto od KCP prave  PG su smijesni.Covjek je smijurija od igraca i Barton je bolji od njega na obe strane terena u ovom trenutku sto posto.O Morisu kao bekapu necu ni da pricam.Jos jednom napominjem da mali Bones nije p od pleja nego klasicni divljos.Znam da ovi sto citaju izvjestaje posle meceva misle drugacije ali na zalost nije tako.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

ali sajt se zove daily beast. 

 

Kako god da se zove sajt, nevjerovatno mi je da u trenutku kad treba da potpise najvazniji ugovor u zivotu, ovakva sranja pravi.

 

U drugim vijestima, Harden odbio PO. Znaci tim putem idu do MLE za PJ👍 bas me zanima Mills gdje ce zavrsiti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Miki28 said:
Opet ce se naci dezurni kriticari da pljuju Hardena.

 

Rispek za ovo, koliko kapiram nije mala nije mala kinta.

 

Tražeći vesti o transferima košarkaša, naletim jedino na Dehuntea (gotovo idealan potez za Atalantu imho) i na činjenicu da se Ljuba oženio, da je venčanje bilo u neoimperijalsističkom velikigetsbijevskom stilu i da ima vižlu. Dobre su vižle, pametni psi, pokatkad nervozni, ali ko pa nije?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, freethrow said:

 

Rispek za ovo, koliko kapiram nije mala nije mala kinta.

 

Tražeći vesti o transferima košarkaša, naletim jedino na Dehuntea (gotovo idealan potez za Atalantu imho) i na činjenicu da se Ljuba oženio, da je venčanje bilo u neoimperijalsističkom velikigetsbijevskom stilu i da ima vižlu. Dobre su vižle, pametni psi, pokatkad nervozni, ali ko pa nije?

Pa s obzirom da je mogaou uzeti PO na 47 mil $ i a kontam da bi mogao sledece sezone dobiti bar ugovor 120/3, nekih 30 mil sigurno da je ostavio. Ali i da nije tako, opet se odrekao PO, uzece manji dugogodisnji ugovor i otvoriti prostir 76ersima da dovedu PJ upravo tim umanjenjem plate. Nadam se da Morey moze utopiti nekom Harrisa, bas bih volio Fila da bude u prici za titulu, najvise zbog Hardena.

 

Ko je Ljuba? Ako mislis na PG13, jedan holivudski film bi mogao da se snima ali jbg, nije u Lejkersima, tu se snimaju filmovi😀

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, freethrow said:

Kakve vesti jbt, baš je mrtva sezona. Demionu Liju izgleda prokuvao motor ili je otišao zupčasti, uglavnom eno ga ćošku Nelson Riding Ln i Četvrte i čeka da ga pokupi neki Dekijev kum koji drži servis malo južnije...

Da, bas katastrofa. Niti ima nekih FA da mogu da zatalasaju stvari. Uglavnom se zna za ova jaca imena dal produzavaju ili ne i gdje idu.

 

Najzanimljivije bilo kad je Kyrie zaljuljao brod ali kratkog daha😀

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Moze KCP biti dosta koristan Denveru. Sut jeste klimav pa tako ima utakmica gdje ce gadjati 7 od 9 ali i onih tipa 2 od 9 no defanzivno moze donijeti dosta toga, pogotovo u ganjanju kroz blokove i presingu na bekove. Protiv elitnih krila tesko da ima sta traziti. 

 

Elitna krila ni neće čuvati on nego Gordon. Moram priznati da je petorka Murray - KCP - MPJ - AG - Jokara baš dobro balansirana. Problem je što niko ne zna kako će izgledati Murray, a naročito MPJ i što na klupi osim streaky klinca Bonesa nemaju ništa.

 

Wizardsima će dobro doći i Monte (verovatno čak kao starter na PG) i Bartončina kao divljak sa klupe. Odbrana će tamo biti promaja kao i uvek.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Elitna krila ni neće čuvati on nego Gordon. Moram priznati da je petorka Murray - KCP - MPJ - AG - Jokara baš dobro balansirana. Problem je što niko ne zna kako će izgledati Murray, a naročito MPJ i što na klupi osim streaky klinca Bonesa nemaju ništa.

 

Zar nemaju i dalje Kazinsa? On makar u napadu moze da doprinese pod parolom "i labavi ume da zabavi".

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Barkley#34 said:

Da, i ja sam pomislio na njega. Počeo je užasno ali je kasnije bivao sve bolji.

 

Mislim da nema ugovor a da je Jokić pričao da bi voleo da Bugi produži još jednu sezonu sa njima.

Nema ugovor. Vidjecemo dal ce neko htjeti da mu da neki TMLE a ako ne, eto njega u Denveru za minimalac.

Luda glava u pocetku a kasnije nije imao srece sa povredama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...