Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

8 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

 Wood-DFS-Luka-Bulok-Brunson

 

nisam skapirao da govoriš o prvoj postavi (u kojoj btw kleber uglavnom nije ni bio)

ja sam mislio da kažeš da ne računaju na njega a ubeđen sam da će imati 20-25mins

 

sigurno će biti minuta i kada su zajedno na parketu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

nisam skapirao da govoriš o prvoj postavi (u kojoj btw kleber uglavnom nije ni bio)

ja sam mislio da kažeš da ne računaju na njega a ubeđen sam da će imati 20-25mins

 

sigurno će biti minuta i kada su zajedno na parketu

Vise govorim o postavi koja zavrsava utakmice, "kad se lomi"
Imace sigurno Maxi  rotacionu ulogu, posto trenutno imaju 8 igraca u rosteru. Videcemo sta ce jos da urade, mozda neki trejd Juniora.

Link to comment
Share on other sites

Bostandžije, kako vidite večerašnje šibanje? Ja očekujem da izađemo željni krvi i kontakta, kao i da se nađe neki kompromis između Stefovih pojena i učinkovitosti ostalih.

 

edit: naleteh na ovo na Redditu, nisam jedini koji ima utisak da smo gladniji iako stariji:

 

There is a lot of hunger on the Warriors side:

Wiggins: Wants to be known as a winner.

Curry: Wants to get his first Finals MVP

Payton: Wants to prove everyone wrong for not thinking of him as an NBA player until now. Also, it would be nice to get a big contract.

Poole: Wants to prove he's worth the bag. Wants to prove himself to all the bad bitches.

Spoiler

 

Klay: Wants to prove he's back.

Dray: Wants to prove he really is a HOF player and that there was an impostor who played in Games 1, 3, and 4.

Looney: Like Poole, he wants to prove he's worth a big bag of money.

Porter: Also wants to prove he's worth a big bag of money.

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

Meni je trejd bezveze za obe ekipe. Hrišćansko drvo je prošlo put od vrlo potcenjenog do vrlo precenjenog, njegova prazna statistika iz Rocketsa ne znači mnogo, ne sviđa mi se njegov attitude od kad je u Rocketsima, deluje mi kao klasičan kešolovac i lelemud. Rocketsi su dobili škart i niskog pika, to je više neki asset za dalje trejdovanje nego konkretna vrednost na parketu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Chaos Is Me said:

 Rocketsi su dobili škart i niskog pika, to je više neki asset za dalje trejdovanje nego konkretna vrednost na parketu. 

 

ma još jednostavnije, način da se očisti prostor za senguna, eventualno garubu i koga već imaju ili će imati na visokim pozicijama.

siguran sam da su voleli viši pik ili nekog mlađeg igrača ali očigledno nema naročitog interesovanja za njega a mavsima će pomalo pomoći ako ume da igra 2na2 sa lukom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

rekao bih win-win trejd za obe ekipe ako wood pokaze da moze biti koristan i u playoffu i ako houston ubode na draftu nekog korisnog igraca sa ovim pikom. dok to ne vidimo, tesko je suditi o uspehu trejda.

 

woodu nakon sledece sezone istice ugovor i bice ufa. mali rizik i sa strane dallasa.

Link to comment
Share on other sites

Ako nije bilo neko interesovanje za Vuda, onda kako Hjuston da ''pobedi'' u trejdu. Ide parola, daj šta daš, a Hjustonu svakako neće biti koristan, jer ide još jedna sezona tanka.

 

Za Dalas je ovo fino pojačanje, ne bi me iznenadilo i da opet završe u TOP4 kada se Nagetsi i Klipersi budu vratili spremni za sezonu.

Link to comment
Share on other sites

O Bostonu priča gradom ide

nikako da ih u finalu vide

kažu da nisu kao najbolji timovi

 

I još kažu da nemaju fluidan napad

u vatri finala prerano izgore

puno bi dali kada bi znali 

da mogu pored Golden Stejta da osvoje

 

Zeleno, zeleno, zeleno 

 

Spoiler

Izvinite, ja sam ipak (borderline) milenijalka. 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...