Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

S obzirom na moju vjeru u Jutu i Bruklin i užasnu prognozu plej-ina, ovo sedmo mjesto na kojem sam trenutno izgleda prilično nevjerovatno. :thumbup:

Bjelicina ekipa u 6 utakmica, da zaokružimo priču. :ss:

Edited by Grunf
typo
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, NikadProtivKaline said:

mada nije mnogo bitno, svakako imam svoju tabelu

Dobijaš MVP passive agressive, rispek.

 

Molim sve da prestanu sa unošenjem na 5 minuta da dodam 20 poena, da nam se tabele složeTM

 

 

Rešeno, nastavimo.

 

 

Hajdemo sprdnju na stranu, da dobijemo (po)bednika. Proverite ako sam nešto propustio da unesem, korigujem i proverite ukoliko je neko unosio u ovih 5 minuta, ovo je sve jako rudimentarno.

 

Fun fact: sve što sam izgubio, izgubio sam na Boston, od početka do kraja. Bio bi red da me oduvaju i u finalu.

Edited by freethrow
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Jako gotivim i cenim ekipu GSW, da ne pričam da mi je Stef u top 3 superstara kad su u pitanju lične preferencije, ali bih volela da Boston osvoji. Što reče Chaos imali su najteži mogući put do finala i bilo bi dobro da odu do samog kraja i uzmu titulu, odlična sportska priča.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekivanja od ovog duela su mi u rasponu da ni GS nece moci da nadje slabu tacku u ovoj odbrani Bostona i onda kada dodje do ovakog hrkljusa ide Boston u 6 ili 7  ili da GS poentira lagano, digne se na neki visi nivo i dobije ovo u 5.

 

Bostom mi deluje da igra istorijski dobru odbranu ali onda nesto razmisljam da ja njih gledam vec 14. utakmicu zaredom kako svaki pik idu ispod bloka, sta bi se uopste desilo da tu neko moze da pogodi sut iz driblinga?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Po meni šut koji je uzeo Jimmy na kraju uopšte nije loš. Potpuno otvorena pozicija kakvu sigurno ne bi imali (odnosno imao pošto bi on bio taj koji rešava) da su se odlučili da uđu u postavljen napad. Tu je i mogućnost ofanzivnog skoka, kao i pravljenja brzog faula i potencijalno još jedne šanse u slučaju promašaja. Sasvim ok rešenje, nije imao sreće da pogodi i to je to, videlo se da je sa dosta samopouzdanja ušao u šut.

Ono što mi je kritično sa druge strane su maltene svi napadi koje je Boston odigrao u poslednja dva minuta, mahom loša rešenja sa 10-15 sekundi na satu za istek napada. Prosto neverovatno sa koliko amplituda igraju ali mi je drago da su oni prošli u finale, mislim da su sposobni za mnogo bolji otpor nego što bi bio Heat.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

Po meni šut koji je uzeo Jimmy na kraju uopšte nije loš. Potpuno otvorena pozicija kakvu sigurno ne bi imali (odnosno imao pošto bi on bio taj koji rešava) da su se odlučili da uđu u postavljen napad. 

 

nisam mislio na postavljen napad, već na to da je imao fino prostora da pretrči horfa i naleti na valjda browna pod košem pa da bira da li će da proba da završi ili da prosledi liku levo, kojem je brown bio najbliži i koji bi se, kontam, namestio na tricu u ćošku

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kad se uzme neki zdrav razum ovo je skandalozan sut jer osim sto je prilicno skroman trojkas padao je sa nogu od umora.

 

Sa druge strane u ovoj degenerativnoj hero ball ligi, gde ili si supermen ili mis ,gde bi svi pricali sledecih 10 godina kako je preskocio otvoren sut i dodao xy drvetu u cosak ima savrseno smisla.

 

Pri tom ce sve boleti uvo za 3 dana sto je promasio ali da je pogodio pricali bi 20 godina o herojstvu  Bucketa i podigao bi svoj brend na neslucne visine, tako da je i sa te instance no brainer.

 

Sve mi u glavi neki mec iz regularne sezone gde je isto odigrao fenomenalno, bio u tom svom ritmu i pogodio neke suteve pred kraj, protivnik izjednacio i onda do produzetka i u produzetku omasio jedno 5 puteva u clatchu gde se ne zna koji je bio gori, preko 5 ruku, bacanje u stranu...

 

Link to comment
Share on other sites

Ima smisla to što i vi pričate @uini @LordOfTerror ali ostajem pri razlozima iz prvog posta zbog kojih ne vidim problem sa ovim šutom. Pogotovo kad se pogleda samo tih poslednjih 2 minuta i sve ono što je Boston pokušao da uradi da izgubi utakmicu, ono je bilo komično.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Manu, da je neki prosecni suter za tri, isto ne bih video ni najmanji problem. kod butlera je ta trica bas kocka a ovaj upad pod kos mu je jedan od poteza na kojima je izgradio karijeru, pa zato

 

al narafski, lako je kenjati ujutru uz kafu, ko zna koliko je on psiho-fizicki bio istrosen u tom trenutku i bio u fazonu, let it rain.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AgroLaki said:

Uuuuu bice neizvesno do samog kraja da @gggggggg uzme ovo. Prava prvenstvena. 

 

ti si prvi? nije fer da sam ja drugi jer sam pogodio tacan rezultat na celtics - miami 4-2, ne priznajem 4-3 jer miami nije trebao da dobije sestu u bostonu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, gggggggg said:

 

ti si prvi? nije fer da sam ja drugi jer sam pogodio tacan rezultat na celtics - miami 4-2, ne priznajem 4-3 jer miami nije trebao da dobije sestu u bostonu.

Ne ne, fritro ima druga poznavaoca, koji uspeva da bude prvi, a da ne cita nas topic i nase sportske analize. 😄

Drago mi je sto je borba otvorena do poslednjeg kola i da ce vrv sve da se razresi u poslednjim utakmicama. Evo ja navijam za tebe, jer si na pocetku sezone crtao one logoe u Paintu. ❤️ 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, uini said:

fani gaj 

Spoiler

5547862c6bb3f73e7933ba2f?width=1044&form

 

23 minutes ago, AgroLaki said:

Ne ne, fritro ima druga poznavaoca, koji uspeva da bude prvi, a da ne cita nas topic i nase sportske analize.

Ku3a poznaje basket neuporedivo bolje od svih nas ovde, pa na kub, čovek živi košarku, igrao je u najmanje 8 klubova u Evropi uz dve epizode 80tih kada nije mogla svaka šuša da ide preko bare...

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, AgroLaki said:

Ne ne, fritro ima druga poznavaoca, koji uspeva da bude prvi, a da ne cita nas topic i nase sportske analize. 😄

Drago mi je sto je borba otvorena do poslednjeg kola i da ce vrv sve da se razresi u poslednjim utakmicama. Evo ja navijam za tebe, jer si na pocetku sezone crtao one logoe u Paintu. ❤️ 

 

hvala, znaci mi. 

 

10 minutes ago, freethrow said:
  Reveal hidden contents

5547862c6bb3f73e7933ba2f?width=1044&form

 

Ku3a poznaje basket neuporedivo bolje od svih nas ovde, pa na kub, čovek živi košarku, igrao je u najmanje 8 klubova u Evropi uz dve epizode 80tih kada nije mogla svaka šuša da ide preko bare...

 

bolje zna a stavio da denver prolazi gsw. samo zbog toga bih ga diskvalifikovao iz daljeg takmicenja. razmisli o tome. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, freethrow said:
  Reveal hidden contents

5547862c6bb3f73e7933ba2f?width=1044&form

 

Ku3a poznaje basket neuporedivo bolje od svih nas ovde, pa na kub, čovek živi košarku, igrao je u najmanje 8 klubova u Evropi uz dve epizode 80tih kada nije mogla svaka šuša da ide preko bare...

 

Svaka čast! 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...