Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Velika pobeda momaka bez Butlera u II poluvremenu

Za Butlera kazu da ce biti najverovatnije spreman za G4, sto su divne vesti. Ponovo je kao u G5 protiv Atlante u prvoj rundi iskocio Oladipo da ga zameni (sada na poluvreme)

Lowry standardno ulece sa gomilom pametnih poteza na obe strane, mnogo znaci. Taker uvek na pravom mestu u pravo vreme, cupa, otima, leti po parketu. 

AdebaYo pokazao svoj napadacki repertoar, koliko je samo teskih midrange jumpera ubacio. Opet, utakmicu je resio Strus trojkom na 2:20 do kraja kada je Boston smanjio na -1 trojkom Brauna pre toga. 

 

 Smart je izginuo boreci se, vratio se posle povrede zgloba, verujem i da ce njegov status ostati DTD pred svaku utakmicu. Horford i dalje igra junacki, TimeLord malo igra (i to dobro) malo ne, nema Boston puno igraca u rotaciji koji doprinose i nije cudo da omor stize njihovu okosnicu ekipe. Majami dozira Laurija, pa i Batlera, ima vise igraca u rotaciji i zato mislim da se ovo moze dobiti u 7 utakmica. Ocekujem jak odgovor Bostona u G4, ali deluje da ce biti jako tesko dobiti 2 u nizu u ovoj seriji. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da vidimo kako će Voriorsi na tuđem terenu igrati. Ne valja za Dalas što su prošlu utakmicu šutirali dobro trice, ali opet izgubili. Moram istaći da je prošla utakmica bila jedna od najlepših što se tiče napadačke strane za Voriorse, jer kako je lopta kružila u napadu, Ker je zaslužio Nobelovu nagradu. Dovoljno je samo reći da su pet igrača imala 5 asista, a šesti igrač je bio Oto koji je imao 4!

 

Ne verujem da Dalas može nešto mnogo bolje sa napadačke strane, moraju tražiti plan kako neutralisati napad Golden Stejta, jer džaba i 73 poena Dončića i Bransona uz šut za 3, 10/17, ako dozvoljavaju 125+ poena.

 

Inače, niko nije rekao, ali je ruki Mudi stvarno odradio solidnu rolu u poslednjoj četvrtini sa 10 minuta i već se govori da će preuzeti minute od Damjana koji će biti benčovan! Neočekivano, s obzirom da je veliki deo sezone presedeo na klupi!

Link to comment
Share on other sites

Poslednjih dana kruži vest da će Lavin napustiti Čikago na leto kao slobodan agent, a kao najverovatnija destinacija bi bila Los Anđeles, ako ćemo verovati ocu LaVaru!

 

Sad iz ove perspektive kada se pogleda, veoma je loša odluka Bulsa je bila da pojačavaju tim u prošloj ofsezoni kada je odbijao Zek da potpiše novi ugovor, jer ako ode Lavin, biće ni na nebu ni na zemlji, verujem da kreću otpočetka! Iskreno i ja bih napustio tim, jer tim nema perspektivu, glavni saigrači su Demar i Nikola Vučević, a Lonzo je više povređen, nego što igra, a poslednje informacije koje kruže su da je povreda kolena mnogo ozbiljnija, nego što se misli.

 

Nadam se da će se Lavin pridružiti Bronu i Dejvisu!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, postoji milion trikova, ali u to neću da zalazim! Neke od najjednostavnijih opcija su da mogu da očiste Vestbruka u drugi tim, a može biti i sign and trade! Ako postoji veliko interesovanje od strane Zeka Lavina da dođe u LAL, to će se i obistiniti.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, LordOfTerror said:

Pa ne postoji nikakav trik.

 

Jedino ako RW ne iskoristi player option na 47 milona ove sezone.

Ne znam zašto stvaraš nauku, ali ako Lavin reši da dođe, doći će u LAL. Šalju Vestbruka i pik prve runde. Bulsi bi i sa time bili prezadovoljni, nego da im ode džaba.

 

Naravno, može Zek da poželi i Kliperse, ali smatram da su oni u zeznutijem položaju od LAL. Nije ni Lavin neki superstar od kog bi drhtao, možda malo bolji od CJM-a, ne verujem da je to neki mnogo težak posao dovesti ga, ali bi  za Lejkerse bio fenomenalan!

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Ne znam zašto stvaraš nauku, ali ako Lavin reši da dođe, doći će u LAL. Šalju Vestbruka i pik prve runde. Bulsi bi i sa time bili prezadovoljni, nego da im ode besplatno.

 

Naravno, može Zek da poželi i Kliperse, ali smatram da su oni u zeznutijem položaju od LAL. Nije ni Lavin neki superstar od kog bi drhtao, možda malo bolji od CJM-a, ne verujem da je to neki mnogo težak posao dovesti ga, ali bi Lejkerse bila fenomenalna!

 

Cikagu samo RW fali 😄

 

Ljudi imaju pregrst bekova od Carusa,Balla do ovih mladih koji cekaju potpunu afirmaciju kao Coby i Dosunmu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

 

Cikagu samo RW fali 😄

 

Ljudi imaju pregrst bekova od Carusa,Balla do ovih mladih koji cekaju potpunu afirmaciju kao Coby i Dosunmu...

Mi smo videli do sada da se ekipe i dalje interesuju za Vestbruka, koliko god to u ovom trenutku bilo neverovatno. Može Čikago i dalje da trejduje Vestbruka nekoj ekipi za neke solidne igrače. U ranijim postovim sam pomenuo povredu Bola i da su u Čikagu jako zabrinuti zbog toga, da se već sada, čak pet meseci pred početak lige postavlja pitanje njegova spremnost, onda me ne bi ni iznenadilo da i trejduju za njega da im posluži u sezoni, da nabije prosek, pa da ga na dedlajnu uvale! Tu je i takođe i pik prve runde, ako reše da idu ispočetka! Videćemo šta će se dešavati, a može biti i jedno veliko ništa od toga i zapali Lavin u Nikse i gradi tamo tim sa Beretom :wicked:

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dracarys said:

Poslednjih dana kruži vest da će Lavin napustiti Čikago na leto kao slobodan agent, a kao najverovatnija destinacija bi bila Los Anđeles, ako ćemo verovati ocu LaVaru!

 

Pre će biti u Clippers nego u Lakers, oni bar imaju šta da ponude. Sem ako Lejkersi hoće da bacaju 100 i kurus miliona na luksuz taksu. 

Just now, Dracarys said:

Mi smo videli do sada da se ekipe i dalje interesuju za Vestbruka, koliko god to u ovom trenutku bilo neverovatno.

Možda Kingsi, oni su majstori vođenja loših poteza (izvini @AgroLaki). Me zezam se, ne verujem je da su i oni toliko glupi, ko se to interesuje? 

 

Jedini način da se otarasite Westbrook-a je da preuzmete neki slično loš ugovor. Ili da mu date ponudu koja se ne odbija, Godfather style. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Darko said:

Pre će biti u Clippers nego u Lakers, oni bar imaju šta da ponude. Sem ako Lejkersi hoće da bacaju 100 i kurus miliona na luksuz taksu. 

 

Možda Kingsi, oni su majstori vođenja loših poteza (izvini @AgroLaki). Me zezam se, ne verujem je da su i oni toliko glupi, ko se to interesuje? 

 

Jedini način da se otarasite Westbrook-a je da preuzmete neki slično loš ugovor. Ili da mu date ponudu koja se ne odbija, Godfather style. 

Sreća, pa su Klipersi jedna od ekipa koja mu najmanje odgovaraju, jer sumnjam da će on dobiti tu toliko prostora, kao recimo u Lejkersima, jer tu može da uzme i 30 šuteva, a da mu ni Bron, niti AD nešto ne prigovore, posebno prvi, jer se njemu krštenica sve više žuti :classic_sleep: možda eventualno AD, ali sad očekujem nakon njegovih povreda i užasne igre da više ćuti!

 

Klipersi imaju najveću boljku u pleju i oni već 3 sezone nisu rešili taj problem! Dodavanjem Lavina ništa nisu rešili već bi samo čekali još jedno čišćenje od Nagetsa ili možda povratnika Voriorsa!

 

Najbučniji za dovođenje Vestbruka su bili Šarloćani, dok su Niksi malo stidljivi.

 

U NBA ugovor na godinu dana nikad ne može biti loš ugovor, sem ako je povređen ili više ne igra na NBA nivou!

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Dracarys said:

Sreća, pa su Klipersi jedna od ekipa koja mu najmanje odgovaraju, jer sumnjam da će on dobiti tu toliko prostora, kao recimo u Lejkersima, jer tu može da uzme i 30 šuteva, a da mu ni Bron, niti AD nešto ne prigovore, posebno prvi, jer se njemu krštenica sve više žuti :classic_sleep: možda eventualno AD, ali sad očekujem nakon njegovih povreda i užasne igre da više ćuti!

 

Klipersi imaju najveću boljku u pleju i oni već 3 sezone nisu rešili taj problem! Dodavanjem Lavina ništa nisu rešili već bi samo čekali još jedno čišćenje od Nagetsa ili možda povratnika Voriorsa!

 

Najbučniji za dovođenje Vestbruka su bili Šarloćani, dok su Niksi malo stidljivi.

 

U NBA ugovor na godinu dana nikad ne može biti loš ugovor, sem ako je povređen ili više ne igra na NBA nivou!

Ma sve ok sem boldovanog, itekako može biti loš ugovor kada se radi o ciframa tipa 47 miliona! Nego kako će Lejkersi da dovedu LaVine-a? Čak i ako uspeju da trejduju Westbrook-a, plate moraju da budu približne - što znači da im ne gine nekakav udarac na salary cap. 

 

Jedino da Westbrook-a plate 47 miliona i da mu daju otkaz. Onda bi naravno mogli da ga potpišu. 

Link to comment
Share on other sites

Ne odskače toliko u kvalitetu, ako ćemo upoređivati sa istokom. Loše je za Voriorse, jer se Oto opet nešto povredio. Kari je za sada najbolji igrač na utakmici.

 

Drejmond kako godine odmiču sve slabije igra, on i Tompson su definitvno slabiji igrači od 15-19 season. Kari se i dalje tu drži i vuče tim. Mogao bih slobodno nazvati Viginsa drugim najboljim igračem Voriorsa do sada u ovom plej ofu. Veliki posao radi u odbrani i u napadu!

Link to comment
Share on other sites

Dallas ima 35% FG i 17 skokova manje, dobro se još i drže rezultatski uz takav učinak. Potpuni antiklimaks za njih je ova serija, odjednom mnogi igrači izgledaju kao bušni kurtoni posebno Bullock, Kleber i DFS, uz dokazane bezveznjake poput Powella i Bertansa. Sunsi da se ubiju od koga su ispali.

Edited by Chaos Is Me
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...