Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

44 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Danas mi je jos gore nego u ponedeljak. Totalno sam devastiran, prazan... Lowest point sto se tice mog suns fandoma, by far...

Ja sam mislio da Feničani idu u finale , da izlaze sa zapada jer su u poslednje 3 godine stalno išli napred.

Ovako dve loše poslednje utakmice mi više liče na problem unutar ekipe nego bilo šta drugo. Ako je to slučaj trade što pre jer već sledeće godine mogu biti gde je Juta sad

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je toliko ružan način na koji Dalas igra, tj. taj lukaball, toliko je to anahrono, sporo i gadno za gledanje da prosto ne mogu da navijam za njih. Sa druge strane, GSW igra lepo, ali teško mi je uvek bilo da navijam za tim koji je po mom mišljenju glavni favorit za titulu. Tako da sam prilično ravnodušan kada je ova serija u pitanju. Mislim da za Dalas navijaju ili 1. stari fenovi kojima nije bitan stil igre jer je to jednostavno njihov tim ili pak 2. osobe koje su zaljubljene u Luku i uživaju u činjenici da je lopta 80% vremena u njegovim rukama. Iskreno, čak i igra Baksa mi je daleko gledljivija, jer pored Janisovog silovanja, imaju i druge akcije, tu je Džrue, pritom igraju daleko brže od Mevsa. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, čak i igra Baksa mi je daleko gledljivija, jer pored Janisovog silovanja, imaju i druge akcije, tu je Džrue, pritom igraju daleko brže od Mevsa. 

dzru, koji isto odigra iso dupetom protiv slabijeg cuvara
mislim gotivim ja dzrua ali hajde da se ne lazemo da je to neka lepota igra
kad vec poredimo, brunson iso >> dzru iso
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, drperce said:

 

Aj da stucem gajbu piva pa da jebem Dubse

Smešno mi je ali nekako neozbiljno. Ako je fotografija sveža naravno, veoma je moguće da nije, svašta se može na Twitteru staviti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, NikadProtivKaline said:


dzru, koji isto odigra iso dupetom protiv slabijeg cuvara
mislim gotivim ja dzrua ali hajde da se ne lazemo da je to neka lepota igra
kad vec poredimo, brunson iso >> dzru iso

Nisi me razumeo, nemam ja ništa protiv igranja dupetom. Problem je što je lopta 80-90% u rukama jednog igrača. Gadno mi je i LeBron kad to radi u svojim ekipama. Drugi problem, takođe bitan, je "pace" - toliko sporo igraju napade da to više liči na Evroligu, i to sa početka 2000ih. Pogledaj possessions per game: https://www.teamrankings.com/nba/stat/possessions-per-game. Dalas je "dead last" ove sezone. 

Znam da je sve subjektivno, ali meni je baš mučno gledati taj tim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, displejnejm said:

Meni je toliko ružan način na koji Dalas igra, tj. taj lukaball, toliko je to anahrono, sporo i gadno za gledanje da prosto ne mogu da navijam za njih. Sa druge strane, GSW igra lepo, ali teško mi je uvek bilo da navijam za tim koji je po mom mišljenju glavni favorit za titulu. Tako da sam prilično ravnodušan kada je ova serija u pitanju. Mislim da za Dalas navijaju ili 1. stari fenovi kojima nije bitan stil igre jer je to jednostavno njihov tim ili pak 2. osobe koje su zaljubljene u Luku i uživaju u činjenici da je lopta 80% vremena u njegovim rukama. Iskreno, čak i igra Baksa mi je daleko gledljivija, jer pored Janisovog silovanja, imaju i druge akcije, tu je Džrue, pritom igraju daleko brže od Mevsa. 

 

Same, jedino respekt Luki što grize uvek za pobedu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma naravno, čovek je neverovatan, ogromno poštovanje imam prema njemu, vrlo verovatno će biti u TOP 10 igrača ikada ako nastavi ovim tempom. Samo kažem da mi ne prija da gledam takvu ekipu, koliko god taj stil bio efektivan, a jeste. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NikadProtivKaline said:


 brunson iso >> dzru iso

 

Tuzno je kako je Brunson u Dalasu kao nekakvo siroche, na pogresnom mestu.

tipa: prolece je a ja zivim u Dalasu....

 

Edited by KfJ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ječmendo said:

Kako su igrali ovo je odličan rezultat za Mavse. 

 

Koje bacanje vise da je ubaceno pred kraj, bilo bi bas ono full. 

--

Lepo je skockana ekipa ovaj GS stara garda sa primesama novih zvezda Wiggins+J.Poole i masa korisnih igraca. 

Kako bi samo vredeo Timmy Jr Dallasu, a na njega svi i zaboravise da je povredjen i da ne igra..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Reklamiraju toliko ovaj Rich&Shameless na TNT-u da cu stvarno gledati kad izadju torenti. Deluje zanimljivo.

 Malopre uhvatih pauka kako se krece u uglu plafona a 2 dana je vec na identicnom mestu -> Zanimljive stvari se desavaju kad si budan nocu,,,

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

 

Kako bi samo vredeo Timmy Jr Dallasu, a na njega svi i zaboravise da je povredjen i da ne igra..

To samo govori koliko je očajan sastav Mavsa.

 

Više raspoloženih igrača Ratnika. Stef se raspada suterski, ali fokusira odbranu Mavsa i dobro distribuira loptu.

 

Ne sećam se kada sam poslednji put gledao tekmu, a da Klej nema pogođen šut za poluvreme, i da bude bez poena makar sa linije za bacanja ili polaganja. 

Link to comment
Share on other sites

Al opet znaci Klej prisustvom, a imao je onu rampcugu dobru kad je neko probao korner tricu

ka i Green tu je da polepi nekog (isto na trojci rampcuga) , a izvukao je i onaj tezak and-one kad se zaleteo na Klebera..

nije vise scoring pritisak na njima (na Grinu nije ni bio, sad nije toliko ni na Kleju) jer tu su Wiggins i Poole. Ne mora vise da ulaze trojke toliko da bi dobijali

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...