Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Odbrana bi im bila ipak manje nakrcana i lakse bi postizali poene. E sad da li bi to bilo dovoljno da ponisti njegov napadacki ucinak, nisam siguran. Imao je bas dosta tanak ucinak u 2 tekme protiv Bulls-a. I poceli su da igraju nesto tek kako se on povredio. U te 2 tekme su lagano mogli da gube sa 2-0.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam bas razmisljao koliko im fali Midlton, i da bi realno relativno lako prosli Boston da je on tu (verovatno, s obzirom na trenutni skor bez njega, i to kako izgledaju- bas im fali da resava neko u pozicionom napadu sutem) a da bi onda bili favoriti i u preostale 2 runde, iako tako nije izgledalo tokom sezone, i iako su izgubili PJ Tuckera koji je bas bitan igrac. 

Pokazuje se da je ona titula od prosle sezone apsolutno zasluzena iako je cesto osporavana usred povreda i cudne sezone. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Magia said:

I ja sam bas razmisljao koliko im fali Midlton, i da bi realno relativno lako prosli Boston da je on tu (verovatno, s obzirom na trenutni skor bez njega, i to kako izgledaju- bas im fali da resava neko u pozicionom napadu sutem) a da bi onda bili favoriti i u preostale 2 runde, iako tako nije izgledalo tokom sezone, i iako su izgubili PJ Tuckera koji je bas bitan igrac. 

Pokazuje se da je ona titula od prosle sezone apsolutno zasluzena iako je cesto osporavana usred povreda i cudne sezone. 

 

Sta se onda toliko sa Bruklinom drasticno dogodilo, kada nisu ispali samo zbog Durantove velicine patika? Jos je taj Bruklin bio osakacen do krajnjih mera kroz celu seriju.

 

Onda taj isti Bruklin bude metliran sa 4-0 bez Williams-a u prve dve tekme. 

Link to comment
Share on other sites

Inace, da izjavim da sam jako razocaran igrom Milvokija.


NBA regulare gotovo da ne pratim poslednje tri godine, zato ne budite iznenadjeni kad kazem da sam iznenadjen losim protokom lopte, stagnacijom u fazi napada, totalnim odsustvom kreacije i improvizacije medj' Jelenima.

Budova (tj moja) Atlanta je igrala dosta leprsavo, lepo za oko, raznovrsno u napadu. Verujem da razloge treba potraziti i u igrackim karakteristikama, i razlikama koje postoje u sastavima izmedju te Atlante i ovog Milvokija, al' opet...
Ovo sto gledam u reziji Milvokija je "iso fest" Janisa i Dzruea, a da je Kejt tu, kanda bi se samo prikljucio spomenutoj dvojici kao dodatna opcija za napad izolacijom.

Sinoc su igraci Milvokija, izuzimajuci Dzruea i Janisa, sutirali trojke kombinovano 8/15. Premalo suteva, uzimajuci u obzir to da svi imaju reputaciju dobrih trojkasa. Bitno da je Janis sutnuo 25 u ovoj plef of seriji, a pogodio 4 cini mi se. Ne znam zasto i dalje insistira. Razumem da mu je Bud dao odresene ruke na konto kompletnog doprinosa, ali ne razumem njega, zasto forsira. Njegov sut za 3 je najbolji moguci scenario kojem se Bostondzije nadaju kad su u fazi odbrane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, greenenvy said:

 

Sta se onda toliko sa Bruklinom drasticno dogodilo, kada nisu ispali samo zbog Durantove velicine patika? Jos je taj Bruklin bio osakacen do krajnjih mera kroz celu seriju.

 

 

 

Zbog ovoga sam i napisao da im je titula cesto osporavana usred povreda i cudne sezone.

3 minutes ago, greenenvy said:

Onda taj isti Bruklin bude metliran sa 4-0 bez Williams-a u prve dve tekme. 


Ne bih ikako poredio proslogodisnji i ovogodisnji Bruklin, a kamoli rekao da je isti.

Da se razumemo, ja sam ocekivao prolaz Bostona (to sam i prognozirao u Freethrow prognozi) i i dalje ocekujem, ali Milvoki je pokazao da je brutalan i bez drugog najboljeg igraca ekipe i igraca koji im resava najvecu boljku- igru u pozicionom napadu, zato sam i napisao onaj post.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

cini mi se da se do kraja igra svaki drugi dan. antetokounmpo je vec poceo da se umara i tek ce se iscrpeti kako se serija nastavlja. ako nista, bar bi tu middleton dobro dosao da malo rasterti giannisa koji ovako odokativo resava 80% napada.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, greenenvy said:

Unpopular opinion.

 

Lakse bi sa Bucks-ima igrali, da igra Middleton. 

 

Pa teško, vaša velika prednost je upravo taj problem u pozicionom napadu Milvokija. Pošto za Janisa nemate rešenje jer je najbolji igrač u seriji, iako se Horfordu mora odati priznanje da je faking G. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Magia said:

 

Zbog ovoga sam i napisao da im je titula cesto osporavana usred povreda i cudne sezone.


Ne bih ikako poredio proslogodisnji i ovogodisnji Bruklin, a kamoli rekao da je isti.

Da se razumemo, ja sam ocekivao prolaz Bostona (to sam i prognozirao u Freethrow prognozi) i i dalje ocekujem, ali Milvoki je pokazao da je brutalan i bez drugog najboljeg igraca ekipe i igraca koji im resava najvecu boljku- igru u pozicionom napadu, zato sam i napisao onaj post.

 

Sve razumem sta si napisao. Ali voleo bih da mi neko priblizi ko je gledao proslogodisnju seriju Bruklina sa njima i ovu seriju Bruklina sa Bostonom, gde je to bas Bruklin toliko drasticno drugaciji. 

 

Ako se ne varam, Durant, Harden i Irving su tu seriju odigrali zajedno 1 minut. One 2 pobede na pocetku su fakticki odigrali KD i Irving. Trecu pobedu Bruklina je Durant igrao sam fakticki. Pre toga se povredio Irving, a onda se Harden vratio i igrao katastroficno zadnje 2, 3 tekme. Jeste da sad nije igrao Harris, ali opet imali su Seth-a koji im prosle godine tu nije bio na raspolaganju. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, greenenvy said:

 

Sve razumem sta si napisao. Ali voleo bih da mi neko priblizi ko je gledao proslogodisnju seriju Bruklina sa njima i ovu seriju Bruklina sa Bostonom, gde je to bas Bruklin toliko drasticno drugaciji. 

 

Ako se ne varam, Durant, Harden i Irving su tu seriju odigrali zajedno 1 minut. One 2 pobede na pocetku su fakticki odigrali KD i Irving. Trecu pobedu Bruklina je Durant igrao sam fakticki. Pre toga se povredio Irving, a onda se Harden vratio i igrao katastroficno zadnje 2, 3 tekme. Jeste da sad nije igrao Harris, ali opet imali su Seth-a koji im prosle godine tu nije bio na raspolaganju. 

 

 

 

Jel moguce da si ovo pitao?

 

Pa za pocetak bili su bili druga ekipa na Istoku sada su jedva usli u PO.

 

Valjda ti to nesto govori o formi, zdravstvenom biltenu i fundamentima...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Jel moguce da si ovo pitao?

 

Pa za pocetak bili su bili druga ekipa na Istoku sada su jedva usli u PO.

 

Valjda ti to nesto govori o formi, zdravstvenom biltenu i fundamentima...

 

Bili su sedmi jer je Irving igrao celih 30 utakmica u sezoni. A razlika izmedju drugog i sedmog mesta je bila u 7 pobeda. Durant je ove godine odigrao 20 utakmica vise nego prosle. Takodje isto mislim da ih je Nash vodio prosle godine, kao i ove. 

 

I pored toga sto su jedva usli u PO, Kee im je pobegao sa crte.

Link to comment
Share on other sites

Samo Irving i Durant iz prosle godine vs Irving i Durant iz ove godine su 2 razlicita svet iz nekih svojih razloga cak i da se bioloski sat ne uzme u obzir.

 

Da ne pricam da je Harden sa onom kljakavom zadnjom lozom i sa starim pravila 3 svetlosne godine ispred svega sto su imali ove.

 

Pri tom iz mog nekog vidjenja stvari Bruklin je bio dosta bolja ekipa u toj seriji i pored svih pehova, sto ne znaci da je Milvoki nezasluzeno osvojio titulu jer kad su to preziveli digli su se na neki novi nivo.

 

Kad se setim samo sta je Budak radio, odbijanje da stavi Janisa na Duranta, uzas...

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@LayupFromTheMidget Pa Maticu, kakva je ovo blaga podrska klubu koji se bori za finale konferencije ? Nema ni tebe ni Shoneta u tragovima, a evo sada smo zajedno tu kao 2010-2014 😄 

 

EDIT :  Tekma dosadna, smorio sam se. Embid stoji kao cunj u odbrani i ne pada mu na pamet da se pomeri, Majamijevi suteri odradili bounce back game, ispade da je Lauri najbolji kao trener kad ne igra. Jimmy nastavlja svoj najbolji plejof karijere a Majami deluje kao prilicno jaca ekipa koja ce tesko da izgubi domaci teren u ovoj seriji. Idemo jos jedna cetvrtina momci.

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

@LayupFromTheMidget Pa Maticu, kakva je ovo blaga podrska klubu koji se bori za finale konferencije ? Nema ni tebe ni Shoneta u tragovima, a evo sada smo zajedno tu kao 2010-2014 😄 

10-14 pisalo xy ljudi sada sta 1/10 .
Dobili 2 bez Embida, izgubili 2 sa njim, ovu kontrolisemo od starta.
Inace reket File je otvoren, setaju im se do obruca ovi igraci treceg  esalona celu 3/4 a i 4/4.

Da se ovako setaju protiv Nugetsa mogu da zamislim kakvi bi bili postovi za konjusara.,

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

10-14 pisalo xy ljudi sada sta 1/10 .
Dobili 2 bez Embida, izgubili 2 sa njim, ovu kontrolisemo od starta.
Inace reket File je otvoren, setaju im se do obruca ovi igraci treceg  esalona celu 3/4 a i 4/4.

Da se ovako setaju protiv Nugetsa mogu da zamislim kakvi bi bili postovi za konjusara.,

 

 Da, sad kad to pomenu, primetio sam da je ove sezone nagli pad postova u odnosu sezone od pocetka rada ovog foruma (pred plejof 19) i posle sto je usledilo nakon toga

 Da ne pricamo o starom forumu i ljudima tamo, mnoge sam vec i zaboravio, setim se npr riviere, sofe, jyda, tokyoa mnogi su nestali bez traga i glasa

 

 Oseca se energija sampionskog Majamija dok se gleda ovo, taj heat vajb

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zaista ne pamtim da je neko na 2:2 odigrao ovako malokrvnu utakmicu, kao da je b2b u najnebitnijem delu regularne sezone gde si vec ubelzio poraz na konto kalendara.

 

Da li je Embid stvarno toliki bolesnik da je njegov moral toliko uticalo sto nije izabran za MVP-a?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U jednom trenutku ga je Dedmon kao zakacio po onoj masci (za koju su pricali da su je testirali udarcima maljem) pada Embid na zemlje i dok lezi ostavi loptu taman da je Oladipo pokupi i polozi.

 

I sad lezi kao da je mrtav, utrcavaju doktori, Horseman dobiju tehnicku jer misli da je fauliran, oni ga sad tu pregledaju maltene nekim specijalnim spravama. Krece usporeni snimak i vidi se da je Dedmon samo gurnuo loptu koja ga je pogodil u masku.

 

Odlazi na klupu, ovi mu pipaju da vide jel ima rupu u glavi i dok je Majami izveo tehinicko slobodno bacanje eto ti njega ustaje ljutito i kao vraca se odmah u igru. 

 

Sledeci napad Majami ima loptu ispod kosa File i fazon par sekundi do isteka istog, on konj opet nesto gleda masku i namesta totalno nesvestan da su ovi odavno spremni da izvedu aut i naravno neko se usunja iza njega i polozi kao na basketu ispred zgrade.

 

Tu sam ugasio strim jer nema potrebe vise da gledam maltene su im na svu muku od igre dali jos 5 poena gratis...

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...