Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 minutes ago, Don Radonja said:

Odlicna logika.Koraci su koraci.Pa bilo to na pocetku ili na kraju.

Inace Janis +23 u koloni +/-...

 

Moj komentar nije imao veze sa tim da li je početak ili kraj, nego s nečim drugim. Pročitaj još jednom 😄 

 

Janis 24 p, 13 reb i 12 ass...

Link to comment
Share on other sites

Just now, greenenvy said:

Milvoki, nista specijalno. Samo smi mi suterski odigrali uzasno. 

 

nije baš tako jednostavno; glavni forte u prošloj seriji vam je bila atletska superiornost. ovde toga nema, možda čak niste ni egal na temu

ne možeš centre da im hakuješ, igraju iso dobru i prljavu odbranu istovremeno

 

šut će biti bolji svakako

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

 

kada si postao ovakav hejter moranta. pre pola godine si ga hvalio kao da je second coming of mj

Zato što su počeli odvratno da ga guraju i stavljaju u TOP3 pleja lige, lolčina

 

Sada malo da gledam kako Drejmond davi Morenta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Zato što su počeli odvratno da ga guraju i stavljaju u TOP3 pleja lige, lolčina

 

Sada malo da gledam kako Drejmond davi Morenta.

Ovo u fazonu kad ga ja stavljam onda je uredu ali zato kada drugi onda ne moze i nije uredu. :D

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

nije baš tako jednostavno; glavni forte u prošloj seriji vam je bila atletska superiornost. ovde toga nema, možda čak niste ni egal na temu

ne možeš centre da im hakuješ, igraju iso dobru i prljavu odbranu istovremeno

 

šut će biti bolji svakako

 

Naravno da nije. Samo smo mi danas prmasili 10+ potpuno otvorenih trojki, dok su oni kad god je trebalo kaznjavali nase izgubljene lopte. 

 

Samo smireno uci u drugu tekmu. Ovo je bilo prenervozno. Moze se ovde s njima igrati. 

Link to comment
Share on other sites

Ma dobro, Milvoki jeste odigrao odličnu utakmicu ali je mnogo i do toga što se Boston raspao (za mene neočekivano). Ima ovde sigurno još da se igra, mislim da će biti minimum 6 tekmi; Udoka će sigurno napraviti prilagođavanja već za G2. 

 

Ali Tejtum ne sme da se sklanja, mora da povuče igru i Braun mora da se pojavi na terenu kako zna i ume. Večeras na strani Milvokija Džru je odlično držao ekipu dok je Janis bio na klupi, Bruk sjajan u defanzivi a štrokica Alen se borio za svaku loptu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Ovo u fazonu kad ga ja stavljam onda je uredu ali zato kada drugi onda ne moze i nije uredu. 😄

Ja ga nikad nisam precenjivao, ja ne verujem da sam uopšte i govorio za ovu sezonu, suzdržavao se uopšte i da ga komentarišem, jer sam video da je Memfis na početku regularne sezone povredom Morenta imao brutalan skor i bez njega, e to je bila prelomnica da sumnjam u kvalitete Morenta. Možda sam ga hvalio prošle sezone, ove sigurno ne.

 

Link to comment
Share on other sites

Milvoki se kockao sa šutevima ostatka Bostona, plan je bio da se zaustavi šut Tejtumu. Tejtumu još mora da radi na plejmejkingu i posebno završavanju oko obruča, sve to je eksploatisao Kee. Naravno zaustavili su i Smarta koji je jedini pravi plej.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Zapad se ne mora ni gledat, istok odlucuje o tituli.

 

Sad odmoriti pa onda za 2 dana zadati jos jedan udarac Bostonu. Bice orilagodjavanja i od Bucska, ocekujem mnogo bolju njihovu partiju. Ovo je bilo solidno ali mora mnogo bolje.

 

Ih sad, na Zapadu igraju umJetnici Stef i CP3, za to sam uvek. 💃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...