Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 said:

Sto Nes? Jbg nije on kriv sto ima ravnozemljasa koji nece da se vakcinise i sisicu koji pokusava da povrati 20 milki tako sto prica pricu da nije u stanju da igra zbog bola u predelu k....

 

uvek ćemo imati pariz u bostonu

 

 

Spoiler

79115a2462e0c074f34b21dbfabad9fe.jpg

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Horium said:

 

Mislim da Simmons nije igrao ne zato sto se plasio metle, vec zbog toga da ne oslabio svoj slucaj pred arbitrazom/sudom za povracaj para of File (sto mu naravno zelim da propadne).

 

ovo je vrlo verovatno najblize istini. odlican post.

 

bas mi krivo sto brooklyn nije dobio game 1. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, realno *w said:

U masi govanaca koja plutaju ovom ligom, Simons je verovatno najveće. Tu je negde blizu i Zion.

 

13 minutes ago, gggggggg said:

 

williamson moze da igra, pelsi mu ne pustaju. to je neka moja teorija.

 

Jel se isplati sad Pelikanima da trejduju Zijona ili tek kad potpise novi veci ugovor?

I da mu Pelikani sad ne daDu da igra, opet mislim da je momak loš karakter za tim.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, gggggggg said:

 

williamson moze da igra, pelsi mu ne pustaju. to je neka moja teorija.

 

Nema šanse, uveren sam u to.

 

Oni su u situaciji u kojoj nisu sanjali da će biti, imaju 2-2 protiv prvog tima lige, kojem uzgred ne igra prva zvezda. To je situacija u kojoj se ide all-in, nema tu štekanja.

 

Ja se slažem sa ovim opštim javnim mišljenjem, da se bolid jednostavno previše ugojio i da se sa tom kilažom povređuje pri prvom pokušaju ozbiljnog treniranja.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, realno *w said:

 

Nema šanse, uveren sam u to.

 

Oni su u situaciji u kojoj nisu sanjali da će biti, imaju 2-2 protiv prvog tima lige, kojem uzgred ne igra prva zvezda. To je situacija u kojoj se ide all-in, nema tu štekanja.

 

Ja se slažem sa ovim opštim javnim mišljenjem, da se bolid jednostavno previše ugojio i da se sa tom kilažom povređuje pri prvom pokušaju ozbiljnog treniranja.

 

 

ne bi on radio ona silna kucanja pre utakmica ako je povredjen i nije spreman bar malo da igra. nigde logike. njegov ocuh je isto izjavljivao da pelicansi ne zele da on igra za sada.

 

a playoff nije bas idealno mesto i vreme gde bi se jedan vracao u kondiciju i formu posle godinu dana ne igranja...

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, AgroLaki said:

 

 

Jel se isplati sad Pelikanima da trejduju Zijona ili tek kad potpise novi veci ugovor?

I da mu Pelikani sad ne daDu da igra, opet mislim da je momak loš karakter za tim.

 

pa logicno receno vise bi se isplatilo da ga trejduju kada potpise novi ugovor jer bi mogli vise toga da dobiju za njega.

samo je pitanje da li ce on zeleti potpisati novi ugovor. ja verujem da hoce, ipak su to velike pare za nekoga ko jos nije imao neki veliki ugovor iako ima milione i milione od samo sponzora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, gggggggg said:

 

 

ne bi on radio ona silna kucanja pre utakmica ako je povredjen i nije spreman bar malo da igra. nigde logike. njegov ocuh je isto izjavljivao da pelicansi ne zele da on igra za sada.

 

a playoff nije bas idealno mesto i vreme gde bi se jedan vracao u kondiciju i formu posle godinu dana ne igranja...

 

 

 

Nisam video to da kuca pre tekmi, svakako da to menja ukupnu sliku.

 

Onda baš ne razumem Pelse.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, realno *w said:

 

 

Nisam video to da kuca pre tekmi, svakako da to menja ukupnu sliku.

 

Onda baš ne razumem Pelse.

 

https://streamable.com/2cy5iy

 

https://streamable.com/hgh2yj

 

https://streamable.com/1btqan

 

ovo je poslednje dve nedelje.

 

pa ne zele da rizikuju. mislim da nisu bas mislili da ce biti u ovakvoj situaciji protiv najbolje ekipe lige. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...