Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Mislim da sam spomenula usputno u upisu u kom sam komentarisala stanje u ekipi. 😄 Ali da sam ovako zasebno izrazila mišljenje - nisam. Iskreno, ne znam, rekla bih da je njegova želja da ostane u Portlandu faktički do kraja karijere prilično jasna. Da li je to dobro za franšizu? Dame je donosio i donosi mnogo organizaciji i zajednici, ali naravno da borba za titulu nije ni na vidiku. Tako da u svakom smislu sem tog jeste, ali ne vidim da bismo bili konkurentniji kroz par godina kada bi on i ostatak ekipe bili trejdovani. Da li je dobro za njega? Ako on smatra da je dobro, a očigledno smatra i u miru je sam sa sobom, onda jeste. Sve drugo su tuđa naklapanja. No opet, ta cifra koju traži je sumanuta (100+ M).

 

Naletela sam na tviteru na komentare kako je to indirektan način da isforsira trejd. To bi možda ti bolje mogao da prokomentarišeš, s obzirom na to da se ja ne razumem toliko u ugovore igrača? 

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

Denver je izgubio iako je imao 17 poena prednosti pred poslednju cetvrtinu. 38 -13 za Hornetse. Mogao bi i Maloun da se malo zapita kako radi svoj posao, ovo nije prvi put da se desava ove sezone, na primer danas je Cancar bio odlican, ali nije dobio ni minut u poslednjoj.

 

Fascinantna je nemogucnost igraca Denvera da spusti loptu u post na Jokica. Cuvao ga je 10cm nizi i 20ak kg laksi PJ Washington, ali lopta ne dolazi u post ili na lakat. 

 

Nadam se da ce FO napraviti neke promene, da sam na njihovom mestu gledao bih ka Hjustonu ( E. Gordon, Nwaba, Teis) i Orlandu ( Ross, R. Lopez). Idealno bi bilo zapakovati Bartona u nekom od ovih trejdova, em je nepouzdan, em je vecito povredjen kada dodje vreme za PO, moguce je da je pre 2 sezone Denver dosao do finala zapada zato sto ovaj nije igrao.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

@Dracarys kako ide bez AD?

Bitno da se statsi pumpaju, jebes skor👍

Pa najbolje bi bilo po tebi da sutira 4/20, a ne kao sad sto vuce ekipu sa 14/22.

 

Da nije Brona, ova ekipa bi u drugoj cetvrtini otisao u blow out.

 

Melo 3 uzastopna slobdnjaka masi

 

Ne moze recima da se opise koliko je THT jadan igrac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steta za DD, falio je taj skok🤣🤣🤣

 

@uini sad te razumijem za Fizdale, kakav je to lik🤣🤣🤣

Just now, Gaga said:

Ko ga jebe,on je sastavljao ovu ekipu i hteo RW.

 

Da ne usera sa bablom ne ni onu titulu videli.

Ne ne, greska. On je sastavio sampionsku ekipu a ove ostale su drugi jer znas, Lebron nikad nije kriv. Svi ostali su🤣🤣🤣

Uvijek zrtva

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gaga said:

Ko ga jebe,on je sastavljao ovu ekipu i hteo RW.

 

Da ne usera sa bablom ne bi ni onu titulu videli.

Apsolutno sam siguran da nije zeleo THT-a pre Karuza.

 

Bron je dominantno uzeo tu titulu, ne znam kakav je tu user bio.

 

Jedini igraci koji su dosli na Bronov zahtev su AD, Melo i Vesbtruk.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Miki28 said:

 

 

@uini sad te razumijem za Fizdale, kakav je to lik🤣🤣🤣

 

 

jel' još uvek on vodi ekipu? bolje vogel sa zooma to da radi nego on

32 minutes ago, Dracarys said:

LeBron nije igrao sa ovako losim saigracima u odbrani ni u Klivlendu.

 

okej, međutim, jasno je da on aminuje makar bitnije poteze. ne bi mu bilo prvi put da brljavi na temu.

stvarno je zabrinjavajuće što on igra jako dobro a averidžara do ispodprosečne ekipe ih šure komotno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Zajeban momak, ceo život se potuca po lošim ligama, fizički jak kao bik, odbrana na 100%, a u napadu može da čeka spot up a može opušteno i na Ben Simmons/dunker spot iako ima jedva metar devedeset. Stef ga naučio naramenica tricu u pauzama između obroka. Mudri i premudri Lejkobmajers koji su se odrekli Bredlija, ljubi ih fritro pametne. Plus uvek ima tu facu tipuknemšamarčinuteoslobodimvojske, što je valjda kul za plejof...

Edited by freethrow
  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

ja svaki put kad pregledavam upise na ovom forum stičem dojam da sam upao na Lakersov forum. I da ne bješe @SteveFrancis#3 povremeno i u zadnje vrijeme nešto manje mog kolege @stoudemire ne bi se ni spomenuo tim koji trenutno pali i žari i nakon nešto malo više od trećine sezone već ima na kontu 20+ pobjeda više. da su obrnute uloge mogu mislit šta bi bilo kad je i u ovakvoj konstelaciji okolnosti tako.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...