Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

GS vs Cikago vcrs, bice to odlican mec.

 

Naravno i Lejkersi ce da naprave show sa Minesotom, bice tu +20 prednosti pa onda drz gace za pobjedu, vrvt i u produzecima. Russ vcrs ce da plodi.

Inace srecan mu rodjendan, drago mi je da je u dresu Lejkersa. Odavno takvog ludaka nismo imali😀

 

Tek sad ovo vidim, al ga brat navozao.

 

 

Edited by Miki28
  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Nema par mjeseci otkako su Sunsi urinsali Jokica u picku. Marc Gasol iz Memphis dana je bio DPOY i igrac koji je najbolje od centara branio pick Stepha i Draymonda. Jokic taj nivo danas sigurno nije, a da li ce biti to ne bih znao. Sigurno da nije defanzivna rupa i minus kakav je nekad bio ali pricati da je nivo Marca Gasola iz Memphis dana je stvarno tesko pretjerivanje. Te defanzivne manjkavosti i dalje nisu toliki faktorda bi ga sprijecile da bude vjerovatno top 5 igrac lige u ovom trenutku.

 

Tako nekako, najrealniji opis. Mada je stvarno strahovito napredovao prethodne sezone i sad ove u tom segmentu, pa odatle i preterivanje u hvalospevima.

Link to comment
Share on other sites

Da čovjek za koga na pocetku karijere nikad ne bi neko rekao da će biti DPOY, ali je sve ih demantirao. Ne mora Jokic biti DYOP ali ne vidim kao nerealan scenario u upadne u drugu-trecu defanzivnu petorku ako nastavi ovako da napeduje.

Edited by Bojdo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tibodo usao u full Brian Show mode, jos jedan ovakva partija sa obrnutim ulogama rezervista i startera i mislim da je to pocetak kraja.

 

Kapiram da ima kredita kod igraca ali se svima to popne na onu stvar jako brzo..

 

Zmijoliki Barrett nakon dobrog starta polako dolazi k sebi i standarnim procentima iz igre ispod 40%.

 

Nisam gledao Denver ove sezone pa reko aj da vidim tu odbranu Jokica, sta vi ljudi pricate... Kakav Gasol kakvi bakraci covek je Novitzki sa malo manje olovnim nogama...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, LordOfTerror said:

Tibodo usao u full Brian Show mode, jos jedan ovakva partija sa obrnutim ulogama rezervista i startera i mislim da je to pocetak kraja.

 

Kapiram da ima kredita kod igraca ali se svima to popne na onu stvar jako brzo..

 

Zmijoliki Barrett nakon dobrog starta polako dolazi k sebi i standarnim procentima iz igre ispod 40%.

 

Nisam gledao Denver ove sezone pa reko aj da vidim tu odbranu Jokica, sta vi ljudi pricate... Kakav Gasol kakvi bakraci covek je Novitzki sa malo manje olovnim nogama...

 

Nisi gledao Denver ove sezone ali ajde da sudim o tome sto sam video u 12min koliko je Jokic do sada bio na terenu, klasicna srbenda mood.

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Na sta lici ova kretenska, invalidska ekipa.. NULA truda NULA zalaganja i koncentracije, i kad nesto dobro urade nista ne znaci koliko su nespretni, nezainteresovani i nesposobni - lopte koje ukradu im ispadnu, bailoutuju protivnike faulovima pri isteku napada, cak su imali i 8s hc violation onako random, bez ikakvog presinga

Izadju iz svlacionice na drugo poluvreme i popiju 20-3...

I ja sam budala sto sam se budio iz sna da gledam ove imbecile

 

Link to comment
Share on other sites

Koji je Kari bog košarkaške, sad sam izmislio toplu vodu, ali neverovatno.

On napravi više blokova po tekmi nego pojedini centri. Dva puta je pravio blok rukiju Kumingi da ovaj ide do kraj, klasičan pik n pop su igrali.

O beskonačnom broju blokova za protrčavanja da ne pričam.

 

Čikagu baš nedostaje Vuč, a i sa njim naleteli su na tvrdo.

Edited by Milos 3.14
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...