Jump to content

VN Turske 2021, Istanbul Park, 10.10.2021.


Radoye

Recommended Posts

Nema šanse da bi Luis izdržao sa ovim gumama na P3. Liči da je box Mercedesa doneo pogrešnu odluku, ali pogledajte kako je Đovinaci skinuo Okonu 5 sekundi u poslednjem krugu.

Čestitke Valteriju, odlična vožnja. RBR izvukao maximum iz trke.

Žao mi Ferarija, nadao sam se da Lekler može nešto, ali džaba.

Lando opet dobar rezultat, Rikardo opet ne tako dobar rezultat.

Veterani baš loši danas, Alonso je i ako demolition derby, Vetel experimentisao sa gumama, a Kimi...

Link to comment
Share on other sites



Jeste izasao sa staze dok je vodio. 


Na SK-u nisam cuo da su komentatori to prokomentarisali. Izgubio je on tu poprilicno vremena i sprzio gume. Nije to uticalo puno jer je svakako morao u boks, ali mozda bi kasnije imao vise vremena da nove gume prorade pa bi se i odbranio od Pereza.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kada bi se zadrzao ovakav nivo kod Mercedesa i Red Bulla i kada bi smo dobili jos jedan tim sa njim, da li Ferrari ili McLaren sledece sezone, mislim da je odlican potencijal za jednu sjajnu sezonu.

 

Iskreno, nadam se da ce to biti McLaren.

 

Inace, trka zaista dosadna, da li je zbog vremena koje je i u Srbiji ovakvo isto pa te tera na zevanje, ne znam.

 

Pohvale Ferrariu, ovo je danas izgledalo nivo ozbiljnije nego do sada.

Link to comment
Share on other sites

Plašim se da to neće biti McL. Ako i budu napravili dobar bolid za narednu sezonu neće im mečka nikada dozvoliti da odvrnu taj motor  dovoljno da budu brži od fabričke ekipe. Jedino ako u mečki toliko ne zabrljaju bolid pa McL bude tim koji će se boriti sa rb-hondom i/ili ferdžom ili rendžom za titulu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...