Jump to content

ABA Liga 2021/22, nikad jaca?


goldberg

Recommended Posts

Jaka pokazuje koliko je low iq igrač. Umesto da drži loptu tih par sekundi do kraja i čeka faul da bi izveo slobodna bacanja on uvaljuje kosku Omiću, još mu baca loš pas pa ovaj gubi loptu... 

 

Kakav raspad Partizana od 69:77, umetnost jbt. 12:2 je bila serija Olimpije. Samo Panter je dao 2 poena iz svog karakterističnog naskoka.

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

Pricam ja s drugom malopre na kraju poluvremena i kazem mu kako Avramovica nikad necu ceniti kao igraca zbog njegovog prostackog mentaliteta i ponasanja.

Das 20 poena u 20 minuta, a onda napravis tri nerealno glupe greske koje protivnika odvedu do pobede - to je ono o cemu pricam.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Neverovatno kako Panter ne dobija tehnicke za ono izbacivanje noge kod suta za 3.

To radi bukvalno svaki drugi put.

:default_coffee:

1 minute ago, Don Radonja said:

Ne zajebavam sad.Grobari osetili sto i mi u EL ove sezone par puta...Sta vredi sto smo vodili 30+ kad u zadnjih par minuta nismo/ste u stanju da postignemo kos...

tesko da su osetili, kad im sudije davala vetar u ledja svaki put, kad bi ceda prisla, na kraju na volseban nacin nikolic im ponistio kos koji je omic dao pod faulom..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas bih volio da Cedevita i Partizan ove godine igraju finale evrokupa,opet bih stavio 50 evra na Cedelimpiju kao i danas dok je bilo 5 6 razlike za Partizan ,navijacki,a nek pobijedi bolji.A ,Huventud,Virtus,Gran Kanarija ,Valensija i one svabe i turci kojekakvi nebitni nek gledaju.Mislim da obje ekipe imaju kvalitet za to

Link to comment
Share on other sites

On 3/21/2022 at 2:26 PM, Obi-Wan said:

 

Uh, al si našao primer, bolje da nisi.

Za mlađe ovde...onomad kad čuveni žiri u Podgorici nije dao nijedan jedini glas za pesmu koja je po svakom kriterijumu to zasluživala samo iz razloga jer je formalno iz Srbije. Iako je pokojni Madžgalj, ljudska gromada iz Kotora i Crne Gore, bio alfa i omega tog benda u svakom smislu, što nikome u Srbiji nije niti će smetati. Na kraju niko nije otišao na Eurosong, ni iz Srbije i Crne Gore.

A ko je otisao? Ja sam tad imao 7 godina, ne secam se, znam samo da su kao Flamingosi i Luis zasluzili a kao nisu hteli fa im daju poene

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Redstar0356 said:

A ko je otisao? Ja sam tad imao 7 godina, ne secam se, znam samo da su kao Flamingosi i Luis zasluzili a kao nisu hteli fa im daju poene

 

"Pobedila" je čuvena grupa No Name (bez zajebancije, tako su se zvali), tako što je žiri iz CG koordinisano davao Flamingosima po 0 poena, iako su po glasovima publike bili ubedljivi. Žiri iz Srbije glasao korektno dok nisu shvatili šta se dešava, posle bilo kasno.

 

U retrospektivi, klasična SNS akcija od strane crnogorske preteče SNS-a. Valjda su hteli da demonstriraju nefunkcionalnost SCG ili šta već, preko jebene Beovizije.  

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...