Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Kako smo odigrali rezultat je odličan. Ništa nije valjalo, sem igre Kuzmića i Voltersa. Odbrana sramna, opet of.skokovi, napad nikakav, jeste imamo i loše suđenje... Ako nas žestoko ne usere šut što je SF, ne pronađemo neku energiju da odigramo ludačku odbranu - nema leba ovde...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

losi smo kako god okrenes
za nekih mesec dana nam ABA postaje prioritet

I pre.

Cemu cirbes i baba da brane ovaj poslednji napad?

U skoku smo bas losi.

Ponovo dosta bedno sudjenje imamo, bukvalno nulti nivo rispekta od sudija imamo

Link to comment
Share on other sites

Just now, oubrevo. said:

holins je mozda i najbolji u odbrani pored lazica ofc ali je u napadu skrivena kamera

 

Meni je nejasno sto onako panicno sutira kad primi loptu, pa cak i kad ima sekund, dva da se namesti. Bukvalno je izbacuje sa zemlje i naravno da pogadja konstrukciju u tom slucaju. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ali kakva smo mi ne-koš ekipa🙄

Stvarno sam mislio da je Radonja odlepio kad je izveo onu petorku sa 3 zadnja vezna i Mitrom-ne gledam na kos preko 2m, krenuo da čuva rezultat i umalo ode utakmica u q.ac, ali se na vreme dozvao pameti, i eto nas u igri...ali da plačemo za šuterom, to je definitivno😏

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sutevi koje uzima hollons su dokaz da se u vezi njega debelo pogresilo u proceni. Ajde sto pokusava da iskreira sut za sebe, ali mi imamo akcije za njega u kojima on uzima suteve na izlasku na izlasku iz kretnje iako je ceo zivot iskljucivo spot up suter. Neko znaci ocekuje da on to moze da pogodi. Ne misljm da je hollins los igrac ali je los fit za nas, makar u ovoj postavci!

Link to comment
Share on other sites

Kalina ili povadi ekipu ili je ukanali.

Ipak ovog Davidovca treba tuci kao mazgu, koliko je indolentan.

Neverovatno je da je Radonjic potrosio Lazarevica na identican nacin kao prosle god Radanova.

Jasno je da je evroliga bacena i ove godine, tako da ni necu da tugujem mnogo.

Moram reci da me Radonjic razocarava svakim danom, na Covica sam oguglao, ajde sto je smradina od coveka, nego sto ga jebe matematika.

 

Edited by Crni
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...