Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Kad sam pre 2 nedelje rekao da sam očekivao više na poziciji 2 bio sam zaskočen sa svih strana. Oko Holinsa. Kad sam rekao da nismo smeli u sezonu sa ovakvom pozicijom 5 bio sam zaskočen isto tako. Imaćemo velikih problema. Gledajte minutaže naših igrača. Prosto je KATASTROFA nemati boljeg igrača na poziciji 5 na već ovakav roster. 

P. S. Ivanović se dečko izgubio od utakmice protiv Budućnosti. Nema ga 3 meča nigde. 

Edited by StiviKivi
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kako mracite, mucno je za citanje.Pre dva dana ekstaza, a sada polivanje govnima, klasicna ciganska posla. Energetski se ispumpali u Tel Avivu, vezale se ruke i noge, a ove sere nevidjeno. Pa sta?!Jedna utakmica ne znaci nista, gubice i glavni konkurenti ovakve utakmice, sezona tek pocela, oladite malo

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

gubimo 22 razlike na poluvremenu. Napravili smo ukupno 7 faulova za poluvreme. Kakve su ambicije za ovu sezonu? Ako se neke utakmice ne igraju po planu, bilo bi lepo da znamo, a ne da slusamo price da se ovaj tim nece nikada predavati.

Link to comment
Share on other sites

Jbg oni pogađaju i preko ruke a naši sami kao duhovi ili lome obruč ili bacaju air ball. I to svi. Volters iz kornera air ball. Davidovac potpuno sam kao i Dobrić. Holins jednom zadnji obruč a drugi put air ball. Ivanović jednom sam, drugi put iz driblinga...

 

U prvoj četvrtini je sve krenulo naopako. Bez energije. Prvi faul smo napravili na 2min do kraja četvrtine. Oni naloženi, krenuo ih šut i uz to se otvara i reket. Teško ćemo se izvući iz ovoga, jbg.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gudura said:

Kako mracite, mucno je za citanje.Pre dva dana ekstaza, a sada polivanje govnima, klasicna ciganska posla.


Najbolji su ovi sto čekaju jedno loše poluvreme da krenu sa kako sam ja pametno govorio… e da se mene slušalo… je l sam rekao/pricao…

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dobrić, Deda, Holins kao i glavni akteri iz Tel Aviva naravno da imaju opravdanje bar u stepenu energetskog pražnjenja ili vraćanja iz povrede, ali šta je sa Ivanovićem. Ozbiljno je pogubljen u svim segmentima. 

iskulirali smo ga i mi i Radonja u duelu sa Futurom, sa Makabijem se jedva i pojavio...šta sad?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, StiviKivi said:

Kad sam pre 2 nedelje rekao da sam očekivao više na poziciji 2 bio sam zaskočen sa svih strana. Oko Holinsa. Kad sam rekao da nismo smeli u sezonu sa ovakvom pozicijom 5 bio sam zaskočen isto tako. Imaćemo velikih problema. Gledajte minutaže naših igrača. Prosto je KATASTROFA nemati boljeg igrača na poziciji 5 na već ovakav roster. 

P. S. Ivanović se dečko izgubio od utakmice protiv Budućnosti. Nema ga 3 meča nigde. 

Koliko se secam ovde je i dalje 99% foruma za boljeg centra.Pa ne znam ko te je zaskocio za to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pavijan2 said:

Ivanović baca pasove Kuzu kao da je Danston u prajmu.

Poraz u pravom trenutku.

 

 

Ivanovic od utakmice sa Splitom ni pogadja, ni ide na prodore kojima nas je unistavao dok je bio u Buducnosti, ne izvlaci faulove... U Tel Avivu je imao par dobrih situacija (pre svega asistencija), ali u zadnje tri tekme ispodprosecno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gudura said:

Kako mracite, mucno je za citanje.Pre dva dana ekstaza, a sada polivanje govnima, klasicna ciganska posla. Energetski se ispumpali u Tel Avivu, vezale se ruke i noge, a ove sere nevidjeno. Pa sta?!Jedna utakmica ne znaci nista, gubice i glavni konkurenti ovakve utakmice, sezona tek pocela, oladite malo

dali smo 20p za poluvreme

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno sma protiv polivanja govima igraca, ali motiv tj angazovanje ekipe veceras je katastrofalno.

Tu je i Radonjina uloga bitna, da im vuce usi i jebe nanu u takvoj situaciji...

Sezona je tek pocela, tezak je i ovaj el civot sa 4 meca u 7 dana, mora se ekipa izdici iz svakog sranja.

Link to comment
Share on other sites

Nemamo rotaciju za ovoliko meceva..dosta izlazi iz povreda..jednostavno nije lako ni otici za Tel Aviv pa nda za Laktase a ne samo igrati kosarku.

 

Nista cudno, nadigrali su nas, alismopromasivali ciste suteve, morace Holins u buducnosti ubacivati ove otvorene suteve. Takodje Volters nije igrac koji ce dati iz ugla, naisli smo na ekipu koja voli fiziku i odmah tesko..

 

Muski da se pobijemo drugo,bilobi dovoljno za mene, neka reakcija...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Radonja said:

Koliko se secam ovde je i dalje 99% foruma za boljeg centra.Pa ne znam ko te je zaskocio za to.

Bukvalno znam i koja dvojica jesu. U fazonu kako mračim, kako će da dođe. Kako ovo, kako ono.. Vrlo je neozbiljno da jedan Evroligaš uđe ovako u sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...