Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Just now, Don Radonja said:

Pa?Sad da lincujemo tim zbog toga?A pre toga ih uzdisali u nebesa?

 

Jebemu misa.

Ko roki poziva na linč? Kažem da je očaj. Zar nije? Ove sezone nam je bitna svaka pobeda u borbi za poziciju. Mi imamo velike šanse da izgubimo meč tamo gde nismo trebali i gde neće konkurenti. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, StiviKivi said:

Ko roki poziva na linč? Kažem da je očaj. Zar nije? Ove sezone nam je bitna svaka pobeda u borbi za poziciju. Mi imamo velike šanse da izgubimo meč tamo gde nismo trebali i gde neće konkurenti. 

Pa konkurenti ce izgubiti drugde.Ajde da kazemo posle 3 kola da je propala ABA sezona.Fino.

Link to comment
Share on other sites

Ne igramo odbranu uopšte... Ljudi sami stoje na šutu.. Dok njih sere, uz odličnu igru...

 

Ova nemoć baš jebeno iritira... Bataliti ovo jer em nemamo energije da se jurimo sa njima, em je izgubljena utakmica... Ja bih ubacio klince pa nek bude stoka razlike... Sačuvati se za Žalgiris...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Klasičan raspad u Laktašima, ovima ulazi bela tehnika, mi ne možemo vola da ubodemo.

 

No, bilo kako bilo, ne možeš imati igrača na poziciji crnca koji je operisan od probacivanja lopte kroz obruč. Jbg, jednostavno ne možeš. Ili si smešan kao mi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...