Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Just now, Zvezdinho said:

Ubi nas hebeni Lesor :classic_unsure:

 

Ubi mucenog Luku koji bi mogao jednom da pokaze neku cvrstinu i makar da ga isprebija ispod kosa, a ne da pusta da mu ovaj daje 2 plus 1 i da ga okrece kako mu se digne. Ali gori je trener koji ne drzi Kuzmica na Lesoru, nego ga drzi na Smajlagicu kog moze Cirbes da cuva. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

ovo je mnogo zajebano: radonjić mora da napravi in-game adjustments inače će ga željko dezintegrisati u 5oj tekmi

 

jebeš ovu tekmi, sad se pravi posao za 5u.

 

Onda bolje da smo predali ovu cetvrtu i odma da krenemo u pripremu za petu, posto je pristup od tipa petog minuta bio takav - aj da izgubimo ovo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

ovo je mnogo zajebano: radonjić mora da napravi in-game adjustments inače će ga željko dezintegrisati u 5oj tekmi

 

jebeš ovu tekmi, sad se pravi posao za 5u.

Pa sto nam ne kazu, da ne gledamo ovu sramotu.

Link to comment
Share on other sites

Nije ovde još ništa gotovo. Radonja pojeo gomna sa onom petorkom, usrali se jesmo. Njima sve ulazi. Ali očekujem završnicu gde će nam opet kidati živce i pobedu na kraju.

 

Edit. Nemojte da me psujete mnogo :classic_biggrin:

Edited by Čvarkov
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Onda bolje da smo predali ovu cetvrtu i odma da krenemo u pripremu za petu, posto je pristup od tipa petog minuta bio takav - aj da izgubimo ovo.

 

Just now, drakon1 said:

Pa sto nam ne kazu, da ne gledamo ovu sramotu.

 

ja pričam sa trenerskog aspekta. radonja mora da pokaže željku da nema recept za autoput do kraja inače neće biti ubavo.

Link to comment
Share on other sites

Hollins i Nate ubacili nešto, ovi naši domaći, koji razliku prave, samo podbacili.

Odbrane nema.

Pre početka bio sam ubeđen, da dobijamo ovu, pa tako ako se približimo do negde -10 ili čak ispod na poluvremenu.. nadam se posle da možemo do preokreta u drugom.

Link to comment
Share on other sites

Prebacim na tekmu,na terenu markovic,lazic,kalinic,mitrovic i lazarevic,vratim na prethodni kanal

 

Ni najveci neprijatelj kluba ne bi izveo takvu postavu.

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...