Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Usrao ga Radonjic ovom zavrsnicom. 

 

Nama treba kos on drzi Ivanovica na klupi. Lose organizovana odbrana na Micicu na kraju. Deset sekundi do kraja mi vodimo i on im trazi tajm aut da ih konsoliduje da izgube sto manje vremena za faul. Cemu taj tajmaut kad svi znamo da odma prave faul? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta da napišem. Da ovako izgubimo utakmicu, da bacamo cigle 3 napada... Bolje da smo pukli 30 razlike... 

 

Radonjin poraz, uspeo je da usere vrhunsko šutersko veče sa pičkastom igrom poslednja 3 minuta... Kalinić se iživljavao bukvalno, sve smo radili pogrešno.   Šut ide a oni petljaju da prođe vreme... 

 

Popizdeo sam, uzeše mi živce bezveze. Čim smo počeli da petljamo na kraju, znao sam da ćemo nekako da izgubimo... Ubija ovo volju opasno... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Radonja said:

Aha znaci to.Da je Kalinic dao 2 bacanja druga pesma bi se pevala.

 

Dali bi i oni 2 bacanja, mi bismo promašili kad tad, ako ne Kalina onda Nejt, Pefi ili Lazarević.

 

Čovjek je izgubio utakmicu pristupom da odbrani rezultat 5 minuta pred kraj i eventualno ako Kalinić nešto izmisli. Zaboravio Ivanovića.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

Usrao ga Radonjic ovom zavrsnicom. 

 

Nama treba kos on drzi Ivanovica na klupi. Lose organizovana odbrana na Micicu na kraju. Deset sekundi do kraja mi vodimo i on im trazi tajm aut da ih konsoliduje da izgube sto manje vremena za faul. Cemu taj tajmaut kad svi znamo da odma prave faul? 

Relativno glup potez, iako je verovatno hteo da odalji loptu od naseg kosa. Ali, kako kazes. Ovi su hteli da prave faul bilo gde.

 

Uz to je sudija vrlo kooperativno sudio najbrze moguce kontakt na Kalinicu , a celu utakmicu nisu sudili stvari koje bu bile 100x gore. Mada, nije sudija kriv sto Kalinic masi bacanja kad je najvaznije. Ali, da im je ostavio 10 sekundi za napad, to stoji.

 

Amaterski smo izgubili ovo. Nije prvi put da se useremo pred pobedom. Ovakvi porazi nisu nemoguci, ali ipak retki. Mi smo nekako uvek ucesnici u ovakvim utakmicama.

 

Odlucujuci su bili dva glupa faula Markovica (ne ovaj zadnji) i Kalinica. Bas steta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Dali bi i oni 2 bacanja, mi bismo promašili kad tad, ako ne Kalina onda Nejt, Pefi ili Lazarević.

 

Čovjek je izgubio utakmicu pristupom da odbrani rezultat 5 minuta pred kraj i eventualno ako Kalinić nešto izmisli. Zaboravio Ivanovića.

 

Kad nekom treba da se objasni sta znaci 'usla im voda u usi' ili 'uplasili se pobede' ova utakmica je skolski primer toga. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...